Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafikte yaşanan komik durumlar.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Düldül Davidson
    Herkese iyi akşamlar ablalarım, abilerim, arkadaşlarım. Biraz baktım ama buna benzer bir başlık göremedim. Bu başlık altında trafikte yaşadığımız komik veya enteresan anılarımızı paylaşalım istedim. İzninizle ilk önce ben yazayım umarım gerisi gelir

2-3 gün önce yokuşta ışıklarda bekliyordum. Önümdeki aracın sürücüsü yersiz ve ansız yaklaşımlarıyla beni tedirgin edip duruyordu. Aman Düldül koru mesafeni derken yeşil yandı. Abi geri geri aracını bağırtarak geldi sonra durdu. O an aha dedim, hacı abi trafikte yeni .
    Güzel Ankara'nın güzel dolmuşçu abileri doğal olarak korna çalmaya başladı, çıkabilen yan şeride geçti, geçemeyen kaldı ve tansiyon yükseldi. Akabinde gittim genç arkadaşımızın yanına dedim n'oldu? Biraz (aslında baya) tedirgin bir şekilde Arabayı kaldıramıyorum diyince tamam dedim insanlar sinirleniyor sen yak dörtlüleri, aç kaputu. Arkadaş dörtlüleri yaktı korna sesi %50 kesildi, kaputu açtı ondan sonra sadece olayı göremeyenler korna yaptılar. Kaputun başında bir şey varmış gibi bakıyoruz E kırmızı da yandı biraz sakinleş kaldırırsın ben arkanda durucam mesafemi koruycam korkma dedim sağolasın dedi ve güvenimi boşa çıkarmadı
    something123 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bende şundan aylar önce e-5 yolunda sakince gidiyorum büyükçekmece/kumburgazda ve hızım 110 falan işte. arkamdan bir baktım uçarak sekerek bir corolla geliyor bordo renkli ve baktım solumda araba var ve sağda ben varım ve corolla baya hızlıydı ve arabanın altı yere değecek gibi çok basıktı ve de hızla bana yaklaşıyordu arkadan.

dedim herhalde spor araba bastırmış amortisörleri artık kestirmişmi ne yaptıysa derken ben emniyet şeridine çekildim geçsin diye ve iyice yaklaşınca farkettim meğersem içeride 8-9 kişi falan varmış o yüzden araç basık duruyormuş. beni geçtikten sonra makas ata ata gözden kayboldular ama beni güldürmeyi başardılar.

içeride birisinin kafası sağa sola sallanıyordu zaten üst üste oturmuşlar :D o komiğime gitti birde, dedim bunlar kafayı da çekmiş galiba zaten araba o yük ile hoplaya zıplaya gidiyordu, kendi kendime manyaklar kaza yapmasa bari dedim.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    kadın ve motorcu olarak en uç noktam şudur,
    geçenlerde motoru sürerken önüme gül atıldı, mahalle delikanlısı bir çocuk baya elindeki gülü fırlatıverdi..
    benim yasadığım en uç noktası budur,
    komik midir.. ben şaşkındım şahsen

p.s. ablalarım yazılmış süper bu yuzden ozellikle yazayım dedim

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Yer : Antalya

Önümde Beyaz BMW 116. Kadın şoför, cam açık, camdan bir şey atıldı, monta yapıştı.
    Kullanılmış pedini atmış hanımefendi.
    Kırmızı ışıkta durduk, camı hala açık.
    "Hanımefendi pedinizi düşürdünüz" diyerek camdan yüzüne doğru attım pedi, yeşil yandı, uzaklaştım...
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Sakin sakin trafikte giderken bir Audi jip (Q7) kadın sağ el ile ruj tazeliyor sol ile Telefonda konuşuyor yani direksiyon tutmuyor bastım kornaya kadın panik yaptı ani fren durdu kıpkırmızı olmuştu ne oldu dedi...
    Bende araba sürücüsüz gidiyorsa siz makyajı başka yerde yapın dedim özür diledi gitti

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Kırmızıda yan yana durduğumuz arabanın camı açık , iki genç kız bir birine bağırıyor arabada çığlık çığlığa, birden susup bana baktılar, arabayı süren bana sordu "Haksız mıyım ?"
    Dedim "Kızlar arasında olur böyle şeyler."
    fatih.met bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    bizim burda herkes ve her sey normal. kirmizida gecip eziyorlar, sikistiriyorlar falan. gecen biri bana karsidan karsiya gecerken az daha yol verecekti, yanindaki durttu. sanirim akut insanlik hali, umarim cabuk atlatir. haa, biri de ambulansa yol verecekti, arabayi sikistirdilar veremedi. oyle iste, her sey normal ;)

Kido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Düldül Davidson
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kadın ve motorcu olarak en uç noktam şudur,
    geçenlerde motoru sürerken önüme gül atıldı, mahalle delikanlısı bir çocuk baya elindeki gülü fırlatıverdi..
    benim yasadığım en uç noktası budur,
    komik midir.. ben şaşkındım şahsen

p.s. ablalarım yazılmış süper bu yuzden ozellikle yazayım dedim

Bravo hem bir kadın, hem bir motorcu olduğunuz için kutluyoruz efenim :D ( Vee gül atar :D )

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı hknzrdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yer : Antalya

Önümde Beyaz BMW 116. Kadın şoför, cam açık, camdan bir şey atıldı, monta yapıştı.
    Kullanılmış pedini atmış hanımefendi.
    Kırmızı ışıkta durduk, camı hala açık.
    "Hanımefendi pedinizi düşürdünüz" diyerek camdan yüzüne doğru attım pedi, yeşil yandı, uzaklaştım...
    Yuuh artik

Tepkisini merak ettim cidden

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bugün yine işten eve doğru emniyet şeridinden akıyorum ve bir baktım ki ileride emniyet şeridinde dörtlüleri yakmış siyah bir araba duruyor. Sonra kara kara düşünmeye başladım ne yapacağım diye çünkü oto yol tıklım tıklım ve bende iyicene durmak istemiyorum çünkü durduğum zaman bu sefer akan dolu trafiğin arasına hiç giremem.

tam o esnada baktımki yanımda beyaz audio iyice yavaşladı ve önünde boşluk bıraktı ve bende hemen anladım bana yol veriyordu duygulandım tabi ve sonra audionun önüne geçip emniyet şeridindeki sığırı atlattıktan sonra tekrar emniyet şeridine geçtim ve sonra audio tekrar hızlandı ve yanyana geldik.

o şekilde ilerlerken ileride su birikintisi yüzünden yavaşladım ve audi öne geçti biraz ve o şekilde giderken audiden yola yani bana doğru peçete fırlatıldı ve ben hiç kızmadım, peçete çevreye zarar vermez ve adam zaten bana iyilik yapmıştı o yüzden bilerek bana çöp atacak hali yoktu.

öyle işte durum bu komik değil ama arabacılar deyip tü kaka diyenlere gelsin.

edit: yazmayı unutmuşum; siyah arabacıya sığır dedim çünkü durması yasak bir yerde durmuş ve telefonu kurcalıyordu hemde biraz ileriden sağ tarafa girip müsayit yere çekebilecek durumdayken yapıyordu bu öküzlüğü yani bir ambulans yada itfaiye yada polis gelse engel olacak mal.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)