Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

1 Gecelik Misafirim..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Aslında konuyu 2-3 gün önce açacaktım işimden dolayı bir de bana motosiklet çarpmasından dolayı açamadım..Şimdik bende taka bir 89 şahin var öğrenmek için aldım neysem akşam arabayı aldım kız arkadaşımla geziyorum burada kuştepe denilen bir yer var kuş uçmaz bir yer.Arabada otururken bir köpek dikkatimizi çekti aptal aptal sağa sola dönüyordu yola çıkıyordu sonra yol kenarına çekiliyordu şuna bi bakalım dedik yanına gittik amanın ne görek köpek aç susuz vücudunda yaralar vardı kanıyordu , tırnakları öyle uzamışki hilal şeklini almıştı vücudunda böcekler vardı ve kemikleri sayılıyor ayakta zor duruyordu..Cinsi pitbull idi dişiydi belli damızlık olarak kullanmışlar yaşlanınca atmışlar bu dağ başına..Kız arkadaşım alalım bunu dedi, bende tamam gidip bir doyurak gündüz çaresine bakarız dedim.. Attık arabaya..

Resimler pek uygun olmayabilir arkadaşlar direk koymuyorum..

https://i.hizliresim.com/YNYagD.jpg

Getirdik dükkana ayıptır söylemesi dükkanda pilav ve karnı yarık vardı yerim diye ayırmıştım köpeğe verdik anında silip süpürdü.Baktık doymadı dükkanda bişi yok heryer kapalı gece saat bilmem kaç..Artık caddeye çıktık köpecikte takıldı peşimize..Caddede lokantaların önündeki çöpleri karıştırıyorum sıpaya bişeyler buluruzda doyurur karnını diye bayağı da birşey bulduk yedi..Yalnız lokantanın üst katında balkondaki karıya ayar oldum kalkıp o çöpleri öyle bırakmayacaksınız değil mi diye sordu..Durumu anlatmamıza rağmen..Lan demiyo ki bizde de kemik vs var vereyim diye neyse o karının hayvanlığı..

https://i.hizliresim.com/Q760yV.jpg

Dükkana geri geldik yürüye yürüye köpecik bayağı kendine geldi bize de hemen alıştı yalnız çok korkmuş dükkanda sandalyenin altına saklanıp duruyordu, Sonra kızarkadaşım bizim evde kemik var sulu onları al dedi ve araba ile onu bıraktım ve kemikleri alıp bu sıpaya verdim..Maşallah onuda yedi götürdü kaldık başbaşa bu sıpayla artık bi on beş dakika sevip biraz konuştum kendine gelsin diye..Sonra içeride yatak vardı oraya gittim bu sıpada geldi kafasını karnıma koydu uyumaya başladı..Tabi maalesef eve gidemedim bende bu eşek sıpası ile sabahlayacaktım.. Yalan yok üstündeki ufak böcekleri görünce kaşınmadımda değil..

Uzayan tırnakları kesemedim canını yakarım diye dokunmadım..

https://i.hizliresim.com/LnBXNG.jpg

Sabaha kadar uyumadım bazen uyandı korkup o uyanınca bende biraz sevdim konuştum kendisi ile ben anlatırken yanıma geldi uyudu tekrardan..
    Bir ara yanımdan ayrıldı dükkanın ön tarafına gitti yanına gittim biraz ilgilendim tekrar geldi içeriye yanıma yattı..

https://i.hizliresim.com/zB61L6.jpg

Sabaha doğru yalan yok artık bende sızdım oda ayağımın ucuna koymuş kafayı uyumuş..

https://i.hizliresim.com/qW5an5.jpg

Gün ağardı işyerini açtım suyunu verdim çok susamış sıpa.. Suyunu içti baktım kuyruğu sallıyor keyfi yerinde tabiki bende çok mutlu oldum..

https://i.hizliresim.com/4ME33L.jpg

Artık yavaş yavaş toplanma vakti kızarkadaşımı aradım geldi arabaya bindi tekrar doğru belediyeye barınağa imkanım kendime hayrım olmadığı için barınağa bıraktım..Orada güleryüzle karşıladılar aldılar köpeği gerekli evrakları imzaladık en azından karnı doyar dedik bir yuvası olur dedik..Yalnız peşimden ayrılmadı görevlilerde söyledi ya arkadaş bu köpek peşinden ayrılmıyor tut şunu diye..

https://i.hizliresim.com/ERXBBA.jpg

Bıraktım köpeciği geldim..Gerçekten inanılmaz derece de uysal bir köpekti hemende alışmıştı bana çok güzel gözleri vardı..Özlüyorum merakta ediyorum ne durumda diye eşşek sıpasını..

