Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

bu ne saçmalık? bu ergenlerin gelecekleri... (VİDEO)

Motovento
    REKLAM ALANI
    erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Youtube da gezerken böyle bir videoya denk geldim. Önce şaşırdım, sonra utandım ve bu yerini öfkeye bıraktı. Özentilik diyemiyorum. leş gibi, anlamsız, iğrenç bir profil ve karakter görünümü! ya bu bebeler ne olacak allah aşkına? büyük konuşmayayım evlat olsa sevilmez. böyle oğlum olsa düzelsin düzelmesin her gün 5 posta döverim. sözlere bir kulak verin...

https://youtu.be/fRGf3hHhLl0

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    0:57 boncuklu tabanca

like/dislike oranına da bakıldığında gelecek neslin rezaleti şimdiden gözler önünde...
    erenedip bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı MSMorkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0:57 boncuklu tabanca

like/dislike oranına da bakıldığında gelecek neslin rezaleti şimdiden gözler önünde...
    felaket ya. inanılır gibi değil. ferrarisi yokmuşta (akülü kastediyor herhalde) parası varmış. kendine ne alıyorsa o prayala, altın biberon falan mı acaba?

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Şunu şuraya bırakayım da ortam durulsun.

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Doğan seçilim yetkililerini derhal göreve davet ediyorum.
    erenedip bunu beğendi.

Sözler Orhan Afacan'a yazdırılmış gibi.
    erenedip ve Olcay Avşar bunu beğendiler.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Adam velet tv diye kanal açmış. Bu ne ki? Hele bide bi velet daha var. Genç hane midir genç bişey ama aklıma gelmiyo. Evli hocalarına, kızlara saçma salak yazılar yazıp sonra youtube kanalım bilmemne diyip ağlıyolar. Ahhh ah.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Zamanımın 2 dakika 55 saniyesini bu rezalet için ziyan ettim.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dayanamadım yarısında kapattım, o değil de arkadaşlar yapmayın böyle seyler, mis gibi dünyadan bi haber yaşıyorduk;)

İzlenme sayisi, begenilme orani falan dünyadan soğuttu beni.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Youtube iyice iş kapısı haline geldi. Önceden çoluk çocuk dışarda top vs. oynarak çocukluğunu yaşardı. Şimdiki nesilin eline son model telefon, bilgisayar, tablet verdiler. Çocuk bütün gün youtubede video izlemeye başladı. En kötü kanalın bile en az 100.000 abonesi var. İzleyiciler zaten veletler. Zaten kaliteli içerik veren kanalların abonesi çok az

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    cocuklari artik anne baba yetistirmiyor, medya yetistiriyor. kimseye bok atmanin anlami yok, medyayida biz besliyoruz.

Rinna rinnnaa rinnnaaaa naaaay dizisi varken TCDD banliyo hatti guvenlik muduruydum, gunde 20 tane ergen, 10 tane yetiskin miroglu kelepcelenip karsima getiriliyordu. Kurusiki tabanca teslim tutanagi yazmiyorduk artik, fotokopi ile cogaltmistik matbu evrak gibi.

varin siz dusunun gerisini...
    erenedip bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı bursagsli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Youtube iyice iş kapısı haline geldi. Önceden çoluk çocuk dışarda top vs. oynarak çocukluğunu yaşardı. Şimdiki nesilin eline son model telefon, bilgisayar, tablet verdiler. Çocuk bütün gün youtubede video izlemeye başladı. En kötü kanalın bile en az 100.000 abonesi var. İzleyiciler zaten veletler. Zaten kaliteli içerik veren kanalların abonesi çok az
    her sabah yedi buçukta dışarı çıkardım ve sitede her yer sessiiizzz. basketbol topum vardı yani futbol topum yoktu. top sektirmeyi severdim ve o zamanlar 7 yada 8 yaşındaydım. her sabah önce basketbol topunu alırdım ve o kauçuk kokusu ve basketbol topunun ağırlığı anlayamazsınız..

her sabah basketbol topum ile top sektirirdim, top sektirme rekorum o yazşlarda basketbol topu ile 225 olmuştu. zaten yorgunluktan bıraktım yoksa devam ediyordum sektirmeye.

sonra akşama kadar bisiklete binerdik, boyumuzu geçen otlarda kendimize otları ezerek labirent oluşturur ve o labirent içinde canlı canlı counter-strike oynardık ne güzel günlerdi.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Bu youtuber zabazingosunu kim başlattıysa Allah bin belasına versin diyorum, 3-5 dolar para kazanmak için yeni nesil mala bağladı resmen... şunun tam suratının ortasına inşaat küreğiyle vurasım geldi yahu.

Motosikleti
    NMAX 155
    Kanal zaten troll içerik üretiyor hedef kitlesi ise ergen kitle olduğu için +25 yaş kitlesine hitap etmeyeceğini düşünüyorum. Gene de görüşünüze saygı duyarım.

Motosikleti
    R25
    SON DAKİKA; bu çocuğun babasıböyle bir evladı olduğu için s......ne dava açmış ..
    erenedip bunu beğendi.

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    İyiymiş...
    İyide size ne oluyo anlamıyorum.
    Meyve veren ağaç taşlanır.
    Anlamadığınız işlere karışmayın, içiniz geçmiş sizin.
    Parası var. Eskiden "Onun Arabası Var"dı, bugün parası var. Üstelik tabancasıda var.
    Hem Çengelköy'de onunmuş (her neresiyse artık, bilmiyorum, bilmekte istemiyorum ve korkuyorum eğer Çengelköyün neresi olduğunu bilirsem bunlara hemen katılabilirim, peşlerinde göbekli kel bi adamı zıplarken görebilirsiniz).
    Yeah baby, çengelköy forever!!!

Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SON DAKİKA; bu çocuğun babasıböyle bir evladı olduğu için s......ne dava açmış ..
    HAHAHA sabah sabah ya :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:13 ----------

bu dijital dünya, teknolojiye uyum, farklılaşma ve gelişmeye kesinlikle karşı değilim. normal zaten. ama bu teknoloji değil, yarar sağlayan bişey değil, zengin bir veledin yediği halt hiç değil. bildiğin rezalet. gerçekten zengin olsa ona bile bir görgüsüzlük kulbu uydururdum. tamam youtuber olsunlar, para kazansınlar severiz veya sevmeyiz. yok , durum vahim. ama bu tablodan bihaber olan arkadaşlara da travma yaşattığım için özür dilerim valla:D

Motosikleti
    .
    Demekki neymiş para ile sanat ve görsel zeka aynı orantıda ilerlemiyormuş.
    O nasıl şarkı,O nasıl klip.
    Allahım bu çocukların aileleri iflas ederse,bir soğan ekmeğe talip olurlarsa fakirlik bunlara hastalık gibi gelir muhtemelen yaşayamaz,sokağa düşerler.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    mesele aslında böyle bir klip çekmeleri değil de bunun 6buçuk milyon tık alıp da bununla başarılı sayılmaları. bunu da besleyen "ayy ne iğrenç hayret bişi" diyerek beğenmeyip de izleyenlerdir.

Ali Bircan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motor mu, ne motoru ? motor ne arar la ögrencide
    Genelleme yapmayalım lütfen ben de sizinle aynı şeyleri düşünüyorum 15 yaşındayım yeni nesil sayılırım ve alınmadım değil
    böylelerini görünce yaşımdan utanıyorum cidden

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)