Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fiat Siena ile Uno 70 S Hakkında düşünceleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gilera Runner 180 Sp--- Pgo Kaldera 110 cc
    Merhaba Arkadaşlar;

1999 model fiat siena ile 1998 model fiat uno 70 s arasında kaldım. Fiat Siena 1,2 motor 1999 model 360.000 km de tek donanımı hidrolik direksiyonlu olması.
    Fiat uno 70 S ise 1997 model fabrika çıkışlı hiç bir donanım yok 245.000 kmde. Unoya Alarm Ses sistemi çelik jant gibi masraflar yapılmış. Fiyat olarak da Siena 12.000 lira Uno 11,000 lira siz olsanız hangisini seçerdiniz.

Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim.
    tekeriniz hep düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hemşerimi aklını karıştırmak gibi olmasın ama, o fiyatlara madem çok donanım aramıyorsun, bence onların yerine git Mazda 323 (sedan) al. Ha satarken diğerlerini 1, Mazda yı 3 haftada satarsın, ama dediğin bu iki araç sağlamlık ve konfor bakımından 323 e yaklaşamaz bile.

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Açıkçası o yaşlarda hiç bir Fiat aracı düşünmem bile. Uno alacağına temiz bir Ford Ka bile işini çok daha iyi görür.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Bu tercihler aradında uno daha mantıklı geldi. Ama 11 bin param olsa 1 2 daha koyar twingo alırdım.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tercihler aradında uno daha mantıklı geldi. Ama 11 bin param olsa 1 2 daha koyar twingo alırdım.
    Twingo piyasası çok sağlam Türkiye'de

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uno iyi gibi.. gidip xmax 250 ye yada pcxe para bayılana kadar brodway alırdım bende.. uno da güzeldir. Motoru sağlikli olsun kafi. Twingoda çok sevimli araba.. 90 model şahin de düşunulebilir belki.. iyi arastirmak lazim

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Af buyrunda unomu kaldı ya..Siena daha iyi derim ama temizini bulmak zor arada nesil farkı var iki aracın.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    İhtiyacına göre sen seç. Bagaj lazımsa siena şehir içi trafikte bineceksen uno daha ağır basar. Bunların dışında birşey önermeyeceğim. Kendi durumuna göre zaten limitleri belirtmişsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)