Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

20-25 bin tl arası araba önerisi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    Ford Fusion 1.6 TDCİ alınız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    nissan almera 1.5 tekna donanım paketini önyargınız olmadan araştırın derim. elektrikli aynalar, 4 cam otomatik, sis farı, çelik alaşım 16" jant, yol bilgisayarı, dijital klima, abs vs vs bir çok özelliği olan bir araçtır. bu özelliklerde daha ucuz başka bir araç bulursanız bana da söyleyin aracımı satıp onu alırım.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nissan primera , nissan almera denmiş. tipik japon aracı olarak yasına göre daynıklı ve makul olabilir ama komşumun aracının muaynesi geldi. 2005 almera hb 92 bin km de ilk sahibi. arka stop lambası kırılmış. çıkma parça bulamıyor servisi de 850 tl fiyat vermiş. muayne yaptıramadı hala parça aranıyor...

az bulunan pek tutulmamış gibi olan bu araçlarında böyle sıkıntıları var. yan sanayi yok, çıkma yok. far stop ,parça kol böregi

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    opel corsa c kasa tavsiye ederim
    F54 bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısınız lakin şahin, broadway, toros vs gibi araçlara çok antipatim var.

En eski kasa dobloyu bile tercih ederim
    toros reis e laf söyletmem. az daha koyup megane 2 almanı öneririm

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:09 ----------

Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olsa da serin serin sahil turu yapsak farketmez hangi kasa olduğu cabrio abi olsun da
    ben de cabrio hastasıyımdır. ilk hedefim mazda mx5, ulaşana kadar sadece motosiklet kullanacam.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    25 bine 2008 model chevrolet Aveo HB 1.2 16v aldik lpgli yaklasik 1 sene once ve hic ariza cikartip yolda birakmadi. Sehir ici hizlanmasida gayet guzel fakat 3.vitesten sonra rampalar sikinti. Arac dolu aux-abs-4cam otomatik-hava yastiklari-Direksiyondan kumanda- celik jant vs. Tavsiye ederim.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Yorumları okudum tek tek çok teşekkür ediyorum herkese.

Sanırım 2-3 bin daha koyup 28-29 civarına 100.000 km civarı 1.3 dizel multijet Fiat Linea almaya karar verdim gibi.

Benim için en önemli kriter yakıtı az yakması ve parça ucuzluğu. Bunlar eşliğinde linea o paraya hem görüntü hemde diğer kriterler açısından rakiplerine göre daha hoş gibi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumları okudum tek tek çok teşekkür ediyorum herkese.

Sanırım 2-3 bin daha koyup 28-29 civarına 100.000 km civarı 1.3 dizel multijet Fiat Linea almaya karar verdim gibi.

Benim için en önemli kriter yakıtı az yakması ve parça ucuzluğu. Bunlar eşliğinde linea o paraya hem görüntü hemde diğer kriterler açısından rakiplerine göre daha hoş gibi.
    biraz ekleyip linea diyecektimm ama 25 bini geçmeyeceğim diyince demedim. gayet mantıklı bence

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    1.3 multijet palio kullanıyorum 2007 model çok memnunum, multijet in sağlamlığı çok iyi

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Az once son 100 lugu de verdik. 100 km de gaz pedalina yumurta muamelesi yaparak 8 litre.. araba da araba diyosaniz yine bi dusunun bence beko bey

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bende bu konuyu takipteyim...

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    O paralara 1994-2002 model bmwlere bakabilirsiniz görünüş olarak hastası olduğum bir seri ama yakıt ve parça konusunda üzebilir. geçen sene 96 model 320i aracım vardı hissiyatı çok başka çeşitli sebepler satmaya zorladı, çok üzülerek sattım. Araba konusu görünce tekrar almayı düşünmeye başladım.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    tek kapılı corsa da ucuza bulunur, vergisi ticari vergidir yalnız.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O paralara 1994-2002 model bmwlere bakabilirsiniz görünüş olarak hastası olduğum bir seri ama yakıt ve parça konusunda üzebilir. geçen sene 96 model 320i aracım vardı hissiyatı çok başka çeşitli sebepler satmaya zorladı, çok üzülerek sattım. Araba konusu görünce tekrar almayı düşünmeye başladım.
    1993 model civarı E190 mercedeslere çok bakmıştım ben de. Neredeyse 25 yaşında araçlar. Metal yorgunluğu korkuttu.

