Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gömülü 20'lik diş doktor tavsiyesi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Selamun aleyküm ahali
    20 lik dişlerimin ikiside gömülü içeride yatık pozisyonda duruyorlar.
    Yaşım 22 erken çektirildiğinde daha kolay oluyormuş.
    İkiside alt 20likler bu arada.

Gömülü diş çekimi işinde uzmanlaşmiş bu konuda ünvan kazanmış ve tecrübeli aynı zamanda motosiklet süren doktor önerebilirmisiniz.
    İstanbulda yaşıyorum istanbulda tavsiye ederseniz sevinirim.
    Fiyatlarınıda yazarsanız makbule geçer.
    Devlette yaptırmak istemiyorum çünkü yeni mezun cerrahlara denk gelip çok zorluk çekenler var.
    Para verelim kafamız rahat olsun kafasındayım önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar saygılar.

Gömülü dişi bilmeyenlere örnek foto bana ait röntken değildir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Bende o yaşlarda çektirmiştim alt 2 üst 1 gömülüydü anasını satayım her altı 6 ayda bir birini çektiriyordum.Ben ege ünide oldum süper rahat geçti fazla zorlanmadım sana geçmiş olsun bir hafta sigara alkol yok kullanıyorsan şayet haberin olsun.

benimkilere benziyor ustte 2 tane gomulu duz alt solda seninki gibi yan yatmış var yaş 37 hala çektirmedim..

Motosikleti
    Enmaaahss
    Alıntı pompei adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende o yaşlarda çektirmiştim alt 2 üst 1 gömülüydü anasını satayım her altı 6 ayda bir birini çektiriyordum.Ben ege ünide oldum süper rahat geçti fazla zorlanmadım sana geçmiş olsun bir hafta sigara alkol yok kullanıyorsan şayet haberin olsun.
    Üni bitince düzeli alkol alımlarıda bitti alkolden yana sıkıntı yok elektronik sigara kullanıyorum onuda içmeyiz napalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

Alıntı eltdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimkilere benziyor ustte 2 tane gomulu duz alt solda seninki gibi yan yatmış var yaş 37 hala çektirmedim..
    Abi ihmal etme çektirilmeyince kemiğe kaynıyormuş sıkıntı yaratabilirmiş çekilmesi gerekirse. Ne kadar erken o kadar iyi.

ernaltnts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx
    Bende de aynı konu var acaba çektirmemenin bir zararı var mı? Şu an bana bir sıkıntı çıkartmıyorlar ağrım sızım yok.

Motosikleti
    Enmaaahss
    Yakinda burundan ameliyat olacagim kikirdak ve kemigimde yamukluk var. onun icinde devlette doktor onerebilirseniz sevirim :D Burayi doktor oneri sitesine cevirmek gibi olmasin ama :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

Alıntı ernaltnts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de aynı konu var acaba çektirmemenin bir zararı var mı? Şu an bana bir sıkıntı çıkartmıyorlar ağrım sızım yok.
    Bendede ağrı sızı yok ama normal dolguya gitmiştim. Doktor musait bi zamanında çektir yoksa dişlerini ittirerek
    düzenini bozar telle düzelsin diye uğraşmak zorunda kalırsın dedi. Bide tabi ne kadar tazeyse o kadar kolay geçiyormuş operasyon. Forumlarda bi yazılar var ki sorma. Kötü yorumları okumuyorum. Eninde sonunda olacağim
    Korku katmaya gerek yok :D Yaşımdan dolayıda kolay geçeceğini düşündüğüm için korkmamaya çalişiyorum

Lengeli Fötr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 - Suzuki V-Strom DL-650
    Ahahha aynısı bende de var. Yaşım 40 hala 20likler duruyor. Sıkıntılı bir operasyon olacakmış, çeneyi kırıp dişleri öyle alacaklarmış. Şikayetin yoksa bırak öyle kalsın demişti doktorum.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende de duruyo. gecen sandvic yapmis yerken, bu niye sertlesmis boyle deyip sinirlenip tüm gücümle ısırınca tuz buz oldu diş

Motosikleti
    MT-25
    Gecen sene 4 unu de 2 ser 2 ser 1 hafta ara ile aldirdim.

Cikacak diye yaşattığı agriyi çektiğim icin pismanim.

