Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Türk derin devleti ve faili meçhul cinayetler...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Spada Anton 150
    Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazıcıoğlu ve Özal suikast sonucu ölmedi. Fetö propagandasıdır. Daha garip olan cumhuriyete bomba atan Bedirhan Şinal ile Hrant Dink'in öldürülmesine karışan Ogün Samast'ın polisle olan karmaşık ilişkileridir. Ergenekon gizli şahidi p...nk OSMANIM'ın savcılarla olan ilişkileridir. Buradan geriye gidin 100 yıllık amerikan beslemeleri bir bir önünüze dökülür. Önce ılımlı islam sonra da BOP kılığında ve DİNLERARASI DİYALOG sosuyla yedirilmek istenen SEVR'in 100 yıllık haritasıdır. O gün ermenileri kullandılar, bu gün kürtleri kullanıyorlar, plan tıkır tıkır işliyor.....
    Sorgusunda ne diyordu aktör olarak yutturulmaya çalışılan şahıs?
    Hem ülkü ocaklarına hem de komünizmle mücadele derneğine gittim diyordu..

http://<a href="https://hizliresim.c...LV.jpg</a></a>
    Beraber namaz kıldık diyenler kimler? Şimdi sesi çıkmayan FETÖcüler, ingiliz madalyalı siyasetçiler... 6. Filoya selam duran meclis (MTTB eski) başkanı.. FETÖ... Abd nin öcüsü komünizmle mücadele (!) elemanları.. 50 yıllık DEVŞİRMELER....
    60 yıl önce Saidi Nursi'yi mağarasından çıkarıp parlatan, çoook Atatürkçü kumarbaz Necip Fazıl'ı birden islamcı yapan hep aynı EL'dir..
    El Kaideci USAMA'ya silah veren el ile bunların telefonlarına baylok yükleyen el aynı eldir..
    Dark-ghost'a katılıyorum, güzel yazmışsınız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HondaCRF250Ralli
    Bilhassa Cumhuriyetçi beyinlere, Mustafa Kemal yolundaki vatanseverlere çok daha dikkat edin diyorum, her yazılana cevap vermek durumunda değilsiniz, bunlar kahpenin ayak izleri, ecdadınız gibi kurnaz, uyanık , davanıza sahip olunuz diyorum, el altından her alanda kahpenin ayak izleri boş durmuyor diyorum, taş yerinde ağırdır sen Türk oğlusun az izlemeyi gözlemlemeyi tercih et diyorum, her siyasi konuya atlamayın diyorum, oradan salağın biri de beğenmediysen yazma-okuma diyor, ya sabır yarabbi.

Alıntı DadasOflu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilhassa Cumhuriyetçi beyinlere, Mustafa Kemal yolundaki vatanseverlere çok daha dikkat edin diyorum, her yazılana cevap vermek durumunda değilsiniz, bunlar kahpenin ayak izleri, ecdadınız gibi kurnaz, uyanık , davanıza sahip olunuz diyorum, el altından her alanda kahpenin ayak izleri boş durmuyor diyorum, taş yerinde ağırdır sen Türk oğlusun az izlemeyi gözlemlemeyi tercih et diyorum, her siyasi konuya atlamayın diyorum, oradan salağın biri de beğenmediysen yazma-okuma diyor, ya sabır yarabbi.
    Mümkünse sen hiç bir şey yzma bilader...Ağzındaki,içindeki kini,pisliği,öfkeyi git başkalarının üzerine kus.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Mustafa Kemal yolundaki vatanseverler öpsün sizi ....arap seviciler sizi...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafa Kemal yolundaki vatanseverler öpsün sizi ....arap seviciler sizi...
    Adamın (adam kelimesi her ne kadar bir-üç-beş gömlek büyük gelsede bu arkadaşa sadece tanımlama amaçlı yazılmıştır) ne olduğu bile belli değil. Nick dadasOflu.Dadaş desen değil,Oflu desen imkânsız garip bir oluşum.

