Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Dominosta işe başladım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosiklet sürerken para almanın deneyimini yaşamak ve yaşı boş geçirmemek için motokurye olarak işe başladım malûmunuz winter is coming.

Bir iki tavsiyesi olan varsa açığım bugün ilk iş günümü tamamladım Honda skuter kullanıyorum frenleme (sol ile yavaşlayıp sağ ile duruyorum kombine frenlemeye çalışıyorum) ve dönüş konusunda ufak püfler varsa alırım (kontrayla dönüyorum yatırmıyorum) uzun zamandır motosiklete bindiğimden mi boy uzun olduğundan mı (184) belim ve omzuma biraz yük bindi normal mi?
    Carbondioxid bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Lifan Tay 100 / Pulsar 200 NS
    kendini kasıyorsun oturma pozisyonun yanlış vs 1 yıldır bende pizza pizzadayım yere düşmediğim sürece belim ağrımadı :D boyum benimde 182 civarı dönüşlerde aman diyim spacyi yatırma en az 10 sefer düşmüşümdür yatırdım diye tekerlekleri ne kadar iyi olursa olsun çok küçük hemen altından kayıyor insanın kendisine de birşey olmuyor meredin olan sana oluyor. Arkada ki kasa sizin ki nasıl bilmiyorum ama bizimkilerde çok ağır ön fren sıktığında direk kitliyor bu yüzden kullanmıyorum genelde arka harici
    EmreKocyigit bunu beğendi.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Yerler yaşken özellikle fazla hız yapma ve viraja sert girme o makinalarla..Affetmiyor..

İyi ettin , bildiklerim skuter denen " bebek nüniyesi " tekerli mereti kullanmak hakikaten beceri istiyor , bilhassa fren meselesi.

Ev işleri bahce ve başımdaki ihtiyar valide olmasa , dakika durmam bi uzunyol moto kuryeliğe girerdim ( tabii varsa) , asker iken geceleri yataktan kalkıp küfürler savurup sinir krizi geçiren biri var idi , şuan o'nun durumunu anlaya biliyorum , iş/meşgale/hoby/tedbili mekanda gerçekten ferahlık var...

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Iste malesef kuryeci arkadaslar olarak cok bodozlama kullaniyorsunuz.duzgun bir kullanimda hatta dogru yatirma acisiyla dusmen cok zor.
    On frenin zaten kitlenmemesi lazim basisina gore. Anlatriklarindan cok skintili bir surucu oldugunu ciksrdim bence iyi bir egitim al tabi sen bilirsin.
    Alıntı navari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendini kasıyorsun oturma pozisyonun yanlış vs 1 yıldır bende pizza pizzadayım yere düşmediğim sürece belim ağrımadı :D boyum benimde 182 civarı dönüşlerde aman diyim spacyi yatırma en az 10 sefer düşmüşümdür yatırdım diye tekerlekleri ne kadar iyi olursa olsun çok küçük hemen altından kayıyor insanın kendisine de birşey olmuyor meredin olan sana oluyor. Arkada ki kasa sizin ki nasıl bilmiyorum ama bizimkilerde çok ağır ön fren sıktığında direk kitliyor bu yüzden kullanmıyorum genelde arka harici

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    scooter la viraj almak için terse yatabilirsin. sola gdöneceksen g.tü sola kendini sağa atacaksın. tabi çok yüksek hızlarda da değil :D
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zamanla alisilirda Pizalarin tadina bakabiliyomusun :d

Alıntı navari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Skuter ilk defa kullanıyorum, doğru oturuş pozisyonunu deneme yanılma yoluyla bulacağım artık, hiç fren kitlemedim genelde tek frene yüklenmiyorum ikisinden biraz biraz. Sana da kolay gelsin yorucu iş

Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yerler yaşken özellikle fazla hız yapma ve viraja sert girme o makinalarla..Affetmiyor..
    Hem hız yapmıyorum, hem elde ıslakta yatırmıyorum suya dik giriyorum canımı tehlikeye atmam

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi ettin , bildiklerim skuter denen " bebek nüniyesi " tekerli mereti kullanmak hakikaten beceri istiyor , bilhassa fren meselesi.