Dogru doktoru bul, kurtul.. burdan doktor bulunmaz bence

Motosikleti
    Enmaaahss
    Bir doktordan randevu aldım. İyi yorumlar almış genelde gelmişleri yazarım yarın

Motosikleti
    HondaCRF250Ralli
    Ben bakirkoydeyim...fakat buradakiler fazla tuzlu ve gereksiz. ..bulduğun yerden sonuç alamazsan, tavsiye edebileceğim bir yer var hem çok talep gören ve oldukça uygun fiyatlı bir yer.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Yeni gördüm doktor olarak hasan serhat aydilek i şiddetle tavsiye ederim hatta onun gibi bir doktor daha bulmak imkansız gibi yurt dışından hastalar geliyordu adama yanlış hatırlamıyorsam 3 tane diş hastanesinin açılışını yapmış sayesinde hastaneer ün salmıştı 3 adet gömük dişimi kendisinde çektirdim dorahospitalda çalışıyordu o zamanlar şimdilerde kendi diş hastanesini kurmuş diye duymuştum fiyat olarak dorada gömük diş çekiminde kampanya vardı 300 tl den çektirmiştim sokak aralarındaki doktorlarda o fiyatı vermişti dişin uyuştuktan sonra 2 dakikada dişi çıkartıp temizleyip dikiyor öyle kıvranmıyorsun bile

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni gördüm doktor olarak hasan serhat aydilek i şiddetle tavsiye ederim hatta onun gibi bir doktor daha bulmak imkansız gibi yurt dışından hastalar geliyordu adama yanlış hatırlamıyorsam 3 tane diş hastanesinin açılışını yapmış sayesinde hastaneer ün salmıştı 3 adet gömük dişimi kendisinde çektirdim dorahospitalda çalışıyordu o zamanlar şimdilerde kendi diş hastanesini kurmuş diye duymuştum fiyat olarak dorada gömük diş çekiminde kampanya vardı 300 tl den çektirmiştim sokak aralarındaki doktorlarda o fiyatı vermişti dişin uyuştuktan sonra 2 dakikada dişi çıkartıp temizleyip dikiyor öyle kıvranmıyorsun bile
    ne kadar zaman oldu bi de uygulaması ve iyileşmesi ne kadar sürdü bu arada gömük dişi çekmek çene cerrahının görevi değil mi

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar zaman oldu bi de uygulaması ve iyileşmesi ne kadar sürdü bu arada gömük dişi çekmek çene cerrahının görevi değil mi
    1-2 gün biraz çekiyorsun sonrasında iyileşiyor 2 tane 2 sene önce 1 tanesinide 1 sene oluyor çektireli bu arada doktor cerrah zaten uzmanlık alanı oldukça geniş iplant.kemik dolgusu vs bir sürü konuya vakıf internetten araştırabilirsiniz
    http://hasanaydilek.com.tr/Hasan-Aydilek.html

Motosikleti
    Enmaaahss
    3 gün önce birini oldum arkadaşlar. Bu olduğum gömülü ama yatık değildi.
    Acı hissetmedim zaten sağlam uyuşturuyor.

Tek hissetiğiniz o garip sesler yırtılma çatırdama gibi. Ama dert edilcek birşey yok doktorunuz
    tecrübeliyse.

Kanam oldu uyuşukluk geçmeye başlamadan ağri kesici içtim. Yemek yerken zorlandım. Hala ufak acılar var iyileşiyor yara tam kapanmadı çünkü.

Bende ikisini 600 e anlaştım. Kaliteli bir yer çekmeköyde asf dent kliniğin adı
    3 doktor var benimkisi sadık beydi. Sıkıntısı olan varsa burası iyi tecrübemle tavsiye ediyorum :D

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Alıntı Motork08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gömülü dişi bilmeyenlere örnek foto bana ait röntken değildir.
    https://encrypted-tbn2.gstatic.com/i...CCaFIioMxOobT1
    Evet senin diş bayağı sıkıntılıymış.Ama ya böyle olsaydı??

Alıntı Motork08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 gün önce birini oldum arkadaşlar. Bu olduğum gömülü ama yatık değildi.
    Acı hissetmedim zaten sağlam uyuşturuyor.

Tek hissetiğiniz o garip sesler yırtılma çatırdama gibi. Ama dert edilcek birşey yok doktorunuz
    tecrübeliyse.

Kanam oldu uyuşukluk geçmeye başlamadan ağri kesici içtim. Yemek yerken zorlandım. Hala ufak acılar var iyileşiyor yara tam kapanmadı çünkü.

Bende ikisini 600 e anlaştım. Kaliteli bir yer çekmeköyde asf dent kliniğin adı
    3 doktor var benimkisi sadık beydi. Sıkıntısı olan varsa burası iyi tecrübemle tavsiye ediyorum :D
    geçmiş olsun. kaç dk sürdü
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler