Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bir Canlı Kediden Nasıl Tahrik Olabilir..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Müjgan bir Anadolu kedisi. Gaziosmanpaşa Bağlarbaşı caddesinde 3 dükkanda esnaf tarafından bakılıyor ve gece de dükkanın önünde konaklıyor.

Bu hayvana Penti mağazasındaki kızlarımız sahip çıkıyor.

30 Kasım Perşembe günü Müjgan yavrularının olduğu emlak dükkanında yavrularını emziriyor. Daha sonra Penti mağazasına gidip uyuyor. Saat 9 civarı mağazayı kapatan kızlar hareket sensörü olduğu için Müjgan’ı içeride tutamıyorlar dolayısıyla kapının önüne çıkarıyorlar. Müjganın kuruyemişçide konaklama saati geliyor ve gece 12'ye kadar kuruyemişçide kalıyor. Dükkanı kapatan kuruyemişçi gittikten takribi 1 saat sonra vahim olay gerçekleşiyor.

Kuruyemişçinin karşısındaki kuyumcuda görülen kamera kayıtlarında 35-40 yaşlarında bir sapığın dükkanın önünden kediyi kucağında alarak ara sokağa götürdüğü görülüyor. Tecavüzün gerçekleştiği sokaktaki kameralara bakılması ve kişinin bulunması için Emlakçı İslam Bey karakola gidip şikayette bulunuyor. Görüntüler iletiliyor. Sabah Müjgan kan revan içinde, makatı parçalanmış, kuyruğu zarar görmüş, tüyleri yolunmuş, yarı baygın bir biçimde bulunuyor. Veteriner hekim tarafından tecavüz edildiği onaylanıyor ve şikayet karakola tekrar tekrar iletiliyor.

Sonuçlar ile ilgili kimse bilgilendirilmiyor!!!

Müjgan kritik durumu atlattı. Hala yürümekte zorlanıyor ve dokunmak istenildiğinde ürküyor. Ancak bu ona yapılan vahşeti yok saymamızı gerektirmiyor.

http://www.anadolukedisi.com/Yazi/bl...ye-tecavuz/123

https://eksisozluk.com/istanbul-gazi...?a=popular&p=1
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    midem bulandi!

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Kediye,köpeğe,eşşeğe niyetlenen insanlarla aynı nefesi tüketiyor yeri geliyor aynı otobüse biniyoruz.

Yuh be.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Insallah bu kansiz serefsizin annesinin ustunden butun tinerciler gecer ayni duruma duser. Hayvana iskence tecavuz suc degil ki anasini satayim hala kabahat. Yakalansa ne olacak 600 lira makbuzu eline verip salacaklar mecbur.

Su ceza kanunu degissin artik zamanini doldurdu artik ihtiyaclari karsilamiyor, gunumuze ayak uyduramiyor.

Insallah su kucuk savunmasiz hayvana yasattiklarini sende yasarsin bir gun onun bunun firlattigi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CRF 250L
    Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Insallah bu kansiz serefsizin annesinin ustunden butun tinerciler gecer ayni duruma duser. Hayvana iskence tecavuz suc degil ki anasini satayim hala kabahat. Yakalansa ne olacak 600 lira makbuzu eline verip salacaklar mecbur.

Su ceza kanunu degissin artik zamanini doldurdu artik ihtiyaclari karsilamiyor, gunumuze ayak uyduramiyor.

Insallah su kucuk savunmasiz hayvana yasattiklarini sende yasarsin bir gun onun bunun firlattigi.
    IDAMMMM diye boşuna demiyoruz.

Not:Turgetson

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sahilde parka kerkinirken malı sıkıştıran ve damacanaya hallenen yaratıkların haberini okudu bu gözler . Buna şaşırmadım .

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    gelde küfür etme nasıl bu kadar şerefsiz olur biri insan diyesim dahi gelmiyor

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Su damacasına tecavüz eden bir fert çıkmıştır bu tolumdan, kediye niye olmasın? Kellesi vurulacak bir yaratık tabii ki ama şaşılacak bir şey değil.

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Bir pisliğin cezasını yine suçsuz bir kadına mi kestiniz? Temenniniz suçlunun kendisine değilde neden başka bir masuma?

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Insallah bu kansiz serefsizin annesinin ustunden butun tinerciler gecer
    Fantaziye bak. Böyle bir temenniye sahipsen o sapıktan ne farkın kalır?

Bu tecavuz olaylarında birde demiyolar mı homonlarım yüzünden kendimi tutamıyorum sanki biz erkek değiliz eksikliğimiz var.

