MotoAVM Motosiklet Aksesuarları
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
38. sayfa BirinciBirinci ... 283637383940 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet.Net Cafe (Geyik Muhabbetleri)

Mondial E-xtreme Max 150
    Kuba Motor RX9
    Motosiklet Online
    Kübra006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşyerimi taşıyamam 10 senedir burdayım ekmekte kazanıyorum başka iş yapamam..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:09 ----------

Sıkıntı şu herkesle kavga etmesi ben dahil ne benle ne bensiz yapabilmesi..Evet bir kere kendini astı farkettim kurtardım bir kere bileklerini kesti gecenin 3ü kapıda ambulans iki ekip arabası reklam olduk..

Bu ciddi bir durum,önemli.
    Göz ardı etmeyin.

Intihar demişken aklıma yıllar önce şarap içip,Intihar edeceğini söyleyen,videoya çekip kendini asan Odtü'lü genç geldi.

AVM Forum
    DRD Motorbikes Riders Serving Riders - Motorcudan Motorcuya Hizmet
    Motomax
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x9 500, Burgman 400
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ciddi bir durum,önemli.
    Göz ardı etmeyin.

Intihar demişken aklıma yıllar önce şarap içip,Intihar edeceğini söyleyen,videoya çekip kendini asan Odtü'lü genç geldi.
    Sakince konuştuk sabahlara kadar değişen olmadı kendisi defalarca söz verdi yapmayacağım diye yeminler etti ama yine sürekli yaptı aynı şeyleri sanmıyorum artık intihar edeceğini son zamanlarda çünkü bakışlarındaki o sıcaklık yoktu..Yalnız dün işyerinde kötüyüm iş kazası yaptım çalışamıyorum yazmıştı..

Adım gibi de eminim en geç haftasonuna kadar ya arayacak ya gelecek..Fakat aynı sıkıntıları yaşayacağım doktora götüreyim diyorum da yalnız huy geçmez diye düşünüyorum yalan söylemek vs gibi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:19 ----------

Birgün böyle yine sıkıntı çıkardı beni arıyor çok kötüyüm bayıldım nerde olduğumu bilmiyorum dedi..Bende nerdesin gelim alayım dedim o esnada müşteri geldi dükkana bir dakika müşteri geldi döneceğim sana dedim telefonu kapatmayı unutmuşum oda kapatmamış..Müşteriyi yolladım telefonu aldım elime kapanmamış görüşme devam ediyor aldım kulağıma aynen gelen ses konuşmalar bu telefona

Çok canlı bir sesle..

" ya ben anahtarı nereye koydum kapıda kaldık tüh tüüüh.."

O an dedim bu hasta ciddi ciddi hasta..
    Sen yasaklarla girmedin ki gönlümüze Mustafa Kemal'im yasaklarla çıkasın..

Motosikleti
    .
    Zor bir durum.
    Ne bileyim,bu tür işlerde tanıştığın insan yaşam kaliteni artırmalı insanın.Bu saygınlık,güç,maddiyat değil.Konuşulabilecek konular,bakış açısı,durum analizleri..
    Mesela kendi adıma oturup sanat konuşabilmeliyim.Zaten benim bu tür işlere uzun süre girmek istememe sebebimin ana noktası bu birazda.Tanışmalar çok yüzeysel kalıyor.İyikide öyle kalmış,devam etmemiş.
    Karşımdaki insanda istediğim anormal şeyler değil aslında.Kimlerle anlaşamayacığımı çok iyi biliyorum,yani biraz kültürlü,entellektüel olmalı.
    Bu sebeple kafama göre biri çıkmıyor Karşıma,gerçi çıksında istemiyorum 35 ten sonra çıksın.
    Bir ömrü paylaşmak kolay değil.
    Karşındakinin çok iyi bir insan olması,bu işin yürüyeceğini göstermez.O bir kriter bile değil aslında bana göre.

