Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

20-25 bin tl arası araba önerisi.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Hocam o paralara 307 felan bakma arızası bitmez sıkıntılı araçlar bendede pejo vardı. 20-25 arası masraf etmeden bulabilceğin araç getz bana kalırsa.
    Yakıt çok ekonomik , uzun yolda 3.8 ltnin altına bile inebilirsin 90 100 km arası hızla. şehir içi 5.5-6 lt yakıyor. Yakıt aşırı ekonomik , bakımları ucuz .Performans olarak orjinal hali ile çoğu aracı katlarsın.

2006 model ve üzeri , sis farı,yol bilgisayarı, klima,4 cam otomatik, elektrik destekli direksiyon,bagaj hacmi küçük ama iç kabin hacmi çok iyi tavsiye ederim. 20-25 arası rahat bulursun bizim araç şuan 230 bine geldi maşallahı var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    opel corsa tavsiye ederim
    Kendim 1.85 olduğum için çok ufak araçlar tercih etmek istemiyorum açıkçası. Teşekkür ederim.

Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ford kesinlikle alma.Bisiklete oksijen tüpü sıkıştırıp öyle gez ama Ford alma.Her hafta servisiyle,arızasıyla uğraşırsın.Servisleri de zaten sadece parça getirip onu takıp fiyat kitleyen adamlarla dolu.Yağını değişmek için illa masraf olsun diye tüm motoru söküp yeniden takarlar.
    Ford konusunda bizimde ağzımız yandı zamanında o yüzden ford listede son sıralarda
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2001-2003 arasi Hyundai Accent 1.5 GLX. dohc motor,çift airbag-abs-klima 4cam otomatik vs full..8sene evvel 11.500e aldim 110.000 km´deydi.şu an 265.000 de sadece triger seti,fren balatasi,yagi vs.haricinde sanayiye gitmedim,işim icabi yeri geldi bursa-eskisehir arasi kontak kapatmadim,velhasil eşşege biner gibi bindim,rampada ve duzde muadili araçlar egzozumu cok yuttu 102beygir ama avrupanin sütçu beygiri degil safkan kore beygiri..sorunsuz araç,sat deseler satmam o derece memnunun.tavsiye ederim.temizini alip memnun kalmazsan arkamdan sövebilirsin..hadi rast gelsin..
    Teşekkürler bakacağım.
    Alıntı oktay33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 2001 model Clio var.16v 92 bg
    İlk sahibiyim
    Sadece sol kapı değişti.resimleri var
    105.000 km.
    kız gibi.
    23e bırakırım.
    Satılık olan bir evimiz var, satıltıktan sonra alabileceğim. Kısa sürede satılırsa iletişime geçerim sizinle.

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bundan 9 ay önce 37.000 tl nakite seat ibzia 1.0 75 hp esp li bayiden sıfır araç alınıyordu. şuan 51.000 tl. fark 14 bin tl

şimdi kılı kırk yararak 25 bin tl ye 2006-2007 model 10-11 yaşında aynı segment araba aranıyor.

kolay gelsin zor işler, Türk parası hep kazandırıyor,(imza yigit bulut)
    Sormayın , mevcut hükümetten hiç hoşlanmayan biri olarak o konulara giripte , sinirlenmek istemiyorum
    Alıntı erkanzdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5-10 daha koy derler bir bakarsın ferrari bakıyorsun.
    Clio az yakar çok kaçar acayip prim yapar ben olsam alman. Ama tercih ediliyor milletin bir bildiği vardır.
    Şu da bir gerçek bu fiyat aralığı konfor ve güvenlik anlamında kimseyi tatmin etmez. Tatmin etmesi için ya büyük motor eski lüks araç alınacak yada yeni araç alınmalı.
    2.2 benzin LPG veya 1.9 dizel vectra veya benzeri laguna alınabilir. Vergi ve yakıt can yakar.
    Yada konfor ve güvenlik es geçilir az yakan bir araç terxih edilir hepsi aynıdır belirleyici sadece ucuz yedek parçadır.
    Hayırlısı ile.
    Aynen öyle , 5 daha koyayım diyorsun güzel arabalar var. E sonra bakıyorsun 5 daha koyarsan çok daha güzeller var derken bir bakmışsın bmw bakıyorsun o yüzden sınır koydum 25 in yukarısına çıkmak istemiyorum.
    Alıntı Emre Fırat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam o paralara 307 felan bakma arızası bitmez sıkıntılı araçlar bendede pejo vardı. 20-25 arası masraf etmeden bulabilceğin araç getz bana kalırsa.
    Yakıt çok ekonomik , uzun yolda 3.8 ltnin altına bile inebilirsin 90 100 km arası hızla. şehir içi 5.5-6 lt yakıyor. Yakıt aşırı ekonomik , bakımları ucuz .Performans olarak orjinal hali ile çoğu aracı katlarsın.

