Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ufak bir bilgi lazım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Merhaba abiler ve ablalar.
    Benim bu ay Turkcell olan bir senelik şözleşmem dolmuş bulunmakta yeni bir sözleşme yapmak istiyorum,yalnız kafama bir şey takıldı acaba Türkcell'de faturalı olup tekrar şöyle iPhone 7,Galaxy S8 gibi bir telefon alıp onu satsam peşinat olarak versem.Senetle motor almak istiyorum.O parayı peşinat olarak vererek.
    Bununla ilgili bilgisi olan daha önce yapan varsa paylaşabilirsin sevinirim İyi günler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Hem senet ödeyeceksin hemde telefon taksidi. 2000 lira ödediğin telefonuda 1000 1500e bozduracaksın.

Değmez bence. Sıkıntıya sokuyor insanı. Ben bi kredi çekmiştim ne ara ay bitiyor anlamıyorum.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem senet ödeyeceksin hemde telefon taksidi. 2000 lira ödediğin telefonuda 1000 1500e bozduracaksın.

Değmez bence. Sıkıntıya sokuyor insanı. Ben bi kredi çekmiştim ne ara ay bitiyor anlamıyorum.
    Şimdi benim faturayı babam öödyor abi 100/150 ''ye kadar ses etmez.Senet kısmını da eğliyet bu ay içinde geliyor part time yapıp öderim die düşünüyorum biraz fikirlerim var kafamda.O yeni motoru istiyorum .

Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba abiler ve ablalar.
    Benim bu ay Turkcell olan bir senelik şözleşmem dolmuş bulunmakta yeni bir sözleşme yapmak istiyorum,yalnız kafama bir şey takıldı acaba Türkcell'de faturalı olup tekrar şöyle iPhone 7,Galaxy S8 gibi bir telefon alıp onu satsam peşinat olarak versem.Senetle motor almak istiyorum.O parayı peşinat olarak vererek.
    Bununla ilgili bilgisi olan daha önce yapan varsa paylaşabilirsin sevinirim İyi günler.
    Kardeşim hic girme o işe benden sana tavsiye.Benim bilader telefon işi yapıyor,çok aşırı zarar edersin.Hem telefonun taksidi hem senet derken ufak bi arizada ortada kalırsın.Bende çok düşündüm zamanında senet ile almayı, gördüm ki senet ile motosiklet sahibi olmak sıkıntılı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)