Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anlayanlar bir baksın lütfen, internet problemi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Evimde yıllardır TTNET ADSL kullanıyorum. Malesef fiber altyapısı yok. Son zamanlarda internetimde 8-9 dk aralıklarla kopmalar yaşanmaya başladı.

Müşteri hizmetlerini defalarca aradım ancak ne teknik servis gördüm, ne çözüm buldular. Buraya kadar normal. Esas sorunum burada başlıyor;

Dikkat ettiğimde gördüm ki, sadece internet kopması yaşamıyorum. İnternet koptuğunda modemin bütün ışıkları (güç ışığı dahil) sönüyor, modemi kapatıp açmışım gibi cihaz kendini yeniden başlatıyor, bu arada wi-fi kullandığım için modeme bağlı cihazların bağlantısı kopuyor, modem açılınca tekrar bağlanıyor, internet geldiğinde kullanabiliyorum. Modemle ilgili bu saçma durumun ne anlama geldiğini bilen var mı acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Problem sağlayıcıdan olsa internet kopsa bile modemin böyle davranmaması lazım. Başka bir modem ile deneme yap, yüksek ihtimal ile modemin bozuktur.
    drtayfun bunu beğendi.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evimde yıllardır TTNET ADSL kullanıyorum. Malesef fiber altyapısı yok. Son zamanlarda internetimde 8-9 dk aralıklarla kopmalar yaşanmaya başladı.

Müşteri hizmetlerini defalarca aradım ancak ne teknik servis gördüm, ne çözüm buldular. Buraya kadar normal. Esas sorunum burada başlıyor;

Dikkat ettiğimde gördüm ki, sadece internet kopması yaşamıyorum. İnternet koptuğunda modemin bütün ışıkları (güç ışığı dahil) sönüyor, modemi kapatıp açmışım gibi cihaz kendini yeniden başlatıyor, bu arada wi-fi kullandığım için modeme bağlı cihazların bağlantısı kopuyor, modem açılınca tekrar bağlanıyor, internet geldiğinde kullanabiliyorum. Modemle ilgili bu saçma durumun ne anlama geldiğini bilen var mı acaba?
    Adaptörün arıza yapmış gibi gözüküyor git çarşıya sağlam bir adaptör edin olmadı öyle dene..Prizin sıkıntılı olabilir başka bir prizde dene..Olmuyorsa modem al...
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)