2006 model ve üzeri , sis farı,yol bilgisayarı, klima,4 cam otomatik, elektrik destekli direksiyon,bagaj hacmi küçük ama iç kabin hacmi çok iyi tavsiye ederim. 20-25 arası rahat bulursun bizim araç şuan 230 bine geldi maşallahı var
    Yok 307 kesinlikle düşünmüyorum. Getze bakacağım teşekkür ederim.

Bana böyle xx yılı üstü bakın şu şu özellikler eklendi vs gibi verdiğiniz bilgiler inanın çok işime yarıyor. Herkese teşekkür ediyorum.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Getz dedinmi akan sular durur..torununa birakirsin on numara araç..kaymak kaymak bagajdan dolayi accent aldm..yoksa getz i tek gecerim..yol tutus yakit frenleme vs iyidir..

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Berkut bırak bu araba islerini.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    2000 model 1.6 tüplü beyaz nissan primera.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Getz dedinmi akan sular durur..torununa birakirsin on numara araç..kaymak kaymak bagajdan dolayi accent aldm..yoksa getz i tek gecerim..yol tutus yakit frenleme vs iyidir..
    Aslında hb arabaları hiç sevmiyorum, yarım kalmışlar gibi geliyor gözüme. Fakat bu parayada çok fazla seçeneğim yok oda ayrı bir konu zaten. Getzleride değerlendireceğim teşekkürler.

Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Berkut bırak bu araba islerini.
    Selim abi hiç sorma , kütahyadada yazın 1-2 ay hariç sürekli aşırı soğuklar yüzünden motosiklet ne kadar bana aşk evliliği olsada 1-2 yıl daha sabredip üniversite bitip tekrar sıcak bursama dönene kadar mantık evliliği arabayla devam etmek zorunda kalacağım gibi. Oysa sattığım vstromu geri alacak para tamda 20-25 arası ama üzülerek araba bakıyorum.
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2000 model 1.6 tüplü beyaz nissan primera.
    Aslında aralarında en modern en güzel duranı nissan primera. İçi vs muadillerine göre çok güzel. Fakat neden hiç yollarda göremiyorum ? Bu arabanın eksiği nedir ? Yakıt mı fazla yoksa parçalar mı ateş pahası ? Bir yerde bir eksik olmalı çünkü o fiyata göre çok daha estetik diğer araçlara göre.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında aralarında en modern en güzel duranı nissan primera. İçi vs muadillerine göre çok güzel. Fakat neden hiç yollarda göremiyorum ? Bu arabanın eksiği nedir ? Yakıt mı fazla yoksa parçalar mı ateş pahası ? Bir yerde bir eksik olmalı çünkü o fiyata göre çok daha estetik diğer araçlara göre.
    Benim bir arkadaşta var Primera 98 model.Arabasından çok memnun.Yakıtı,hızı iyi ama nedense tutmadı.2000 model sonrasını Renault yapıyordu.O yüzden o senelerdeki araçlarda elektrik aksam konusunda sıkıntılar var diye duydum.Otomatik camların bozulup düşmesi filan.

Satması kolay olsaydı direk bu arabayı al derdim ama çok bi müşterisi yok.Konya'da çok ticareti dönüyo diye duydum ama hala öyle midir bilmem.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Üstüne üç beş koy falancayı al muhabbetinde üst sınır yok. Amma velakin beş yıldır megane ll kullanıyorum. Fiyat/performans mükemmel. Fiyatının çok üstünde bir araba. Tavsiye ederim. 28-30 civarına bulunabilir...

Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.

Kısacası 20-25 bin tl arası bir araba alacağım.

Bana bu fiyatlar içinde yakıt, dayanıklılık ve kolay parça bulunabilmesi gibi kriterleri göz önünde bulundurarak şahin vb araçlar hariç hangi arabaları önerirsiniz ?

Aklımda Fiat albea var.

Ne dersiniz ?
    Abi bende 2006 dacia logan var bakimlarini yeni yaptim 158k kmde eger degisen ve boya takintiniz yoksa ucuz bakim ,yakit ekonomisi ve genis hacim+bagaj yonunden iyidir..dusunurseniz satiyorum..

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bacac qute nasil motorcu arabasi

Motosikleti
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bir arkadaşta var Primera 98 model.Arabasından çok memnun.Yakıtı,hızı iyi ama nedense tutmadı.2000 model sonrasını Renault yapıyordu.O yüzden o senelerdeki araçlarda elektrik aksam konusunda sıkıntılar var diye duydum.Otomatik camların bozulup düşmesi filan.