Her kriz anında intihar etmek,karşındakini tehdit etmek,kuşkulanmak ne bileyim zor iş.
    Bence güzellik yakışıklılıktan çok karekter,alışkanlıklar,hayat görüşü önemli.Herkes bir gün yaşlanacak,o güzellikler gidecek.Geriye kalanla ömür geçicek yada geçmicek.

Tüm hayatı sosyal medya olan,fotograf çeken,ciddiyetsiz,topluma hava basan,tek işi kız tavlamak olan,spordan anladığı fanatik olduğu futbol takımı ve ya vücut geliştirme olan,gündemi takip etmeyen,özgüveni olmayan insanlarla dolu toplum.Bu aşağılamak değil yanlış anlaşılmasın.

Mesela Ayhan Sicimoğlu hayranıyımdır ben.Adam saatlerce sanattan,mimariden,tarihten konuşabiliyor,müzik kulağı süper,görgü ahlak var.Yürüyüşü bile sağlam.Seyahat programı yapıyor onun genç versiyonu gibi olabilirdi

Şaka bir yana,şu eğitim geçsin sana daha detaylı tavsiyelerim olabilir.

Mesela Ayhan Sicimoğlu hayranıyımdır ben.Adam saatlerce sanattan,mimariden,tarihten konuşabiliyor,müzik kulağı süper,görgü ahlak var.
    Aferim yeğen , tıfıllar bilmez bu insanı pek , pek klas bi kişilik , ekranlarda olmasını yine gezi ve yemek kültürünü konuşturmasını dilerim.

" Hastasıyız ".

Motosikleti
    x9 500, Burgman 400
    Bugün farklı biryere taşıncağını söyledi bende hektirgit dedim 750 liradan aşşağı kira bulamassın dedim bende olmayacağım dedim acından ölürsün dedim..

İki ayda bir işten çıkıyor aldığı maaşta 1300 - 1400 tl..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

Akşam geldi bi dünya homurdanarak ev sahibi kirasını 400den 500e çıkarmış onu bile benim yüzümden olduğunu söyledi nikahta nikah diyordu en son gidecem buralardan dedi..Bende o zaman haydi yoluna dedim gitti..Yarın gene gelecek arayacak..

Motosikleti
    .
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aferim yeğen , tıfıllar bilmez bu insanı pek , pek klas bi kişilik , ekranlarda olmasını yine gezi ve yemek kültürünü konuşturmasını dilerim.

" Hastasıyız ".
    Aynen adamın dünyaya bakışı olağanüstü.
    Diyorki sanatı seven insan, insanıda sever,yaşamıda sever herşeyi sever.
    Diğer seyahat programı sunucuları,atlı kovalar gibi acele acele gezerken bu adam tam tersi.Etrafını değerlendirerek,düşünerek o hazzı alarak geziyor.Jazz müzik,bestekarların,ressamların,yapıların hayranı.
    En lüks restoranttada yemek yese,yurtdışında bir kasaba pazarındada gezse aynı asalet,aynı bakış,aynı özen.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200RS
    Ayhan Sicimoğlu
    Bizde hastasıyız.
    Yanlız şöyle bir seviyede var tabi.Ben hastasıyız dediğimde herkesin aklına Hastasıyız dede repliği geliyor.Üzücü tabi.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 - Planet (78)
    Midyeciiiiiieeeeeegggghhh

Carbondioxid, jimi_hendrix ve RoofRoof bunu beğendiler.

Motosikleti
    x9 500, Burgman 400
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Midyeciiiiiieeeeeegggghhh

https://i.hizliresim.com/1Gdk9Y.jpg
    Geçenlerde istiklalde 30küsür tane almıştım 20 küsürünü yedim baktım midem kalktı bıraktım..Canım çekti ya..

Motosikleti
    .
    Itiraf ediyorum.

Ben gastronomi merakım ve yeni tatlar keşfetme ilgim olduğu halde hayatımda hiç midye yemedim.