İnsan diyoki kes suç aletini al şimdi tut de

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazacak bir şey bulamadım. Banlanmayı vs göze aldım bu döl israfı şerefsiz. Zamanında babası lavaboya attıracağına yanlış yere göndermiş dölünü böyle bir yaratık çıkmış. Böyle tatak parçalarını yok edeceksin. Lanet olsun ya

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    toplumun ciddi bir rehabilitasyona ihtiyacı var.

Bir şeyler ters gidiyor arkadaşlar, yoksa bu kadar vaka normal değil.
    aquarist4 ve drtayfun bunu beğendiler.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    İnsan yeryüzündeki en vahşi ve tehlikeli canlıdır diye düşünüyorum. Fakat, eğitim ile kazanılan değerler insanı değiştirir. İçgüdüleri ile değil bilinçle hareket etmeyi başarır. Buradaki anahtar kelime "DEĞER" ve "BİLİNÇ" bunlara sahip olmayan insanlara aslında insan demek bile tam olarak doğru değil. Bunları engellemek için asmak kesmek, tam tersine mevcut durumu kalıcı hale getirir. Çözüm insanların değerlere sahip olmasıdır. Bir değere sahip olmak ise zordur. Bir çok insan aslında sahip olmadığı değerleri vitrin olarak kullanır. Bu davranış insanın sahip olduğu zekanın ürünüdür. Bu tür insanlardan şeytan kadar korkulsa yeridir. Kazasız belasız vahşetsiz günler...

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Allah belasını versin. Direk kafasına sıkacaksın ya da onu o esnafların oraya bırakıcan 2 saat

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Lut kavminden farkımız ne ,neden hala helak olmuyoruz , yoksa? Şimdi bu kediyi yolda görsem ben severim biraz muzur bir tipi var oynarım..Hem sinir stresim de gider..Ama neden tecavüz , nasıl bir yokluk bu nasıl miden kaldırdı , ama bunu yapandan daha çok suçlu var , şu yasayı adam gibi düzenlemeyen ülkeyi yöneten şeref yoksunları..Doğru ülkeyi yönetenlerin umurunda mı ki halkı , hayvanı umurunda olsun..Yazacak dağ kadar dünya kadar küfürlerim var ama bunların faydası yok son olmayacak bu olaylar..Ve eminim basına yansıyan sadece bir tanesi..İnsanlardan umudu kestim varsa ilahi adaleti bekliyorum.. Üzülüyorum bazende boğazım düğümleniyor gözlerim doluyor..

Onun bunun evladı soktuğumun huuur çocuğu..

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lut kavminden farkımız ne ,neden hala helak olmuyoruz , yoksa? Şimdi bu kediyi yolda görsem ben severim biraz muzur bir tipi var oynarım..Hem sinir stresim de gider..Ama neden tecavüz , nasıl bir yokluk bu nasıl miden kaldırdı , ama bunu yapandan daha çok suçlu var , şu yasayı adam gibi düzenlemeyen ülkeyi yöneten şeref yoksunları..Doğru ülkeyi yönetenlerin umurunda mı ki halkı , hayvanı umurunda olsun..Yazacak dağ kadar dünya kadar küfürlerim var ama bunların faydası yok son olmayacak bu olaylar..Ve eminim basına yansıyan sadece bir tanesi..İnsanlardan umudu kestim varsa ilahi adaleti bekliyorum.. Üzülüyorum bazende boğazım düğümleniyor gözlerim doluyor..

Onun bunun evladı soktuğumun huuur çocuğu..
    kanka adam belki aklî melekeleri yerinde olmayan birisi.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka adam belki aklî melekeleri yerinde olmayan birisi.
    Sen inanıyor musun bu dediğine ?

Bunu yapan da mı deli

+18

https://www.facebook.com/sgkhaberoff...type=3&theater

Çakmışım bu ülkeye yok olsun gitsin milleti ile ya..

Ya bu ?

https://www.facebook.com/egosuzhaydo...yGjJ2YxLTPkvQU

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Yılana tecavüz eden o....pu c....gu gördükten sonra insanlardan hersey beklerim. Bu tip sapkınlıklarda suç aletini kesip boğazına sokup boğulmasını izlemek lazım...
    aquarist4 bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    İnsana merhameti olmayan toplumdan hayvana merhamet beklemek gerçekçi değil bence.

Kordonda köpeğini gezdiren genç bir çiftin köpeğinin etrafında dört dönüp gülücükler atan, "ay sen ne tatlı şeysin" diye okşayıp seven, sonra az ileride heykelin önünde simit satan çocuğun yanından geçerken ona tiksinerek bakan teyze muhtemelen hayatımda gördüğüm en iğrenç insanlardan biriydi...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)