Satması kolay olsaydı direk bu arabayı al derdim ama çok bi müşterisi yok.Konya'da çok ticareti dönüyo diye duydum ama hala öyle midir bilmem.
    Renault olarak babam hem fluance hemde ondan bir önce olan megane sahibi idi. Biz sorun yaşamamıştık. Şirket aracıydı 2 side. Lakin arkadaşımın arabasıda aynı kasa megane idi ve onda dediğiniz gibi elektriksel sorunlar vardı. Demekki renaultun kronik sorunu. Acaba Fiat albea nın bildiğiniz kronik sıkıntıları var mı ? Birde 2010 model civarı symbol de hidrolik direksiyon varmı ? Bilginiz var mı ?
    Alıntı fafarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstüne üç beş koy falancayı al muhabbetinde üst sınır yok. Amma velakin beş yıldır megane ll kullanıyorum. Fiyat/performans mükemmel. Fiyatının çok üstünde bir araba. Tavsiye ederim. 28-30 civarına bulunabilir...
    Dediğiniz gibi üstüne koymayı düşündükçe sonu gelmiyor. O yüzden 25 max sınır koydum kendime. Öneri için teşekkür ederim.
    Alıntı strike21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bende 2006 dacia logan var bakimlarini yeni yaptim 158k kmde eger degisen ve boya takintiniz yoksa ucuz bakim ,yakit ekonomisi ve genis hacim+bagaj yonunden iyidir..dusunurseniz satiyorum..
    Özelden yazdığınız mesaja cevap verdim.
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bacac qute nasil motorcu arabasi
    tamda şehirlerarası yolda kamyonların altında kalmalık bir araç , en sevdiğim
    F54 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    1999 tl daha koy mis gibi araba
    bu kasa ya hastayım nc almadan önce çok düşündüm bir gün arabaya binecek olsam pert kayıtlı da olsa mercedes olur fiyatı güzel aslında sıkıntı yoksa bakılacak bi araç (sahibini tanımam bilmem)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...29900392/detay

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1999 tl daha koy mis gibi araba
    bu kasa ya hastayım nc almadan önce çok düşündüm bir gün arabaya binecek olsam pert kayıtlı da olsa mercedes olur fiyatı güzel aslında sıkıntı yoksa bakılacak bi araç (sahibini tanımam bilmem)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...29900392/detay
    Abi dediğin gibi bende bu paraya eski kasa bmw, mercedes görünce içim gidiyor ama ben üniversite öğrencisiyim, olası bir arızada öyle çok bütçe ayıramam.

Dolayısı ile mercedes beni aşar
    Bana şöyle sedan kasa, şerçe , doğan,şahin gibi eski tasarımlı olmayan, az yakan çok kaçmasada olan , yakıtı ve parçası ucuz albea ,symbol tarzı birşey lazım .

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Mazda 3
    Chevrolet cruze

banno1957 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran Xv 250(Satıldı) - Yamaha R25
    Ford Fiesta 2007 mk6.5 kasa alabilirsiniz. hem az yakar hem servis ve parçası bol tavsiye ederim
    Alternatif olarak Fiat Punto alabilirsiniz.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Eski kasa 318i -320i BMW (E36) hem tadından hem de şeklinden yenmez.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski kasa 318i -320i BMW (E36) hem tadından hem de şeklinden yenmez.
    O parayı e36 ya vericeğime e30 alırım. Nedense bana e36 lar enkaz gibi geliyor.
    GT250rAlanya ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O parayı e36 ya vericeğime e30 alırım. Nedense bana e36 lar enkaz gibi geliyor.
    O da sizin bakış açınız hocam, saygi duyarim tabi ki. Her aracta oldugu gibi model yenilendikce parca kalitesi düşüyor. ( Artik bmw 5 serisi bile çinde uretiliyor ) ( yeni kasa mercedesler ic aksesuar kalitesi önceden metal nikelaj iken simdi plastik ve nikelaj kaplama ) beyin vb seyler eklendikce araç arıza tespiti ve tamiri zorlaniyor.
    En güzeli w123 mercedes. Kara duzen devam et. Konforsa konfor, güvense güven

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O da sizin bakış açınız hocam, saygi duyarim tabi ki. Her aracta oldugu gibi model yenilendikce parca kalitesi düşüyor. ( Artik bmw 5 serisi bile çinde uretiliyor ) ( yeni kasa mercedesler ic aksesuar kalitesi önceden metal nikelaj iken simdi plastik ve nikelaj kaplama ) beyin vb seyler eklendikce araç arıza tespiti ve tamiri zorlaniyor.
    En güzeli w123 mercedes. Kara duzen devam et. Konforsa konfor, güvense güven
    Canım sabah sabah 330 ci cabrio çekti.
    GT250rAlanya ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canım sabah sabah 330 ci cabrio çekti.
    Olsa da serin serin sahil turu yapsak farketmez hangi kasa olduğu cabrio abi olsun da
    Alonedark93 bunu beğendi.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)