Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
RKS City Blade
67. sayfa BirinciBirinci ... 1757656667

Motosiklet.Net Cafe (Geyik Muhabbetleri)

Mondial E-xtreme Max 150
    Trendy 50
    Motosiklet Online
    BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biliyorsunuz şuan üniversite sınavlarına hazırlanıyorum.Hem çalışıp hem hazırlanmak zor bir kere disiplinli çalışma fırsatım çok olmuyor.İş yoğunluğu,projem,gündelik ihtiyaçlar..Bir de felaket dikkat dağınıklığı yaşıyorum.
    Mesela tarih çalışıyorum,Kırım Hanlığını Şahin Girayı anlatıyor.Hemen açıp saatlerce kırım hanlığını okuyorum.
    Edebiyat çalışıyorum,bir bakmışım kendimi Namık Kemalin hayatını araştırırken buluyorum.
    Iyi güzelde konular bitmiyor.Bu sefer kafa fazlasıyla detayla doluyor.
    Soru çözerkende böyle.Geçen türkçede yapı ile ilgili sorular çözüyorum.Bir bakmışım kendimi dil ailelerini araştırıyorum.
    Ne alaka.
    Sınava hazırlanan arkadaşlar veya sınav tazeleyen üyeler varsa önerileri bekliyorum.
    Bakın bu tv izlerkende oluyor.Şu ara dmaxte alaska yaşamına bağımlı oldum.programlarını izlerken alaskayı araştırıyorum saatlerce.
    sorun eğitim sisteminde.

MotoAVM Motosiklet Aksesuarları Satış Sitesi
    Yamaha Motosiklet Kampanyası
    Motomax
    ercan0058 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw f650 gs 2004satıldı--cbf1000 2007 aktif olarak
    Edirne-Çanakkale-Tekirdağ-Kırklareli haftasonu turu mekan tavsiyesi bekliyorum

Herkese merhaba. Önce motorla çıkmayı düşündüğüm sonra 3 kişi araçla gitme planına dönüşen haftasonu kaçamağımız için gezilmesi görülmesi gerektiğini düşündüğünüz yerler paylaşırsanız sevinirim.

Katılmak isteyenlere hayır demeyiz. Araç motor fark etmez.

Plan : Cumartesi sabah 8'de yola koyulup 2 günde 4 şehrin en güzel yerlerini ziyaret ve tabi 1 gece kamp neresi denk gelirse artık. pazar akşamı 8 dönüş

Önerilerinize açığım.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha T110
    Merhaba,iki teker,iyi gider aşkıyla yanan sırdaşlar;

Bu aralar fena bir şekilde motor arayışı içerisindeyim,tekeri dönen herşey dikkatimi celbediyor,SS modellere karşı antipatim olsada sesi homurtusu pek nalet çıkıyor zalımın..

Altımdaki cub motor esasında bisikletten hallice amma velakin,şöyle gidişi iyi olsunda duruşunu varsın ayarlarız gibi accık guvvatlı bir tomor arayışım var.....

Neyse bu mevzu ara sıcaktı,gelelim asıl mevzuya,içerisinde bulunduğumuz motosiklet camiası nereye gidiyor,piyasa,bütçe,alım gücü,Sankim eski modellere pek bir rağbet olacak gibi...sahi eskiler deyince,forumun eski üyelerine rastlayanınız var mı?hele o eski muhabbetlere..

Tatlı olarakta;Bu motosiklet tutkusunun başka bir nesnede karşılanma durumu olabilirmi?illaki motosiklet şart mı?

Neyse konu karıştı idare edin dostlar....

Rast gele..

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altımdaki cub motor ...
    Hehh işte , altındaki o Cub'tan edinmek ilçe içinde rahatlığı,kontrolü kıvraklığı için tenceremi satıyorum , antrede yerim yok olsa idi yanına alırdım bidene bızdık , tencereyi sadece 50+km için kullanırdım..

Hülasa motor benim için daima bir araç olmuştur , vazgeçilmez bir araç herşeye rağmen , bi otomobile bindiğimda ruhum darlanıyor.

Ne'ise herkes için hayırlısını dilerim.
    bursalıali bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Hachiko abi. Kenan sofuoğlu emekliliğini açıklamış. Haber yapmak sana düşer abi...

Hepinizi döğerim , hatta elimi sürmem yüzünüzü elime çarparsınız o'derece .

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400

Bu aralar fena bir şekilde motor arayışı içerisindeyim,tekeri dönen herşey dikkatimi celbediyor,SS modellere karşı antipatim olsada sesi homurtusu pek nalet çıkıyor zalımın..

