Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

anasayfada yapılan saygısızlık

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    beyler bu konuyu ansayfaya actım 1 kısı bıle cevap vermdı tek sotlarım sızlermısınız sorumu tekrar soruyorum bılgınız varsa cevap verın;
    beyler 15 ytl ye 2 tane beyaz xenon far satılıyor bunlar 2 lı olarak satılıyor fıyatıda makul... adam dedıkı bembayaz far dedı aynı xenon gıbı beyazmıs pekı xenon nıye 20 katı daha pahalı bılgısı olan acıklayabılırmı yada bunalrın fotoları varmı nasıl gozuktunu merak ettım
    Yeni yine yeniden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    saygısızlıkla ne alakası var? kimse bilmiyormuş ki yazmamış.
    May the Force be with McLaren Mercedes

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bende bilmediğim için bişey yazmadım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    neyse yazdılar hayret aslında saygısızlık degıl tabıkı bırazda ben abarttım ama yınede ılla bılgısı olan vardır ama yazmıyolar
    Yeni yine yeniden

Huséyín07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    Okan ''beyler 15 ytl ye 2 tane beyaz xenon far satılıyor bunlar 2 lı olarak satılıyor fıyatıda makul... adam dedıkı bembayaz far dedı aynı xenon gıbı beyazmıs adam beyaz far satıyor xenon değil heralde. Ben şuana kadar motorda hiç xenon görmedim ama beyaz far çok gördüm ama resim bulamadım bulsam koyacaktım.. Xenonlar mercekli oluyor bildiğim kadarıyla arabada uygulananlar en ucuzları bile bizim burda 600ytl ye taktırıyorlar.. Beyaz farı bence 15YTL den kaçmazsan taktır bak sonucta sapsarı olmasından iyidir.. Hatta adamlara söyle takıp baksak olurmu filan diye sor konuş yada takılı bi motorda göstersinler bak duruma göre..Sonucta diğer orjinal ampulde elinde olacak beğenmezsen geri taktırırsın.. Kaybedeceğin 15YTL seçim senindir..
    [FONT="Palatino Linotype"][/FONT][COLOR="Red"]ρσωєя [/COLOR][COLOR="Black"]0ƒ[/COLOR] ∂яєαм.. [SIZE="2"][COLOR="Red"][н][σ][η][D][α][/COLOR][/SIZE]
    [COLOR="PaleGreen"] เ๓zค ๒เl๓є๓ קคг๓คк ๒ครรค๓ ๏lยг๓ย[/COLOR] =)

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    o kesinlikle yan sanayidir ama yinede senin bilicen iş sana en iyi açıklamayı Huseyın07 arkadaşımız yapmış zaten...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    O konu senin gerekli gereksiz mesaj attığın konular yüzünden anasayfadan düşmüştür.

Abicim , benim de açtığım çok başlık , sıfır cevapla kaynadı gitti.
    O zaman ben ; küfür - hakaret ile siteyi kasıp kavurmam gerekirdi...

Senin yine 1 başlık , cevap bulmamış.

Ben de taktır derim.Arkadaşların dediği gibi , en azından denemeni tavsiye ederim!

Bak şimdi , yine deniyecem.Yeni bir topic açacam.Acaba kaç kişi cevap yazacak?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler