Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Canımız Bunlara mı Emanet...

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    http://ilerihaber.org/icerik/video-a...tti-77086.html

Lan sinirden dizüstünü kıracaktım huuur çocukları ya...
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    daha önce görevini kötüye kullananlar ceza almadığı korunduğu sürece benzer görüntüleri göreceğiz.

GLADiUSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16'' Bajaj Pulsar 200NS & 91'' MZ ETZ 251
    Haberi görünce kendimi 100 yıl öncede hissettim yani olacak şey değil bir problem olduysa işlem yapar götürürsün karakola bu nedir yahu elinde silah falan olsa öldürecekler herhalde kadını

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sizin elinizi ayağınızı işlemini yitirmiş beyninizi emi polis kere 😤 ne halt ederse etsin bu yapılan insanlığa sığmaz . Acayip sovecem eşik beşik ölü diri sayacam . Bunun gibi insanları şişeye oturtmak lazım kodumun aciz köpekleri 😤😤

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    İnsanlığın öldüğünü her fırsatta gösteriyorlar.

Tekrardan başımız sağolsun

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya olayın evveliyatına bakalım diyeceğim ama değil bir insana, bir canlıya dahi bu kadar kötü muamele yapılmaz ki canım.

varsa bir suçu çekersin karakola, alırsın ifadesini, sonra savcılık, mahkeme vs. neyse cezası verilir.

sokak ortasında, uluorta insan dövmek, ayıptır, günahtır..

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bildiğin meydan dayağı çekiyorlar kadına fakat vuruş araları çok uzun geldi bana. polisler ön dişliyi küçültmeli ki vuruş araları kısalsın.

bazen böyle saçmaladığım zaman kim ne düşünüyor diye merak ediyorum ama diyeceğim o ki konu hakkında söylenecek pek söz yok. biz orada olsak polislere kaçımız engel olurdu? benim seyirci kalmayacağım garanti.
    matrax33 bunu beğendi.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    bu karalerde hırsızları, tecavüzcüleri görmek isteriz.

Şeriat gelir heralde yakında ülke arabistana döndü zaten

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bildiğin meydan dayağı çekiyorlar kadına fakat vuruş araları çok uzun geldi bana. polisler ön dişliyi küçültmeli ki vuruş araları kısalsın.

bazen böyle saçmaladığım zaman kim ne düşünüyor diye merak ediyorum ama diyeceğim o ki konu hakkında söylenecek pek söz yok. biz orada olsak polislere kaçımız engel olurdu? benim seyirci kalmayacağım garanti.
    Ne yapabileceksin ki dostum?Bişi yaparsan orda seni jopla bi dövüp bişiler uydurup bi de karakola götürür.Polise ses çıkarmak kolay mı artık yürüyen mahkemeye döndüler adamlar.

M.M - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu olay İstanbul'un ücra köşelerinde olsa kimsenin haberi olmaz olan çekim yapmaz sesi çıkmaz,şikayet etmez.Bu olay doğuda olsa bu kadar tepki toplamaz ama antalyada olunca tabi baya göze batıyor.
    killingroad bunu beğendi.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Yine şeriatlar meriatlar yorumlar başlamış.

Öncelikle belirteyim bu 2 polis meslekten ihraç edildi, 1i tutuklanarak cezaevine gönderildi diğeri adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Hiçbir siyasi organ,yapı bu görüntüleri övmez ve bundan haz duymaz her meslekte olduğu gibi emniyet kurumunda da çürükler vardır. Sanki burada herkes polis bir hata yapsada tüm teşkilatı ve ülkeyi karalasak diye bekliyor. Sadece burayla sınırlı değil genel olarak türk insanı polisin ve askerin en ufak hatasını bekliyor.

Ayrıca bu olay doğuda olsa bu kadar tepki toplamaz diyen vatandaş, bu zamana kadar doğudaki emniyet ve askeri ihraçlar ülkenin hiçbir yerinde yaşanmadı bölge fark etmez vandallık, gereksiz şiddet olduğu zaman kim olursan ol ipini çekerler.

Bir hadise yüzünden koskoca kurumu ve ülkeyi yerden yere vurmak anlamsız. Geçen sene tacizci motorlu vardı şişlide yakalandı en son. Diğer insanların "tüm motor sürücüleri böyle dengesiz, anarşist, sapık" söylemiyle sizinkiler arasında gram fark yoktur.