Bayramınız mübarek olsun..
    xealous, Ocanner35, Akias ve 10 diğerleri bunu beğendiler..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Sen adamsın ya..
    Yemin ederim kafam çıtır gözlerimi doldurdun ya ne diyim ki şimdi sana.
    Senin gibi insanlar ölmesin..
    Hayırlı bayramlar.

Bu arada 89 şahin 4 ilerimi.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    İşte bunları görmek istiyorum be.Abi hangi barınak acaba ?

xealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında konuyu 2-3 gün önce açacaktım işimden dolayı bir de bana motosiklet çarpmasından dolayı açamadım..Şimdik bende taka bir 89 şahin var öğrenmek için aldım neysem akşam arabayı aldım kız arkadaşımla geziyorum burada kuştepe denilen bir yer var kuş uçmaz bir yer.Arabada otururken bir köpek dikkatimizi çekti aptal aptal sağa sola dönüyordu yola çıkıyordu sonra yol kenarına çekiliyordu şuna bi bakalım dedik yanına gittik amanın ne görek köpek aç susuz vücudunda yaralar vardı kanıyordu , tırnakları öyle uzamışki hilal şeklini almıştı vücudunda böcekler vardı ve kemikleri sayılıyor ayakta zor duruyordu..Cinsi pitbull idi dişiydi belli damızlık olarak kullanmışlar yaşlanınca atmışlar bu dağ başına..Kız arkadaşım alalım bunu dedi, bende tamam gidip bir doyurak gündüz çaresine bakarız dedim.. Attık arabaya..

Resimler pek uygun olmayabilir arkadaşlar direk koymuyorum..

https://i.hizliresim.com/YNYagD.jpg

Getirdik dükkana ayıptır söylemesi dükkanda pilav ve karnı yarık vardı yerim diye ayırmıştım köpeğe verdik anında silip süpürdü.Baktık doymadı dükkanda bişi yok heryer kapalı gece saat bilmem kaç..Artık caddeye çıktık köpecikte takıldı peşimize..Caddede lokantaların önündeki çöpleri karıştırıyorum sıpaya bişeyler buluruzda doyurur karnını diye bayağı da birşey bulduk yedi..Yalnız lokantanın üst katında balkondaki karıya ayar oldum kalkıp o çöpleri öyle bırakmayacaksınız değil mi diye sordu..Durumu anlatmamıza rağmen..Lan demiyo ki bizde de kemik vs var vereyim diye neyse o karının hayvanlığı..

https://i.hizliresim.com/Q760yV.jpg

Dükkana geri geldik yürüye yürüye köpecik bayağı kendine geldi bize de hemen alıştı yalnız çok korkmuş dükkanda sandalyenin altına saklanıp duruyordu, Sonra kızarkadaşım bizim evde kemik var sulu onları al dedi ve araba ile onu bıraktım ve kemikleri alıp bu sıpaya verdim..Maşallah onuda yedi götürdü kaldık başbaşa bu sıpayla artık bi on beş dakika sevip biraz konuştum kendine gelsin diye..Sonra içeride yatak vardı oraya gittim bu sıpada geldi kafasını karnıma koydu uyumaya başladı..Tabi maalesef eve gidemedim bende bu eşek sıpası ile sabahlayacaktım.. Yalan yok üstündeki ufak böcekleri görünce kaşınmadımda değil..

