Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hepsiburada büyük indirim "aksesuar"

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Arkadaşlar hepsiburada atıklarla sınırlı kampanyalar yapmış işinize yarayan şeyler çıkar umarım, bi göz atmakta fayda var, benim ilgimi çeken xomi, Samsung taşınabilir şarjlar ve iPhone şarj aletlerindeki indirimler, tabi ne kadar orijinal olup güvenilir bilmiyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:24 ----------

Stoklarlarla sınırlı yazacaktım otomatik klavyenin azizliğine uğradım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    -----------

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Xioumi 10.000 mah power bank var 49.30 TL. N11 de ve baska sitelerde 35 TL y de var onlar çakma mı yoksa aynı ürün mü bilen var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:07 ----------

Uygun fiyatlı birşey bulamadım.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xioumi 10.000 mah power bank var 49.30 TL. N11 de ve baska sitelerde 35 TL y de var onlar çakma mı yoksa aynı ürün mü bilen var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:07 ----------

Bu bindirimli İndirim

Çöp Ne indirimler kovalıyorum bilseniz aklınız şaşar..
    300 liralık philips bluetooth hoparlörü 107 liraya, tanesi 90 TL olan Kinetix ayakkabıların tanesini 30 liradan 4 tane, Sony su altı kulaklığı 5 liraya, tanesi 140 lira olan uzun kollu Nike tişörtün ikisini 110 liraya aldığımı bilirim daha neler neler. Takip etmek lazım

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hocam çakma olabilir.
    Xiaomi çok iyi markadır, aksiyon kamerasını falan kullanıyorum.
    Ebay'den zamanında 10400mAh lik powerbank'ini almıştım. 18-19 $ civarıydı hepsi. 12$'lık buldum. gittim onu aldım.
    Kablosu bile çakma çıktı, sadece elektrik aktarıyor(işlev olarak yerine getiriyor) ancak veri aktarımı olmuyor. Telefon sadece şarj oluyor, bilgisayara bağlayamıyorsunuz.
    Kablo'dan ziyade 10400Mah lık cihaz da asus zenfone 5'im vardı 2110 Mah bataryası vardı. Onu bir sefer tam dolduruyor ve bir seferde %35 şarj ediyordu.
    10400 mah la alakası yoktu yani.
    Şimdi yatıyor kenarda, arada kamera bataryası şarja takıyorum. Taşıdığına değmiyor yani.

Askere gitmeden asus zenpower 10040 mah'lık almıştım. Onunla aynı telefonu 3,5 sefer şarj ediyor. Oda yeterli oluyor.
    Zaten o powerbank'ler max %80 verimle çalışıyor gibi birşey okumuştum bu forumda.

Demem o ki hocam, xiaomi'nin çakması çok dikkatli olunuz.
    20

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)