Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Türk telokom dolandırıcılığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    17-24 ARALIK YOLSUZLUK HAFTASI yurdun dört bir yanında çeşitli etkinlikler ile kutlanmaya devam ediliyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı moonspell07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet imkan ve seçenek var ise kesinlikle uzak durun derim ttnet den yada telekom yada neyse ismine bakıp aldanmayın yerli değil yüzde yüz türk malı türk şirketi değil kendisi. Ayrıca bu ptt den abone merkezinden yada vesaire yerlerden fatura ödeyenler e akıl sır erdiremiyorum açın sağlam bir bankadan hesap verin talimatı ödesin banka ayda bir kontrol edin bankacılık şubesinden. Yıllardır ne bankaya giderim ne postahaneye .
    İnşallah uyarılarımız dikkate alınır ve başka mağdur olmaz

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yıl olmuş 2018. Hala internet/mobil bankacılığını kullanmazsanız olacağı bu.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıl olmuş 2018. Hala internet/mobil bankacılığını kullanmazsanız olacağı bu.
    öyle deme yiğidim. internet bankacılığı ile dolandırıcılık vakaları da epey çok. halk tedirgin.

daha geçen aylarda bana 500 lira kilitlediler. geri alana kadar akla karayı seçtim. şimdi bir işlem yaparken önce kartı aktif hale getirip işlemi yapıyorum. işlem bitince kapatıyorum.

zor İşler ya. bayiye gidersin bayi tokatlar, internete girersin hacker'lar tokatlar.

geçen adamın birisi 50 lira fazla vermiş, geriye verdim, dedi "allah allah böyle insanlar kalmış mı yahu"

velhasıl kimsenin kimseye itimatı kalmamış!

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle deme yiğidim. internet bankacılığı ile dolandırıcılık vakaları da epey çok. halk tedirgin.

daha geçen aylarda bana 500 lira kilitlediler. geri alana kadar akla karayı seçtim. şimdi bir işlem yaparken önce kartı aktif hale getirip işlemi yapıyorum. işlem bitince kapatıyorum.

zor İşler ya. bayiye gidersin bayi tokatlar, internete girersin hacker'lar tokatlar.

geçen adamın birisi 50 lira fazla vermiş, geriye verdim, dedi "allah allah böyle insanlar kalmış mı yahu"

velhasıl kimsenin kimseye itimatı kalmamış!
    Herzaman dolondırıcılık olayı olur. Hepimizin başınagelebilir.

ama gidip de ptt ve ödeme noktaları gibi yerlerde fatura başına 2-3 tl ödemek de saçmalık geliyor. aç bi en para hesabı bak keyfine.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)