Uzayan tırnakları kesemedim canını yakarım diye dokunmadım..

https://i.hizliresim.com/LnBXNG.jpg

Sabaha kadar uyumadım bazen uyandı korkup o uyanınca bende biraz sevdim konuştum kendisi ile ben anlatırken yanıma geldi uyudu tekrardan..
    Bir ara yanımdan ayrıldı dükkanın ön tarafına gitti yanına gittim biraz ilgilendim tekrar geldi içeriye yanıma yattı..

https://i.hizliresim.com/zB61L6.jpg

Sabaha doğru yalan yok artık bende sızdım oda ayağımın ucuna koymuş kafayı uyumuş..

https://i.hizliresim.com/qW5an5.jpg

Gün ağardı işyerini açtım suyunu verdim çok susamış sıpa.. Suyunu içti baktım kuyruğu sallıyor keyfi yerinde tabiki bende çok mutlu oldum..

https://i.hizliresim.com/4ME33L.jpg

Artık yavaş yavaş toplanma vakti kızarkadaşımı aradım geldi arabaya bindi tekrar doğru belediyeye barınağa imkanım kendime hayrım olmadığı için barınağa bıraktım..Orada güleryüzle karşıladılar aldılar köpeği gerekli evrakları imzaladık en azından karnı doyar dedik bir yuvası olur dedik..Yalnız peşimden ayrılmadı görevlilerde söyledi ya arkadaş bu köpek peşinden ayrılmıyor tut şunu diye..

https://i.hizliresim.com/ERXBBA.jpg

Bıraktım köpeciği geldim..Gerçekten inanılmaz derece de uysal bir köpekti hemende alışmıştı bana çok güzel gözleri vardı..Özlüyorum merakta ediyorum ne durumda diye eşşek sıpasını..

Bayramınız mübarek olsun..
    Herkese hayırlı bayramlar, ama en çok sana...

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen adamsın bro . Allah senin işini gücünü rast getirsin .

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bende bazen burada kedilere köpeklere yiyecekler veriyorum, yavru kedilere yumurta pişiriyorum ya da salam veriyorum. köpekler ekmek doğranmış sütü yiyorlar.

çok eskiden abimin çalıştığı bir oto yıkamada bir tane pitbull varmış ve domates bile yiyor diyordu. sinirlendiği zaman evinin tahtalarını parçalıyormuş birde.

Allah hayrını kabul etsin seninde bayramın mübarek olsun

Gözümde 3 kere kurban kesmiş gibisin şu an. Tebrik ederim ikinizide.

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Tırnaklarına bakınca uzun süre küçük kafesde tutulmuş diycem ama boynundan anlaşıldığı kadarıyla kısa tasmada bağlı tutulmuş.
    Allah senden razı olsun.
    Birde kafama takıldı, "kendime hayrım yok" yazmışsın. Sen çevrendeki insan müsveddelerinden çok daha hayırlı bir insansın. Her şey para değil.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    senle tanismak isterim ustad..

musclegent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Seninde bayramın kutlu olsun yüreği güzel insan ..

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Giriş, gelişme çok güzel ama sonucu kötünün iyisi olmuş. Şansı bol olsun.

Motosikleti
    mondial rx3i
    Birakamayacak dedim icimden. Birakmissin. Ama adamsin hachiko. İyi niyetli olsa herkez senin gibi.

Harikasınız. Bizi mutlu ettiniz

Eski_kasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03 660 / tvs apache 150
    Helalin var haçiko

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    sizi tanımasamda şuan çok sevdim hayvanı orada bırakıp gitmediğiniz için Allah yapılan iyiliği karşılıksız bırakmaz
    yürekçe bunu beğendi.

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    hocam köpek ileri derecede uyuz olmuş, barınağa teslim etmeseydiniz ya açlıktan ya da hastalıktan dolayı 3-5 gün içinde ölebilirdi. tebrik ederim

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Sizin gibi sağ duyulu olabilse keşke insanlar hayatını kurtarmışsınız köpeğin forumda köpek görünce kesiciye sokup korkutuyorum diyen birisi vardı.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen adamsın ya..
    Yemin ederim kafam çıtır gözlerimi doldurdun ya ne diyim ki şimdi sana.
    Senin gibi insanlar ölmesin..
    Hayırlı bayramlar.