Motosikleti
    x9 500, Burgman 400
    Itiraf ediyorum.

Ben gastronomi merakım ve yeni tatlar keşfetme ilgim olduğu halde hayatımda hiç midye yemedim.
    Bende tiskinirdim bizimkisi alıştırdı işkembeye kelle paçaya kokoreç faslına gelmedim yalnız.. Hatta iki üçtür işkembe çorbası yapmışlığım vardır..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

Dün arkadaş geldi başladı sızlanmaya evliliği hakkında..Kendime vaktim yok dedi bir sigara içemiyorum keyfimle dedi..Ya dedi bir gün kendimi odaya kapasam playstationun başına otursam alsam çerezimi cipsimi akşama kadar vakit geçirsem yoook inan illallah ettim ya dedi.
    Bugün aradım sinemadayım tek başına salonda da tek ben varım arazi oldum yetti ya diyor..

vişneçürüğü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende tiskinirdim bizimkisi alıştırdı işkembeye kelle paçaya kokoreç faslına gelmedim yalnız.. Hatta iki üçtür işkembe çorbası yapmışlığım vardır..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

Dün arkadaş geldi başladı sızlanmaya evliliği hakkında..Kendime vaktim yok dedi bir sigara içemiyorum keyfimle dedi..Ya dedi bir gün kendimi odaya kapasam playstationun başına otursam alsam çerezimi cipsimi akşama kadar vakit geçirsem yoook inan illallah ettim ya dedi.
    Bugün aradım sinemadayım tek başına salonda da tek ben varım arazi oldum yetti ya diyor..
    Allah kolaylık versin hachi... kız arkadaşınla ilgili de hayırlısı neyse o olsun..

dipnot: kız arkadaşınla ilgili anlattığın kısımları okurken ufak çaplı bi şok geçirmedim değil..

Motosikleti
    x9 500, Burgman 400
    Alıntı vişneçürüğü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kolaylık versin hachi... kız arkadaşınla ilgili de hayırlısı neyse o olsun..

dipnot: kız arkadaşınla ilgili anlattığın kısımları okurken ufak çaplı bi şok geçirmedim değil..
    Daha neler neler dün dükkana gelmiş beni aradı zaten telefonla 2 gündür aramıyor sormuyor iyi tarafı sinirlenmiyorum artık yalnız sıkıntıdan fıttırıyorum dükkanda ya insanın hiçmi çevresi kalmaz ...

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Itiraf ediyorum.

Kübra bu parça sana gelsin, seveceğine eminim... :D
    Kübra006 bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"... (RIP NICK MENZA)

Motosikleti
    x9 500, Burgman 400
    Sahiplenebilen varsa sahiplensin çok fena eşşek sıpası..

https://www.facebook.com/egosuzhaydo...type=3&theater

AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Buralar bir zamanlar dutluktu...

Motosikleti
    .
    Teşekkürler jimi Hangi insanın içinde diğer insanlara başkaldıran, küçük isyanlar yoktur ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:59 ----------

Ben genelde sürekli su kesintisi yapan belediyeye yada elektirik için olan versiyonununa isyankarım Bizim kasabada ya su yok ya elektirik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

Selam,kimse yok mu?
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    x9 500, Burgman 400
    A.s müdür :D

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Teşekkürler jimi Hangi insanın içinde diğer insanlara başkaldıran, küçük isyanlar yoktur ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:59 ----------

Ben genelde sürekli su kesintisi yapan belediyeye yada elektirik için olan versiyonununa isyankarım Bizim kasabada ya su yok ya elektirik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

Selam,kimse yok mu?
    aleykümselam
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"... (RIP NICK MENZA)

Motosikleti
    .
    Nasılsınız ne var ne yok bakalım?

Bajaj Dominar 400
    Başlangıç için Motosiklet Modelleri
38. sayfa BirinciBirinci ... 283637383940 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)