Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Amerika'da İngilizce Dili Eğitimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    3n3s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kazazede
    Merhabalar, şu anda üniversite öğrencisiyim ve üçüncü yılım. Mezun olduktan sonra Amerika'da İngilizce dili eğitimi almak istiyorum. Almak istediğim eğitim tamamen kendi isteğim doğrultusunda olacak ve bir sınava ya da okula hazırlık yapmayacağım. Fakat bu eğitimin bana ne kadar katkı katacağı konusunda şüphelerim var. Türkiye'deki dil okullarına binlerce lira döksek de sonuç çoğu zaman hüsran olmakta. Mezun olduktan sonra yurt dışında kalmak istiyorum. Yurt dışında -Amerika'da veya Avrupa'da- dil eğitimi almış tecrübeli arkadaşlarımız varsa bana yardımcı olabilirler mi?
    Teşekkürler süpermen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Su an arkadasim avustralyada dil egitimi icin gitti 6 ay. Zamaninda bende kovalamistim. Pratik her zaman iyidir imkan varsa gidilmeli tabi pekala burda da ogrenebilirsin. Malta ve kanadayida listene ekleyebilirsin. Malum su an abd vizesi askiya alindi seneye ne olur belli olmaz alternatiflere de yonelmelisin.

Ayrica altin kural eger gidersen hicbir turk arkadasin olmasin yoksa bir sey ogrenemeden gelirsin

Motosikleti
    falcon flash 100
    Benimde oğlum üniversite üçüncü sınıfta kısmetse önümüzdeki yaz İngiltere ye dil öğrenmesi için göndereceğim. Orada sahibi Türk olan pizzacı veya başka Türk restoranları var yaz için orada çalışacak yemek ve yatacak yer veriyorlar maaş pek yok. Hem ekonomik oluyor. Bir düşün yurt dışında tanıdığın varsa denemeni tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)