Bu arada 89 şahin 4 ilerimi.
    5 vites müdür 2 leşi var elimde vurduğunu indiriyor :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:25 ----------

Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte bunları görmek istiyorum be.Abi hangi barınak acaba ?
    Gebze mezarlığın oradaki barınak bir kaç kere daha hayvan bırakmıştım oraya..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:26 ----------

Alıntı xealous adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese hayırlı bayramlar, ama en çok sana...
    Teşekkür ederim iyi bayramlar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:27 ----------

Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen adamsın bro . Allah senin işini gücünü rast getirsin .
    Hepimizin işi gücü rast gitsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:28 ----------

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bazen burada kedilere köpeklere yiyecekler veriyorum, yavru kedilere yumurta pişiriyorum ya da salam veriyorum. köpekler ekmek doğranmış sütü yiyorlar.

çok eskiden abimin çalıştığı bir oto yıkamada bir tane pitbull varmış ve domates bile yiyor diyordu. sinirlendiği zaman evinin tahtalarını parçalıyormuş birde.
    Bu bayağı uysaldı ama normalini tahmin edebiliyorum :D Bir gece arkadaş dükkana bıraktı bir akşamlığına bakıver diye iyi dedim bakayım dedim, İlk güzel oynadı uysaldı sonradan asabi oldu bir hırladı korkudan merdiven aralığına çıktım örümcek adam gibi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:30 ----------

Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah hayrını kabul etsin seninde bayramın mübarek olsun
    Teşekkür ederim iyi bayramlar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:31 ----------

Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözümde 3 kere kurban kesmiş gibisin şu an. Tebrik ederim ikinizide.
    Yok o kadar da değildir :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:32 ----------

Alıntı TUTITO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tırnaklarına bakınca uzun süre küçük kafesde tutulmuş diycem ama boynundan anlaşıldığı kadarıyla kısa tasmada bağlı tutulmuş.
    Allah senden razı olsun.
    Birde kafama takıldı, "kendime hayrım yok" yazmışsın. Sen çevrendeki insan müsveddelerinden çok daha hayırlı bir insansın. Her şey para değil.
    Aynen öyle çok dar bir tasması vardı boynunda dükkana girince hemen çıkarıp attım hayvan nefes almaya başladı..Çok ciddi kendime hayrım yok pis paspal bir insanımdır :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:34 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senle tanismak isterim ustad..
    Tanışalım abi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:35 ----------

Alıntı musclegent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seninde bayramın kutlu olsun yüreği güzel insan ..
    Hepimizin bayramı mübarek olsun :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:36 ----------

Alıntı gurkanerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Giriş, gelişme çok güzel ama sonucu kötünün iyisi olmuş. Şansı bol olsun.
    Evet barınaklar çok iyi değil hemfikiriz ama emin olun bulduğumuz yerden ve o halinden daha iyi durumda olacağı kesin diye düşünüyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:37 ----------

Alıntı loxorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birakamayacak dedim icimden. Birakmissin. Ama adamsin hachiko. İyi niyetli olsa herkez senin gibi.
    Hocam yukarıda yazdım kendime bakamam ben günahını almayayım hayvanın en azından daha iyi olur diye düşündüm bulduğumuz yer çok kötü idi bulduğumuzda da çok kötü idi hayvan..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

Alıntı fenerbahceli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harikasınız. Bizi mutlu ettiniz
    Rica ederim renktaş :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

Alıntı Eski_kasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helalin var haçiko
    Yok o kadar da değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:41 ----------

Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizi tanımasamda şuan çok sevdim hayvanı orada bırakıp gitmediğiniz için Allah yapılan iyiliği karşılıksız bırakmaz
    Siz olsaydınız siz de bırakmazdınız eminim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------

Alıntı oxus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam köpek ileri derecede uyuz olmuş, barınağa teslim etmeseydiniz ya açlıktan ya da hastalıktan dolayı 3-5 gün içinde ölebilirdi. tebrik ederim
    Ya uyuzmuymuş bak yine kaşıntı tuttu sen böyle diyince..İYi de bana niye bulaşmadı yalnız huylanıp kaşınmıştım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:44 ----------

Alıntı KumanBayram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin gibi sağ duyulu olabilse keşke insanlar hayatını kurtarmışsınız köpeğin forumda köpek görünce kesiciye sokup korkutuyorum diyen birisi vardı.
    İyi kötü hatırlıyorum o kişiyi..

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    insanlik olmemis helal olsun. iyi bayramlar dilerim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)