Dadasoflunun en guzel yorumuydu halbuki bu patladığınız. Yapıcı konuşmuş son cumlesi hariç. Benmi yanlış anladım.
    Bu arada sevgili cumhurbaşkanımızıda aynı el yetiştirmemişmidir ki kızını bile almışlar damadı bakan yaptırmışlar.

Motosikleti
    HondaCRF250Ralli
    alp tunay şimdi sen bunu yazarken ciddi ciddi okuduğunu anlayarak cevap verdin öylemi.

Dark seninle ilgili farklı planlarım var. Dadaş ve Oflu olmakla ilgili gelişim ihtiyacı duyduğun kesin.

siz çoluk çocuk olmalısınız, benim yazdıklarımı nasıl buna yordunuz , akıl tutulması mı yaşıyorsunuz_?

terbiyenizi takınamadığınız her ortamda her hareketin bir karşılığı vardır elbet.

mchi ...bir kaç defa oku bakalım ben yazımda neyi anlatmışım..

siz gibilerle bu iş çok zor, karşıdakiler çok planlı ve zeki.

Alp tunay benim yazdıklarımı eleştirip altında Ne mutlu Türk'üm diyene yazıyorsun ve Türkiye Türk'lerindir. iyi oku bakalım. sen belliki diğer eblekin dolmuşuna gelmişsin. mchi az gayret kardeşim doğru yoldasın. diyorum yaa Dark gibilerle bu mücadeleyi vermek hayal. Hani şurda saygı duyduğum kullanıcıların varlığı olmasa seni nasıl manyak edeceğimi çok iyi bilirim ya. ya sabır.

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alp tunay şimdi sen bunu yazarken ciddi ciddi okuduğunu anlayarak cevap verdin öylemi.

Dark seninle ilgili farklı planlarım var. Dadaş ve Oflu olmakla ilgili gelişim ihtiyacı duyduğun kesin.

siz çoluk çocuk olmalısınız, benim yazdıklarımı nasıl buna yordunuz , akıl tutulması mı yaşıyorsunuz_?

terbiyenizi takınamadığınız her ortamda her hareketin bir karşılığı vardır elbet.

mchi ...bir kaç defa oku bakalım ben yazımda neyi anlatmışım..

siz gibilerle bu iş çok zor, karşıdakiler çok planlı ve zeki.

Alp tunay benim yazdıklarımı eleştirip altında Ne mutlu Türk'üm diyene yazıyorsun ve Türkiye Türk'lerindir. iyi oku bakalım. sen belliki diğer eblekin dolmuşuna gelmişsin. mchi az gayret kardeşim doğru yoldasın. diyorum yaa Dark gibilerle bu mücadeleyi vermek hayal. Hani şurda saygı duyduğum kullanıcıların varlığı olmasa seni nasıl manyak edeceğimi çok iyi bilirim ya. ya sabır.
    Bana biraz noktalama işaretlerinde aksama olmuş bu da genel anlamı yanlış anlamalara müsait kılmış gibi geldi.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Dadaş. kusura bakma ama, derdini anlatma, yazma problemlerin var.
    Millet yanlış anlıyor.

Motosikleti
    HondaCRF250Ralli
    retox70
    emremm
    ben birinin kandıran, diğerinin kandırılan olduğuna inanmayanlardanım..bu sebepledir ki internet de dahil siyasi derin konular çok manasız bu dönemde, can sıkıcı olan derdini anlatamazsın bile suçlandığın zaman, kime neyi anlatacaksın, şikayetçin de aynı, yargılayanında..gel de çık işin içinden.
    internet ortamında dahi rahat durmuyorlar, bizim duymamızın mümkün olmadığı binlerce kişi hakkında resmi takipler yapıyorlar, yok hakaret yok şu yok bu.. bizim çocuklar hararetli şekilde olur olmaz her şeyi yazınca uyarmak istedim, konu budur yani...bu arada, iş güç arasında aceleden yaz kapat durumu olduğundan kaynaklı, haklısın imla kurallarına dikkat etmek lazım.
    retox70 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)