Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Renault ile kimsenin uğraşamayacağı gerçeği!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım geçen ay 40000 e megane 3 aldı.1.5 dci.

İnanın o modelde aynı çzellikleri olan ford 55000 vw 60000 dan başlıyor.bende araba konusunda motorda olduğum kadar ısraracı değilimdir.punto evo 1.3 mjet aracım var.wallahi bana çok.depoyu dolduruyorum 950-1000 km gidiyorum 200 liraya.yani demek istediğim kliması ABS si olsun bana yetiyor arabada.

sonuç olarak renault markası da orta halli kullanıcının dostudur.her yönüyle diyebilirim.ama f1 motorunun veya kupalarının binek araçlarla ilgisi olduğunu sanmıyorum.
    Renault istediğinde tür işler başarabileceğini göstermek istedim sadece,varsa karşısına çıkacak delikanli üreticiler(var tabi 2-3 üretici) buyursunlar gelsinler er meydanına

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 Euro daha ekle Corvette verelim

https://www.cargurus.com/Cars/l-Used-Chevrolet-Corvette-d1
    hocam eklediğiniz web sitesindeki fiyatlar gerçek mi ?

Yoksa ihale usülü bir şey mi ?
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2000 =)
    Yok yok, temiz Honda fanısın şimdi birbirimizi kandırmayalım =) S2000 ve NSX dışında bir arabasına bakmam dönüp, ama özellikle NSX'e ben de hastayım.
    Demek Honda'dan 10 sene sonra benzer hacimden daha çok güç çıkarmayı becerebilmiş BMW

Honda iyi de aşırı konservatif. Ve zannedildiği gibi 100% güvenilir değil. Son krizden sonra çok boşladı. Yeni yeni toparlıyo...

Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam eklediğiniz web sitesindeki fiyatlar gerçek mi ?

Yoksa ihale usülü bir şey mi ?
    Yok, ver parayı, al arabayı. Hatta pazarlıkla aşağıya çekilebilir. Eyaletine göre de maximum %7 vergisi var, o kadar. Plaka ruhsat vs. $50'ı geçmez masraf.

benim motorumda 19000 rpm e çıkıyor :D, videoda bir şey yokki gösteriş var izletiyor kendini ama bizi sallamaz çünkü motosiklet üretmiyor^^

Formula 1 e bakarak binek araçları kıyaslamak güzel kafa onun harici ben yazayım madem arabaya biniyorsunuz sağlam arabaya binin konu sahibi renaultun sağlam olduğunu düşünüyorsa crash testlerine baksın ikna olduysa binmeye devam etsin ,iyi forumlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

Ha üst düzey motosiklet ,binek araç ,çekici vs bunların kalitesini kullanlar olduğu için tartışır eyvallah ama formula 1 in teknolojisini neden burda tartışıp kiyasliyoruz anlamadım

Consigliere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    L7 GSX-R 750+13' ZX-6R+14' HP4+15' Diavel Carbon
    Bir çok otomobil üreticisinin fanlarını gördümde renö’nun da ilk defa gördüm 😂 Allah akıl fikir versin ne diyeyim,millet vergilerden,tersoluktan renö’ya bile hallenir olmuş 😂

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı kygsz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Formula 1 e bakarak binek araçları kıyaslamak güzel kafa onun harici ben yazayım madem arabaya biniyorsunuz sağlam arabaya binin konu sahibi renaultun sağlam olduğunu düşünüyorsa crash testlerine baksın ikna olduysa binmeye devam etsin ,iyi forumlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

Ha üst düzey motosiklet ,binek araç ,çekici vs bunların kalitesini kullanlar olduğu için tartışır eyvallah ama formula 1 in teknolojisini neden burda tartışıp kiyasliyoruz anlamadım
    Ya işte dünyadan haberin olmazsa boyle boş beleş konuşursun,

Renault'un modelleririni ncap testlerinde aldığı yıldızlara bak desem eminim dersin ki "yaa parayı veriyolar alıyolar yıldızları"

F1 teknolojisinin binek otomobillere olan etkisinden zaten bi habersin anladığım kadarıyla.

Hayır hiçbirsey düşünemiyorsan şuna kafa yorabilirdin,"Renault spor araba üreticisi değilken yıllardır F1 e neden bu kadar yatırım yapıyor ?"

Yeni nesil F1 araçlarda kullanılan teknolojinin en üst düzey verimli motorlar olduğu hakkında bi fikrin varmıydı mesela ?

https://tr.motorsport.com/f1/news/me...seltti-952353/

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Turgetson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni nesil F1 araçlarda kullanılan teknolojinin en üst düzey verimli motorlar olduğu hakkında bi fikrin varmıydı mesela ?

Desenize yeni nesil F1 motorlu Renault Kangoo koklayacak benzini? Şimdiden ağzım sulandı...

Mertcan39 bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Başlık yanlış en baştan. Şöyle olsa daha doğru oluyor : Renault ile kimsenin uğraşmayacağı gerçeği!

Alıntı Turgetson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya işte dünyadan haberin olmazsa boyle boş beleş konuşursun,

Renault'un modelleririni ncap testlerinde aldığı yıldızlara bak desem eminim dersin ki "yaa parayı veriyolar alıyolar yıldızları"

F1 teknolojisinin binek otomobillere olan etkisinden zaten bi habersin anladığım kadarıyla.