Ayrıca ABD ve İspanya polisleri başta olmak üzere diğer ülkelerin polislerinin kabakuvvetlerini ve cinayetlerini araştırıp izlemenizi öneririm. Keyfi olarak adam vurup öldürmeler vs. Polisten kaçarsın kafana sıkarlar. Bizde polise molotof atsan plastik mermiyle karşılık buluyor. Ülkemiz polislerinin kıymetini bilelim. Madem bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız polislerin çalışma saatlerini düzenlenmesi hakkında kampanyalara katılın,destek olun. Ülkemizdeki polislerin çoğu 12 saat mesai 12 saat dinlenmeyle hayatlarını devam ettiriyorlar. O 12 saate aldanmayın hiçbir zaman 12 saat olmuyor ekstradan maç olur gönderirler, olay çıkar gönderirler birde bunun eve gidiş ve gelişlerinide sayarsak minimum 15-16 saat çalışıyorlar, yıllık iznini kullanırsın eşinle çocuğunla 5 yıldızlı otele gidersin daha izninin 2.günü amirin arayıp görevinin başında olmanı söylüyor. Bu şartlarda psikoloji kalır mı insanda? Polis teşkilatı kurulduğundan beri polisler hep çekiyor, bu sistemin değişmesi lazım. Hal böyleyken bu şartlarda bile görevlerini çok iyi sürdürüyorlar ve yardımcı oluyorlar.( Bunlar gibi şiddet yanlıları hariç )

Yine çok laf ettim uzun lafın kısası her sektörde, kurumda olduğu gibi emniyet teşkilatında da çürükler oluyor, münferit olayları koca bir kurumun üstüne yıkmak kolaya kaçmaktır. Bunlar gibi terör estirenler ihraç edilip gerekli soruşturmalar açılıyor.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yapabileceksin ki dostum?Bişi yaparsan orda seni jopla bi dövüp bişiler uydurup bi de karakola götürür.Polise ses çıkarmak kolay mı artık yürüyen mahkemeye döndüler adamlar.
    bizim eski oto yıkamada bir abi vardı ve jandarmalar tutamıyormuş adamı, tam hatırlamıyorum ama abilerimin anlatmasına göre adam jandarmaları da tutup fırlatıyormuş ve dayak yiyen adamı millet zor kurtarmış. zaten bu adam çok kiloluydu ve kahvaltıda 6 tane poğaçha yiyordu hayvan :D siyah mitsubishi evo arabası vardı ve 120 kilo rahat vardır adam.

neyse işte......ne bileyim cahilliğimden olsa gerek ben böyle insan demeye bin şahit gereken polis yada zabıtayı pek umursayacağımı sanmıyorum ve çekinmeden karşımda normal bir insan varmış gibi hesap sorabilirim zaten bana vurma hakkı yok eğer böyle bir şey yapmaya kalkarsa bende önünde hazır ol pozisyonunda durmam.

şundan kaç ay önceydi tam hatırlamıyorum iş yerine motosikletimi sokmaya izin vermemişti güvenlik ve bende kapıyı açtım ve içeri girip güvenliğin yüzüne doğru eğilip "niye açmıyorsun lan kapıyı" demiştim ve adam yerinden kımıldasaydı sanırım orada hiç hoş olmayan şeyler yapacaktım ama adam sandalyesinden kalkmadı bile.

"git kime şikayet edersen et! almıyorum seni içeri" dedi bana ama ben zaten içerideydim ve motoru da şantiye ofisinin önüne park ediyorum.

bu arada motosikletimi şantiyeye sokmazlarsa işi bırakırım tam bilmiyorum ama güvenliğe karşı gelmenin de hapis cezası vardır herhalde.

işçiler arasında şantiye içine motosikletini park eden benden başka eleman yok. bu sizce de tuhaf değil mi? motosiklet küçük bir makine ve içeri sokmuyorlar oysa ki bir sürü arabanın içeri girişine izin veriyorlar!!

sorgulamayan ve hakkını aramayan bir topluma sahibiz ne yapalım işte.

bütün iks cocuklarını polis yapıp antalyaya mı gönderiyolar?

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gel bakalım bana gücün yetecekmi

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Alanya.
    Bu habere yayın yasağı gelmiş.
    Öyle ya, Türk polisi ülkeye helen turisti sokakta dövüyor gibi görünüyor.
    Gizlemek lazım, kimse görmesin.
    Yoksa turist gelmez, uf olur.

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    Sırtını devlete dayayıp halt eden korkak köpekler. Başka bir tanımı yok

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Mayıs-Haziran 2013'ten sonra polisle ilgili farklı bişey düşünene bir şey anlatılmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)