Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

BITCOIN çılgınlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

risk alırsan çok kazana/kaybede bilirsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şirket devredildi bile.Tosun bıraktı çiftliği.
    Yatırımcıları çok memnun şu an hallederinden.
    Facebook sayfasında hala tosunu övüyorlar.
    Her mesaj Allah ile başlıyor, büyük yatırım, önümüzü kesiyorlar, helal olsun, büyük marketler bizi kıskanıyorlar falan filan
    Tosuncuk Fadılı çırak bırakacak bu gidişle

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250

Motoru Sattım Bitcoin'e bastım...

Arkadaşlar bugün sanayide bir arkadaşa motor nerede diye sorduğumda "motoru sattım bitcoine bastım" cevabını alınca aklıma geldi. Sohbet muhabbet olsun diye bu başlığı açtım.

Aşşağı yukarı 8 yıldır aktif olarak borsa ve 1.5 yıldır da kripto paralar ile ilgileniyorum. Normal borsada 8 yılda kazandığım paranın 100lerce mislini kripo para borsasında kazandım.

Fakat etmeyein gitmeyin motor satılıp parası borsalara yatırılmaz arkadaşlar. Aranızda bu düşüncesi olan varsa vazgeçsin..

Özellikle kripo borsalar getirinin ve zararın yüksek olduğu borsalardır motor satılıp girilmez. Bu tip borsalarda işlem yapacaksanız. Oralarara yatıracağınız paraları unutacaksınız para çöpe atmış gibi düşüneceksiniz. Ben 2016 haziranda 3000 tl ile girdim şuan 200000 üzerinde param var. 100000 tl gibi bir parayıda çektim.

Yani diyeceğim odur ki motor satılıp borsaya girilmez. Fazladan bana dokunmaz diyeceğiniz paranız varsa girin. yoksa girmeyin..

merak ettiğiniz birşey varsa başlık altında sorun cevaplarım.. motor falan satmamak şartıyla..
    espresso bunu beğendi.

motosero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme max 200
    Kaldiracli islem gibi degilmi?.danismanlik yapiyormusunuz?

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    kumarda acemi adama 1-2 el verirler ki kazanmanın tadını alsın, dibini görene kadar bassın parayı,
    yoksa adamı kafadan ütersen ürker, 1-2 kaybetti mi koşa koşa hacı bayram'a gider, tövbe istiğfar eder.
    bu bitcoin işi de 3 aşağı 5 yukarı buna bağlanacak gibi geliyor bana.

bitcoin modern zamanların banker kastelli'sidir.

Motosikleti
    kumarla ilgisi.. bildiğin borsa gibi. borsadaki gibi kazanma ve kaybetme şansın var. arz talep meselesi ne kadar talep gelirse o kadar artıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

Alıntı motosero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaldiracli islem gibi degilmi?.danismanlik yapiyormusunuz?
    ilgisiyo borsada kağıt aldığını düşün. bu borsalarda da kağıt alıyorsun. bitcoin en bilineni. akbank'ında kullandığı ripple.. microsoftun ortağı iota ve ibm'in stellar gibi kağıtlar mevcut..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

alltaki resimde 1 yıl önce ilk 20 sıradaki 20 coine 1000'er tl yatıran bir kişinin 1 yılın sonundaki kazancı var

Benelli MC Türkiye FACEBOOK GRUBU

Bu binance nedir ufak bi bahsedebilir misiniz? Bir de cyrpto gold diye bir şey duydum, mining yapiyor sana günlük bitcoin gönderiyor bilginiz varsa ilgiyle dinlerim.

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    "alltaki resimde 1 yıl önce ilk 20 sıradaki 20 coine 1000'er tl yatıran bir kişinin 1 yılın sonundaki kazancı var"

1 yil onceden degil, 1 yil sonradan haber var mi?

Motosikleti
    Alıntı Aydoxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu binance nedir ufak bi bahsedebilir misiniz? Bir de cyrpto gold diye bir şey duydum, mining yapiyor sana günlük bitcoin gönderiyor bilginiz varsa ilgiyle dinlerim.
    onlar aldatmaca. bulaşmadım hiçbir zaman ben borsa gibi al sat yapıyorum. binancedeneredeyse tüm kağıtlar mevcut. binanceye üye olduktan sonra paribu.com a tl yatırıp binanceye gönderiyorsunuz ve alıyorsunuz.