Hayır hiçbirsey düşünemiyorsan şuna kafa yorabilirdin,"Renault spor araba üreticisi değilken yıllardır F1 e neden bu kadar yatırım yapıyor ?"

Haklısın reis biz renaultu kötüledik sen yapma biz renaulta binemedik sen bin : )
    Söyle bakalım şu an renaultun concept araçları hariç hangisinde F1 teknolojisinden yararlanılıyor ve nasil yararlanılıyor ikna edersen bende fanboyu olurum belki

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Haklısın reis biz renaultu kötüledik sen yapma biz renaulta binemedik sen bin : )
    Söyle bakalım şu an renaultun concept araçları hariç hangisinde F1 teknolojisinden yararlanılıyor ve nasil yararlanılıyor ikna edersen bende fanboyu olurum belki
    kimseyi ikna edemiyorum,halbuki gerçekler de ortada ama :( :(

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Tamam o zaman ben bi tane reno f1 arabası alıp pistlere çıkayım, en iyisi oymuş çünkü. Zaten her sene kara kara düşünürüm bu sene hangi f1 arabasıyla piste çıksam diye. Bu konu süper oldu ferrariye falan sümük atmam bundan sonra.

Motosikleti
    SD 1290R
    Ferrari de ne ki? Çok yakıyo onlar. Reno. Hem hızlı, hem cimri

@Turgetson'un ısrarına dayanamayıp Reno fanboy'u olmaya karar verdim. Bi de Amerika'da satılsaydı keşke? Artık posterlerle hasret gidereceğiz. Elinde Megane posteri olan var mı? Mümkünse 1.5 dizel versiyonundan?

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Adınıza üzüldüm böyle bir şaheserin tadını alamayacaksınız

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    geçen makleren f1 aracımla gazlıyorum 4 den 5 e geçerken kıtırtılı kemikli geçiyor vitesler. Haliyle bana bi kaç salise zaman kaybettiriyordu. Reno f1 alıp artık bu sorunla uğraşmam. Şanzımanı yağ gibi tıkır tıkır atıyomuş.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    F1 e gösterdiği alakayı keşke “kullanıcılara nasıl aynı paraya daha kaliteli ürün verebiliriz”e gösterselerdi. Ama Fransız markaların geneli “kapı kolunu söksek de oradan da ucuzlatıp daha çok satsak” kafasında

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen makleren f1 aracımla gazlıyorum 4 den 5 e geçerken kıtırtılı kemikli geçiyor vitesler. Haliyle bana bi kaç salise zaman kaybettiriyordu. Reno f1 alıp artık bu sorunla uğraşmam. Şanzımanı yağ gibi tıkır tıkır atıyomuş.
    turgetson haklı abi... renault r25 kullan ve gör f1 aracı nasıl olur...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Yahu bu marka amerikada satış yapamıyor daha f1 diye savunuyorsunuzOnun harici trollere fena güldüm 😂

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    toros iyidir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yahu bu marka amerikada satış yapamıyor daha f1 diye savunuyorsunuzOnun harici trollere fena güldüm 😂
    Bak guzel arkadasim ve diğer Renault düşmanları

Bu adamlar dünyanın en büyük otomotiv şirketlerinden biri mi ? Evet oyle
    Bu adamların arabaları son derece güvenli mi? Evet oyle
    Bu adamların araçları fiyat/performans olarak en iyilerden biri mi ? Evet oyle
    Bu adamlar motor sporların zirvesi kabul edilen ortamlarda 1 numara mı ? Evet oyle (ben demiyorum istatistikler diyor)

Şimdi ABD de Renault'un satmaması ne anlam ifade ediyor ?
    ABD'li vatandaş 3000 cc den aşağı araba kullanıyor mu ? Renault'un boyle bir hedefi hiç olmadı.
    Ama olsaydı..verimsiz,doğru duzgun güç üretemeyen Abd'li üreticlerin alayına verirdi

ABD'de çatır çatır satan Honda son 3 yılda Formula 1 de zıçtı sıvadı.Mclaren "Allah belanı versin Honda iki elle bir motor yapamadın,efsaneydim ne hale geldim...,kurtar beni Renault" diyerek alemin kralı ile anlaşma imzaladı
    (Honda çok konservatif maalesef başaracaklardır fakat hiçbir zaman Renault olamazlar)

Şimdi dikkatinizi çekerim;ben ilk yazımda hep motordan bahsettim.Gelip binek araçlara konuyu getiren sizlersiniz.

Neymiş efendim F1 teknolojisi ile binek araçlar ne alaka !!

Bakın güzel kardeşlerim,1979 yılında Renault ilk turbolu f1 aracıyla gp kazandı,bugun geldiğimiz nokta da turbosuz araç göremiyoruz nerdeyse.(ilk turbolu aracı yaptı demiyorum!)

Bugun bu turbolu ve aşırı beslemeli araçlar konusunda bu adamlar kadar uzman ki Mercedes'in düşük cc li motorları bu adamlara emanet.

Durum budur yaneeee,hala Enzo mu satayım Clio alayımcılar size bişey demiyorum artık

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)