Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kazık-Pahalı tavuk Kanat fiyatları (A101,Şok,Bim)

Motovento
    REKLAM ALANI
    valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ucuz protein diye şekil şukullu tavuk yapıyorduk kendimizi kandırıyorduk. Artık kolumuzu bacağımızı kemirecez protein diye heralde. Benzer şekilde yumurta fiyatlarında da bir uçuş var sanırım. Bunlar hep şer odaklarının biz body yapmayalım diye attığı adımlar. Çünkü biz %11 büyüdük.
    jackonbir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Mangalcılar üzgün :(

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Böyle 2tl kar edicem diye saatlerinizden olmayın. O ucuz tavuğu aramaya harcadığınız zamanı daha verimli işler için kullanın. Sevdiğiniz bir şey yapın, ofiste yarım kalan bir iş vardır onu tamamlayın. Zamanınızın yerini 10tl lik karınız tutamaz. Saygılar...

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Çocukluğumda hatırlıyorum, tavuğun kanadını, boynunu , kıçını tavuk kırıntı diye fakir fukaraya bedavaya yakın fiyata verirlerdi. Sonra mangalda moda oldu kanat kıymete bindi.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    ekşi sözlükteki konunun linki burada

özet türkiyede 26 tl ye satılan 1 kg çaykur çayın almanyada 3-5 Euro aralığında satılması.

türkiyede üretilen çayın almanyada satış fiyatının neden düşük olduğu konusu yazılmış.

halen anlamayan var ise bir daha yazıyorum
    almanyada 3-4 Euro olan 1 kg çaykur çayın türkiyedeki satış fiyatı 26 tl.

beyaz çay da değil.

bildiğin sabah uyandığında gördüğün hava kadar siyah çay.

afiyet olsun.

(5 Euro 20 lira yapar diye hesap yapan var ise öyle yapmaya devam etsin )

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [URL="https://eksisozluk.com/caykurun-turkiyede-26-almanyada-10-tl-olmasi--5527923?a=popular"]

(5 Euro 20 lira yapar diye hesap yapan var ise öyle yapmaya devam etsin )
    ..........

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hehehe

ülkemizde herşey uygun tavuk kanadı pahalı :D

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Artık bim, a101 de pahalı gelmeye başladı. Yediğimiz tavuk bile tavuk değil. Sıcak suyun içinde beklet pişiyor. Mangalda ateşi görmesi yeterli

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Tavuk çok kolay bakteri yapan bir ürün...

Geçenlerde burada doğal ürünler satan yarı burjuva bir marketteyim. Her zaman hazır suşi bulunan soğutmalı bölmede sarı A4'e basılmış bir not gördüm. Ortalıkta suşi yok. Nedir diye baktım:

Birinin midesi bozulmuş, şikayet etmiş, ve satılan suşi harbiden de bozuk çıkmış. 2 hafta ceza almış. O kağıtta durum açık açık yazılmış. En son satırda da "bu kağıdı buradan kaldırmak yasaktır" yazıyor.

Gelen geçen herkes okuyor. O marketten alışveriş yapan herkes te en az iki haftada bir uğruyor... Sıkıysa bi daha bozuk ürün satsınlar

Her restoranda da, ne kadar lüks olursa olsun, girişe yakın bir yerde, en son teftişten yüz üzerinden kaç not aldığını gösteren bir plaka var. O da yasal zorunlulukmuş... Bazı küçücük vasat yerler yüz almış, bazı lüks restoranlar seksen... İlginç.

Ona rağmen Amerika'da her sene 3000 kişi gıda zehirlenmesinden ölüyormuş. Türkiye'de durum nasıldır acep?

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Bizde rakıdan ölünüyor
    Osm@n bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Geçenlerde burada doğal ürünler satan yarı burjuva bir marketteyim. Her zaman hazır suşi bulunan soğutmalı bölmede sarı A4'e basılmış bir not gördüm. Ortalıkta suşi yok. Nedir diye baktım:

Birinin midesi bozulmuş, şikayet etmiş, ve satılan suşi harbiden de bozuk çıkmış. 2 hafta ceza almış. O kağıtta durum açık açık yazılmış. En son satırda da "bu kağıdı buradan kaldırmak yasaktır" yazıyor.

Gelen geçen herkes okuyor. O marketten alışveriş yapan herkes te en az iki haftada bir uğruyor... Sıkıysa bi daha bozuk ürün satsınlar

Her restoranda da, ne kadar lüks olursa olsun, girişe yakın bir yerde, en son teftişten yüz üzerinden kaç not aldığını gösteren bir plaka var. O da yasal zorunlulukmuş... Bazı küçücük vasat yerler yüz almış, bazı lüks restoranlar seksen... İlginç.

Ona rağmen Amerika'da her sene 3000 kişi gıda zehirlenmesinden ölüyormuş. Türkiye'de durum nasıldır acep?
    Sağlık hizmetleri ücretsiz biz ölmüyoz hahahhah

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok yemektendir en iyi dude yapsın yorumu pası ona atıyorum haşmet babuş

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Dude şarküteri reyonunda.
    [IMG][/IMG]
    DKN, The Dude ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    kimseye de borcumuz yok.

Alonedark93 ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağlık hizmetleri ücretsiz biz ölmüyoz hahahhah
    İleri bir ülke olarak Amerika'nın sağlık sigortası sistemi tam bir yüz karası. Trump Obamacare'ı da kaldırdı kaldıracak... Bir de şirketlerden vergiyi azalttı... Sagolsun aktif olarak ülkenin içine etmeye devam ediyor.

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok yemektendir en iyi dude yapsın yorumu pası ona atıyorum haşmet babuş
    Obeziteyi dahil edersek o rakam uçar. Bu sadece gıda kaynaklı patojen sonucu ölüm oranı. Mesela sadece 400 tanesi Salmonella'ymış, ki tavukta bol bulunur.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Bu sadece gıda kaynaklı patojen sonucu ölüm oranı. Mesela sadece 400 tanesi Salmonella'ymış, ki tavukta bol bulunur.
    Sevgili kardeşim, bu ülkede o dediğin sebepten insan ölümünü ispatlayacak ve sayacak bir mekanizma yok, o yüzden biz hiç öyle şeyler yüzünden ölmüyoruz, ecelimizle ya da trafik kazasıyla ölüyoruz, ha bir de hain doktorlar öldürüyor hep.
    hasmet bunu beğendi.

Türkiye'de durum bu;
    http://www.haberayyildiz.com/gundem/...adi-7503h.html

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buraya gelenler ortalikta gezen geyikleri gorunce bi sasiriyolar. Niye kesip yemiyolar oluyo herkes Halbuki serbest. Kendi evinin arazisinde oldurebiliyosun. Populasyonlari cok fazla. Arabaya carpinca ciddi hasar oluyor... Ben bile tirsiyorum motosiklete carpacak diye...

İnsanın ruhu aç olmasın. Su tavuğu diye parktaki pelikanları kesip yiyenler var burada. Buldu mu yiyor bizim millet. Sadece yurtiçinde değil İngiltere'de parktaki kuğuyu kesip yiyen bir vatandaşımız da mevcut.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)