Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Evlilik Hakkında Konuşalım..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Şincik evlenmiş abilerimiz ablalarımız neler ummuş neler bulmuş hayal kırıklıkları iyi ki yapmışım veyahut keşke yapmasaydım dedikleriniz şunu yapmayın şunu kesinlikle yapın dedikleriniz..Bir yazar iseniz şu yaşı gelmiş geçmekte olan kardeşlerinize yol gösterseniz belki sizinde hani anlatamadığınız şeyler vardır rahatlarsınız derim..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başlıkta ki soruş tarzınız kaç yaşındasın sen ha şeklinde sorma ihtiyacı hissettirdi

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soruyu soruş tarzınız kaç yaşındasın sen diye sorma ihtiyacı hissettirdi
    Niye öyle düşündünüz..

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye öyle düşündünüz..
    yok öyle değil. başlığı görünce kaç yaşındasın sen videosu geldi de aklıma konuya dönecek olursak 30 yaşındayım. çoğu arkadaşım 40 yaş civarında. hepsi bekar. en çok onların konuşmasını isterdim ama dile getirilemiyor, anlatılamıyor hissedilenler biliyorum

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok öyle değil. başlığı görünce kaç yaşındasın sen videosu geldi de aklıma konuya dönecek olursak 30 yaşındayım. çoğu arkadaşım 40 yaş civarında. hepsi bekar. en çok onların konuşmasını isterdim ama dile getirilemiyor, anlatılamıyor hissedilenler biliyorum
    Yaa başlık ve biraz anlatım konusunda doğrusun ama hani beyli bayanlı konuştumu da olmaz diye düşünüyorum sence..Benimde yaşım 36 olmuş bu evlilik konusu da öyle hafife alınacak konu değil diye düşünüyorum..

Mesela son zamanlarda şunları duyar oldum erkeklerden..

"Haklı olduğun halde evde alttan almak gerekiyor bunu istemesende yapmak zorunda kalıyorsun"

Şayet benin karakterim bunu kaldırmaz ..Vs..

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa başlık ve biraz anlatım konusunda doğrusun ama hani beyli bayanlı konuştumu da olmaz diye düşünüyorum sence..Benimde yaşım 36 olmuş bu evlilik konusu da öyle hafife alınacak konu değil diye düşünüyorum..

Mesela son zamanlarda şunları duyar oldum erkeklerden..

"Haklı olduğun halde evde alttan almak gerekiyor bunu istemesende yapmak zorunda kalıyorsun"

Şayet benin karakterim bunu kaldırmaz ..Vs..
    Evlilik esnek olmayı gerektirir. Kendi keskin çizgilerini esnetmezsen geçinemezsin. Hayat zindan olur. Dediğim dedik çaldığım düdükle işler yürümez. Uzlaşmacı olmalısın. Kavga gürültü tadında olursa iyidir. İlişki ateşli seyreder. Ama akşam olup lambalar söndüğünde kavga çoktan bitmiş olmalı.
    Kadınların doğası bi değişik. Siz normal rutinde sakin seyrederken "ilgiliz, öküz" tanımlaması içine sokarlar. Sürekli aksiyon olmalı sürekli pış pış.

En önemli hususta cinsellik. Karakter olarak ne kadar uyumlu olursanız olun cinsel uyum yoksa ilişki biter. Asker arkadaşı olursunuz. Cinsel uyum ne kadar iyi olursa da diğer zıtlıklar görmezden gelinir.

Eyyorlamam buğadar.
    mavellen bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence hiç konuşmayalım, bu mevzuyu ve bu bahsi kapatalım.

şaka şaka konuşalım tabii ki.

evlilik, sorumsuz ve vahşi bir yaratık olan erkeg canlısını eve hapsetmek ve onu dizginlemek için icat edilmiş kurallar bütünüdür.

evlenince bir taşla tam 13 bilemedin 14 taş vuran dişi canlısı, bu sayede hem bedava güvenlik ve security hizmeti almakta; hem de diğer erkeg canlıları tarafından rahatsız edilmeden konforlu bir şekilde üreme imkanına kavuşmaktadır.

eyyorlamam bu kadar..
    twisten ve RoofRoof bunu beğendiler.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Zaten bu muhabbetten yılmış durumdayım. Bi foruma bakınayım dedim burdada çıktı karşıma

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten bu muhabbetten yılmış durumdayım. Bi foruma bakınayım dedim burdada çıktı karşıma
    evlilik erkek doğasına aykırı. öte yandan sağlıklı bir gelecek nesil için sağlıklı bir evlilik ve aile kurumu şart. ne desem bilemedim.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    1 kadeh Glenlivet.
    Buzsuz olsun lütfen!!!