Motosikleti
    kuba kee100
    Bende bitcoine basacagim parayla gidip motor aldim

(gercekten boyle yaptim)
    Angrypower ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı TEKNECI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "alltaki resimde 1 yıl önce ilk 20 sıradaki 20 coine 1000'er tl yatıran bir kişinin 1 yılın sonundaki kazancı var"

20000 yatıran adamın şuan 3.6 milyon ₺ parası oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:23 ----------

Alıntı srknsnyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bitcoine basacagim parayla gidip motor aldim

(gercekten boyle yaptim)
    motoru aldığında kaç tl di bitcoin
    TEKNECI bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    kumarda acemi adama 1-2 el verirler ki kazanmanın tadını alsın, dibini görene kadar bassın parayı,
    yoksa adamı kafadan ütersen ürker, 1-2 kaybetti mi koşa koşa hacı bayram'a gider, tövbe istiğfar eder.
    bu bitcoin işi de 3 aşağı 5 yukarı buna bağlanacak gibi geliyor bana.

bitcoin modern zamanların banker kastelli'sidir.
    yerli sermayenin bu uluslararası tiyatroya akması tez vakitte kat'i surette yasaklanmalıdır.
    vole sevdasından beslenen bu tiyatro hayra alamet değil.

Motosikleti
    kuba kee100
    [/COLOR]

motoru aldığında kaç tl di bitcoin [/QUOTE]

Yeni aldim motoru, o gunden beri dususte zaten bitcoin
    Hali hazirda Temkinli alim yapiyorum zaten azar azar, bu para motor icindi ama bi yatirsam mi bitcoine diye dusunup vazgectim, yuklu parayla yatirim yapmiyorum, panik alimi ya da satisi yapmiyorum demek istedim, kayip degil yani benim icin uzun vadede planladigim yatirimlarim baska bir koseden devam ediyor zaten
    bitcoine yatirsam bu sefer motoru almaktan vazgecerdim ve daha da almazdim. Yatirim yapmaya devam

Motosikleti
    Alıntı srknsnyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]

motoru aldığında kaç tl di bitcoin

Hali hazirda Temkinli alim yapiyorum zaten azar azar, yuklu parayla yatirim yapmiyorum, kayip degil yani benim icin bitcoine yatirsam bu sefer motoru almaktan vazgecerdim ve daha da almazdim.[/QUOTE]

doğrusu o zaten. dedğim gibi çöpe atılacak para varsa girilir bu işlere.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Yamaha fiyatları bitcoin ile yarışıyor. Yamahaya yatırın parayı.

Motosikleti
    kuba kee100
    Alıntı Capitao_3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hali hazirda Temkinli alim yapiyorum zaten azar azar, yuklu parayla yatirim yapmiyorum, kayip degil yani benim icin bitcoine yatirsam bu sefer motoru almaktan vazgecerdim ve daha da almazdim.
    doğrusu o zaten. dedğim gibi çöpe atılacak para varsa girilir bu işlere.[/QUOTE]

Aynen hocam demek istedigim de tam buydu ozetlediniz

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    iste ben de onu diyom;
    "20000 yatıran adamın şuan 3.6 milyon ₺ parası oldu "

-di, -du -mis -mus'lu gecmis zamandan degil de gelecek zamandan haber var mi?

selamlar

computeus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO CL-X 700 Adventure
    Alıntı TEKNECI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iste ben de onu diyom;
    "20000 yatıran adamın şuan 3.6 milyon ₺ parası oldu "

-di, -du -mis -mus'lu gecmis zamandan degil de gelecek zamandan haber var mi?

selamlar
    Var, Bitcoin haziran ayında 50000 dolar olacak. 2020 de 300000 dolar olacak. Gelecekten haber verene göre mi yatırım yapacaksınız, yoksa yine kaybım olursa karşılayacak mısınız diye mi soracaksınız?

Piyasada şu ana kadar kaybeden neredeyse yok, erken çıkan vardır. Piyasada yeterli süre kalan herkes, büyük paralar kazanıyor şu an. Zamanı geldiğinde zaten herkes günlük harcamalarını yapmak için bir şekilde kripto para almak zorunda kalacak.

Bu arada kimsenin ipiyle kuyuya inmeyin, yatırım yapmayın. Piyasa çakal dolandırıcı dolu. Haftalık 3-5 saatinizi ayırıp piyasaları üstün körü de olsa takip edemeyecekseniz, kendi kararlarınızı alamayacaksanız, çok panik yapacaksanız girmeyin. Kolay para gibi lanse edilse de aslında o kadar da kolay değil.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    siz siz olun bitcoin almayın, aman diyim.
    herkes zengin olursa bizim zenginliğimizin bi anlamı olmaz

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    arkadaşların verdiği gazla 2 haftalık bir deneyimim oldu ve tamda 1 çorap parası kazandım anladım ki benim beklemeye tahammülüm yok bu gibi şeylerde.. benim anladığım kadarıyla kazanmak için yapıkacak şey basit eğer unutacağın bir paran varsa, araştırıp iyi bir kağıda yatırım yapıp arkanı dönüp gideceksin... ben aktif ve sıcak paralı ticarete alışmışım onun için bekleyemedim açıkcası son 45 gğnde 1000tl yi 2000tl yapan arkadaşım var. tabi hemen buradan yola çıkıp 100bin yatırsan 200bin olurdu yada 1 milyonumuz olsaydı 2 milyonumuz olurdu diye olmayan para üzerinden yorumlar başladı ama bana göre değil onu anladım ve şimdi merak edip bakmıyorum bile..

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)