Altımdaki cub motor esasında bisikletten hallice amma velakin,şöyle gidişi iyi olsunda duruşunu varsın ayarlarız gibi accık guvvatlı bir tomor arayışım var.....

Neyse bu mevzu ara sıcaktı,gelelim asıl mevzuya,içerisinde bulunduğumuz motosiklet camiası nereye gidiyor,piyasa,bütçe,alım gücü,Sankim eski modellere pek bir rağbet olacak gibi...sahi eskiler deyince,forumun eski üyelerine rastlayanınız var mı?hele o eski muhabbetlere..

Tatlı olarakta;Bu motosiklet tutkusunun başka bir nesnede karşılanma durumu olabilirmi?illaki motosiklet şart mı?

Rast gele..

150km hıza ulaşıyormuş hocam çok yakarmı acaba

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha T110
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepinizi döğerim , hatta elimi sürmem yüzünüzü elime çarparsınız o'derece .
    ozan1991 bunu beğendi.

Kübra006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .
    Merhaba alokaza ile ilgili bilginiz varmı

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Merhaba alokaza ile ilgili bilginiz varmı
    Benim var.
    Kısaca özet geçiyorum.
    Ticari bir araçla kaza yaparsan bu çakal insanlar devletin çıkardığı bir kanunla açığı bulup sana yatar parası altında dava açıyor.Nerden biliyorsun dediğini duyar gibiyim çünkü 2 ay önce 1.380 tl para ödedim kendilerine.

Ticari sandero stobu kırdım stop değişimi 2 iş günü 400+400 = 800 dosya masrafı toplam=1380 tl.

Hayırlı işler.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim var.
    Kısaca özet geçiyorum.
    Ticari bir araçla kaza yaparsan bu çakal insanlar devletin çıkardığı bir kanunla açığı bulup sana yatar parası altında dava açıyor.Nerden biliyorsun dediğini duyar gibiyim çünkü 2 ay önce 1.380 tl para ödedim kendilerine.

Ticari sandero stobu kırdım stop değişimi 2 iş günü 400+400 = 800 dosya masrafı toplam=1380 tl.

Hayırlı işler.
    Efenim kimler gelmiş kimler
    Unutturma kapotaj bayramında bayramını kutlayayım senin .
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Efenim kimler gelmiş kimler
    Unutturma kapotaj bayramında bayramını kutlayayım senin .
    Buyrun efenim benim.
    Aslında birşey yazmıycaktım forum bir garip çözemiyorum insanları artık.
    Tadı tuzu kalmadı derler ya o hesap abi.
    Neyse yazışırız watşapdan.

Kübra006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .
    Teşekkürler.Bana imzam için sigortacım bir evrak gönderdi.İmzalamadım.İstanbul icra mahkemesi filan bir sürü ağır madde var.
    750 tl zaten %25 alokaza alıcak.100 tl noter değmez risk almaya.
    Gerçi 7500 olsqda o evrakı imzalamazdım.Avukat isimleri filqn epey araştırdım riskli.
    Bu arada sigortacımda hiç bir riski yok dedi ona güvenimde sarsıldı.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600

Rast gele..

meraba canım

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Teşekkürler.Bana imzam için sigortacım bir evrak gönderdi.İmzalamadım.İstanbul icra mahkemesi filan bir sürü ağır madde var.
    750 tl zaten %25 alokaza alıcak.100 tl noter değmez risk almaya.
    Gerçi 7500 olsqda o evrakı imzalamazdım.Avukat isimleri filqn epey araştırdım riskli.
    Bu arada sigortacımda hiç bir riski yok dedi ona güvenimde sarsıldı.
    Ticari bir araçla kazaya karıştın galiba?

Bizim şirketin avukatı bana yardımcı oldu adamın tek dediği bu parayı seve seve vericeksin adamlar haklı resmi olarak dedi.

Bu alokaza 10 yıl önce ticariyle kazaya karışan ticari sahibini arıyor vekalet istiyor dava açıyor öyle bir şirket. Devletin çıkardığı kanunun farkına varan çakallar.

He şöyle bir şey var 750 lik bir yatar parası görmezsen parayı ödeyip itiraz edersin. Mesela benim olayımda bir stop değişimine 2 gün işçilik yazmış bu fazla. Max yarım iş günü. Aslında vaktin olucak bunlarla uğraşıp durcan.

Bajaj Dominar 400
    Benelli BN-251 Reklam Filmi
67. sayfa BirinciBirinci ... 1757656667

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)