Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

29 Ekim Operatörlerin Atatürk'ü Dinletmesi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Denedim harbi böyle çalıyor..

Ulan içim titredi sesi duyunca ... Asker selamı veresim geldi telefona..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    ulen az önce vakıfbankı aradım onlar dinletiyor sandım bankaya bi ısındım 🤣 demek bizim turkcellmiş

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Hem sevindim hem üzüldüm. Malüm günde yine tayyibi dinleyeceğiz için

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Şekilcilik. Başka bir şey değil. Atatürk'ün idealleri nelerdi. Türkiye ne kadarını başardı. Bu hedeflere yaklaşıyor muyuz, uzaklaşıyor muyuz. Bugün bir tane elektronik firması çıkıyor, yaptığı 6-7 farklı ürünle Türkiye'nin bir senelik gsmh'sı kadar ciro yapıyor. Bir tane firma. Bakınız bu konuyla ilgili ne denmiş:

“Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.”

Atatürk'e ve bu ülkenin aydınlık geleceğine kast ediliyor, her yerden siliniyor. Atatürk'e alenen hakaret eden, vatana ihanet eden ve geçmişte fethullah gülen cemaati (yeni moda tabiriyle fetö) üyesi olan şahıslar şu an devlet tarafından korunup kollanıyor.

Uyanık olun.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Bu üç operatörün abonelerden 10 küsür yıldır toplayıp DEVLETE ÖDEMEDİĞİ kdv-ötv-gv vs tutarı toplamı 3 KATRİLYON LİRADIR...
    Üstelik bir tanesi TMSF elindeyken dahi devlete olan bu borçları Ö-DE-ME-MİŞ-TİR..
    UYANDINIZ MI?
    Diğer sabit hat ve internet TEKELİNİ elinde tutan LÜBNANLI şirketin ise ne kadar borcu olduğu şüphelidir, elindeki GAYRIMENKULLERİ özelleştirme sözleşmesine aykırı olarak SATARAK, ve fahiş sabit ücret toplayarak türk milletini ZARARA uğratmıştır..
    Vereyim MEHTERİ?
    Shrieker ve emrexan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)