Eyyorlamam bu kadar..

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    62 yaşında,36 senedir evli, biri 34 diğeri 32 yaşında iki çocuk ve çok yeni 15
    günlük tek torun sahibi olarak ne diyebilirim ki? EVLİLİK insanlara ( özellikle
    erkeklere demedim insanlara diye yazdım ) daha önceden de yazmıştım bir lütuf mu
    yoksa ceza mı? + Eşlerle de olmuyor, amma eşsiz de olmuyor. Nitsek nice işlesek ki ? Bu günki Türk toplumunun % 10 u eşiyle mutlu ,% 10 u boşanmış,% 30 u yapacak
    başka bir haltı olmadığı için mecburen mutluymuş gibi yapıyo, diğer % 50 si de
    henüz evlenmemiş durumda. Ne diyelim Rabbim her iki cinse de sabırlar vere. Ha bu arada Erdi'ye de hayırlı bir eş nasib eyleye. 62 yılın sonundan henüz bu sualin
    cevabını veremiyorum , kusurumuza bakılmaya. Güzellikler ve sevgilerle kalınız.

mombohunter bunu beğendi.

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnsana hayat arkadaşı şart keyfini sürmeye bakın.

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gereksiz hatta erkek doğasına zararlı bi eylem ...

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    bence evliliğin temeli saygı,

her psiklojiyi yaşarsın,çıldırmış,mutlululktan gözleri dolmuş.bu ikisi arası onlarca daha sayabilrim.

Dikbaşlılık sökmüyo o imzdan sonra anana,babana attığın trip yapacaam,edeceeem işleri olmuyor elin kızına.

2 sene sonra kavgalar hiddetlendi araya çocuk girene kadar.şu an bin şükür hiç bir kavga gürültümüz olmuyor oğluşun sayesinde %80 ilgi onda olunca geriye vakit kalırsa hal,hatır soruyoruz :D

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    evlilik zor zanaattır zannımca. malesef sırf evlenmek için evlenenlerin sayısı hergeçen gün oldukça artıyor. sonra nemi oluyor ? bakıyorsun mutsuz umutsuz insanlar oluyorlar. benim etrafımda gözlemlediğim kadarıyla evlenipte mutlu ve huzurlu olan hiçbir arkadaşım eşim dostum yok. evliliğinin ilk yıllarında kanka evlen yaaaaa evlilik çok güzel bişey lann valla bak xD xD diyen arkadaşlarım. aradan 2 yıl geçtikten sonra bana kanka evlenme sen en iyisini yapıyorsun hayatını yaşa diyorlar garip ama gerçek. ha mutlu olanlarda var ama bana samimi gelmiyorlar, açıkçası mutluylarmış havası veriyoarlar etraflarına.

velhasılı... her türk genci 1 kerede olsa evlenmeli ama ilk yıllarda karışılıklı birbirini tanımadan çözmeden çocuk sahibi olmamalı derim.

benimde Eyyorlamam bu kadar... STOP.
    crxforever bunu beğendi.

escape0813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125, Yamaha Cripton, Honda CBR 250 R
    Evlilik güzelde, kadın dırdırı olmasa daha güzel olacak Koltukta yaylanıp televizyon izlemek, erkeğin rahat davranması. Kadının istemediği davranışlar. Hep ilgi onun üzerinde olacak yoksa dır dır. İzlediğin tv den bişey anlamazsın valla:D öyle hergün de izlemiyorum yani, kafayı dağıtmak için bakınıyorum.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Evli,mutlu ve çocuklu olan azınlık tarafındayım. Doğru kişiyi bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Ancak tavsiye vermem gerekirse işiniz zor yani. Zamane ilişkileri daha çok maddiyat ve bencillik üzerine kurulduğundan evlilikler de çok sağlam olmuyor. Çocuk olsa dahi boşananların sayısı artmakta. Benim yakın arkadaşlarımdan 4 tanesi boşandı hepsinin çocuğu var. 2 tanesi de hiç evlenmedi yaşları 45, olayın özeti bu.

Motosikleti
    Yamaha mt-25
    Zamane ilişkileri çok boktan
    Çoğunluk maddiyat ve ego üzerine kurulu.
    Evlenmeyi hiç düşünmedim düşünmüyorum. 😊

Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Yazar Mark Twain'e neden evlenmediği sorulduğunda;
    - Siz susadığınız zaman kendinizi kuyuya mı atıyorsunuz?
    diye cevap vermiştir.
    twisten, engin_deniz ve Sinan Er bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)