Motosikleti
    Alıntı E-TEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.3 multijet palio kullanıyorum 2007 model çok memnunum, multijet in sağlamlığı çok iyi
    Yakıtınız ne durumda acaba ?
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az once son 100 lugu de verdik. 100 km de gaz pedalina yumurta muamelesi yaparak 8 litre.. araba da araba diyosaniz yine bi dusunun bence beko bey
    100 litrede sakin kullanarak 8 litre yakan araç 1.3 dizel multijet linea mı ?
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O araçları bende beğeniyorum lakin elimdeki paranın hepsini arıza yapma ihtimali yüksek bir araca verirsem yarın öbürgün garajda yatmak durumunda kalabilir yakıt ve parça en önemlisi şuan benim için.
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek kapılı corsa da ucuza bulunur, vergisi ticari vergidir yalnız.
    Hb arabaları zorunda kalmadıkça tercih etmek istemiyorum pek, kendimde ufak bir değilim

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Daha önce de yazmıştım. Sizin aradığınız araç 2010 ve üzeri renault symbol. 1.5 dci yalnız. 4-6 lt arası yakar. Bu sene bayram tatilinde 800 km bi yola çıktım. 120-140 arası hızlarda seyrettim. Vardığımda depo çeyreğin üstündeydi.

Kafanız karışık evet. Ama bu modelin temizi sizin aradığınız araç bence.
    jimi_hendrix bunu beğendi.
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce de yazmıştım. Sizin aradığınız araç 2010 ve üzeri renault symbol. 1.5 dci yalnız. 4-6 lt arası yakar. Bu sene bayram tatilinde 800 km bi yola çıktım. 120-140 arası hızlarda seyrettim. Vardığımda depo çeyreğin üstündeydi.

Kafanız karışık evet. Ama bu modelin temizi sizin aradığınız araç bence.
    Askında tamda sizin sayenizde o aracın epey videosunu izledim ve kafamada yatmıştı.Hatta bir ara symbol almaya karar vermiştim. Lakin 65 beygir oluşu beni biraz korkuttu açıkçası çünkü bursa kütahya arası bol bol uzun yol yapacağım. Birde renonun klasik elektrik problemlemlerini okudukça korktum diyebilirm.

Şuan aklımda 1. Sırada Linea 2. Fiesta 3. Symbol var. Sanırım bu üçünden temizini hangisinin bulursam alacağım gibi.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    O symbollerin expression paket olanların 85 bg olanı var. Onlar seri. Ancak 65 bg olanları da bence seri tabi sürüşe göre fark edilir. 170e kadar normal devirleniyordu. 180'de devir kesici var. 250 ibreye aldanılmasın.

Benim bildiğim linealarda da biraz hantallık var. 1248 cc olması lazım o 1.3 multijetlerin.

Benim yaş henüz 20 ama babamın işi nedeniyle her çeşit arabayı deneme, araştırma imkanım oldu. O linealar benim hatırladığım kadarıyla biraz hantaldı. Biz symbolün 65-85 iki versiyonunu da kullandık. Çok abanmadıkça aradaki fark dijital klima ve 4 cam otomatiğiydi diyebilirim.

Fiesta hakkında bilgim pek yok ancak kuzenim beyaz 1.4 tdci yeni kasa bi fiestaya sahipti ve yüksek hızda aracın yol tutuşunun azaldığını, savrulduğunu söylemişti.

Siz yine de her aracı da deneyerek en son karar verin bence. Sonuçta o kadar parayı o araca yatıracaksınız. Sonradan aklınıza takılmasın.
    HONDA

#BZ3082

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)

Aha bundan al. Ben aldım çok eğleniyorum :D

Motosikleti
    Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O symbollerin expression paket olanların 85 bg olanı var. Onlar seri. Ancak 65 bg olanları da bence seri tabi sürüşe göre fark edilir. 170e kadar normal devirleniyordu. 180'de devir kesici var. 250 ibreye aldanılmasın.

Benim bildiğim linealarda da biraz hantallık var. 1248 cc olması lazım o 1.3 multijetlerin.

Benim yaş henüz 20 ama babamın işi nedeniyle her çeşit arabayı deneme, araştırma imkanım oldu. O linealar benim hatırladığım kadarıyla biraz hantaldı. Biz symbolün 65-85 iki versiyonunu da kullandık. Çok abanmadıkça aradaki fark dijital klima ve 4 cam otomatiğiydi diyebilirim.

Fiesta hakkında bilgim pek yok ancak kuzenim beyaz 1.4 tdci yeni kasa bi fiestaya sahipti ve yüksek hızda aracın yol tutuşunun azaldığını, savrulduğunu söylemişti.

Siz yine de her aracı da deneyerek en son karar verin bence. Sonuçta o kadar parayı o araca yatıracaksınız. Sonradan aklınıza takılmasın.
    Bende bolca 1. vitesinin hantal olduğunu fakat 2. viteste canlandığını okudum. Çok teşekkürler bilgiler için.
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/dGOy8D.jpg

Aha bundan al. Ben aldım çok eğleniyorum :D
    Ben buna sığmamki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)