Ev işleri bahce ve başımdaki ihtiyar valide olmasa , dakika durmam bi uzunyol moto kuryeliğe girerdim ( tabii varsa) , asker iken geceleri yataktan kalkıp küfürler savurup sinir krizi geçiren biri var idi , şuan o'nun durumunu anlaya biliyorum , iş/meşgale/hoby/tedbili mekanda gerçekten ferahlık var...
    Tedbiri elden birakmamaya gayret sarf ediyorum, yolda iki teker üstünde kafanda engel yokken gökyüzünün altında yol katetmek gibisi yok... Kafayı dağıtmazsak, psikolojiyi dağıtıyoruz meşgale şart

Alıntı Tefoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooter la viraj almak için terse yatabilirsin. sola gdöneceksen g.tü sola kendini sağa atacaksın. tabi çok yüksek hızlarda da değil :D
    Kontra ile dönüyorum sürekli, buna alışmanın sakıncası olur mu?

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zamanla alisilirda Pizalarin tadina bakabiliyomusun :d
    İlk gün hoşgeldin pizzası yaptı bizim şube çoğu şubede oluyor anladığım kadarı ile fakat ben fastfood tüketmiyorum o yüzden bakmışım, bakmamışım farketmez ama pizza tek parça olduğu için ellenmeden paketleniyor herşey gram gram pakette eksik çıkmıyor

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Hayırlı olsun Emre. Bu sıcaklar da işin zor.

Neyse artık yolda görürsem hunharca kornaya asılırım

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun Hangi şubedesin?

Hayırlı olsun hemşehrim.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Sana verebileceğim en güzel tavsiye Kfc ve McDonald's da çalışman. Özellikle Kfc. Kuryeye deger veren tek şirkettir kendisi.

Motosikleti
    Lifan Tay 100 / Pulsar 200 NS
    Alıntı erenedip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iste malesef kuryeci arkadaslar olarak cok bodozlama kullaniyorsunuz.duzgun bir kullanimda hatta dogru yatirma acisiyla dusmen cok zor.
    On frenin zaten kitlenmemesi lazim basisina gore. Anlatriklarindan cok skintili bir surucu oldugunu ciksrdim bence iyi bir egitim al tabi sen bilirsin.
    Gelde benim kullandığım motoru benim yatırabildiğim kadar yatır ya da ön frene sıkıpta kitlemeden durdur sonra benim sürücülüğümü konuşalım. Ön kalkık gidiyor motorun neredeyse kasa boş ağırlı 22 kilo

Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Emre. Bu sıcaklar da işin zor.

Neyse artık yolda görürsem hunharca kornaya asılırım
    Sağol abi CMN95 kırmızı spacy

Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Hangi şubedesin?
    Pınar şubesi

İyi dilekleriniz için sağolun Pınara yakın yerlerde sipariş verecekler varsa MT.net notu düşün ben getireyim

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vay emre vay.. motor motor diye tutturdu da aldi kirmizi spaciyi. gun icinde de yazamadim, Hayirli ugurlu olsun yeni işin. Siparisin bol olsun. Simdiden kolay gelsin..

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Esentepe şubesiymiş bizim buraya bakan. Kısmet Kazancın bol olsun

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    hayırlı olsun kurye kardeş..
    canın her şeyden değerli, unutma...

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kontra ile dönüyorum sürekli, buna alışmanın sakıncası olur mu?
    zaten yaptığın aynı şey olacak ama elinle değil vücudunla yapmış olacaksın.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Motosikleti
    .
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay emre vay.. motor motor diye tutturdu da aldi kirmizi spaciyi. gun icinde de yazamadim, Hayirli ugurlu olsun yeni işin. Siparisin bol olsun. Simdiden kolay gelsin..

Şiparişin bol olması maaşına etki edeceğini sanmıyorum.

Firma kazanır.Çalışan da ücret sabittir.

Şiparişin az olsun kardeş Bakma sen ona

Alıntı Tefoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten yaptığın aynı şey olacak ama elinle değil vücudunla yapmış olacaksın.
    Bugün dediğini yapmaya alıştım daha rahat kalmadan dönüp, çukurları atlatabiliyorum

Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şiparişin bol olması maaşına etki edeceğini sanmıyorum.

Firma kazanır.Çalışan da ücret sabittir.

Şiparişin az olsun kardeş Bakma sen ona
    Siparişin fazla olması sadece saygıdeğer müşterilerin yavaş sipariş almasına ve benim azar işitmeme sebep oluyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)