Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Telefon, ama hangisi hak ediyor?

Motovento
    REKLAM ALANI
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Powerbank tavsiyesileride alalım lütfen, kullanan beğenen f/p olarak değerlendirebilecek..
    F/p oranı mıdır bilmem ama, asus zenpower 10040 mAh almıştım askere gitmeden.
    Benim 2900 mah'lık asus zenfone 5'i bayağı 3 sefer tam şarj. birde %33'lük bırakıyordu. O zaman için 70 tl civarı bişeye almıştım.
    Tavsiye ederim. Daha önce xiaomi çakma falan kullanmıştım, 1,5 kere falan şarj ediyordu. Tabi asus'a geçince yerinden oynattı ortalığı.
    20

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    HUWAİ P9 LİTE

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    F/p oranı mıdır bilmem ama, asus zenpower 10040 mAh almıştım askere gitmeden.
    Benim 2900 mah'lık asus zenfone 5'i bayağı 3 sefer tam şarj. birde %33'lük bırakıyordu. O zaman için 70 tl civarı bişeye almıştım.
    Tavsiye ederim. Daha önce xiaomi çakma falan kullanmıştım, 1,5 kere falan şarj ediyordu. Tabi asus'a geçince yerinden oynattı ortalığı.
    Piyasada çok çakma var insan ne yapacağını bilmiyor.
    Bulursam alıyım, en yakın media markt var yanımda. Askerde kullanıcam bende.
    sey_47 bunu beğendi.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Kesinlikle lenova p2 tavsiye ederim. 2 günde şarjını bitirmek için uğraşmanın lazım.yarim saat şarjla %80 pili dolar 5 dakikalık şarjla en az 2 saat konuşursun. Şarj konusunda lider
    Hızı falanca gayet iyi.
    Novigasyon kullanımında 1 saatte % 5 falan pil yer buda motor için harika.
    Bugün aldım ekrankoruyucu ve cam koruma kutu içinde var
    P1 modeli vardı Düşürdüm motordan ekran gitti yaptırdım yine düşürdüm ve bugün değişmek zorunda kaldim
    Dogubank KVK garantili 1480 TL aldım. Gayet uygun
    fatih.met bunu beğendi.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    J7 (2017) 1 sene 2016 olanı kulandım iyidi hiç yormadı şimdi 2017 kulanıyorum ama kaçak bi ablam getirdi sağolsun Buda 4G var diye aldım diğerinde 4G yokdu.2 side bir gün bile abi bizim pilimiz bitiyor demedi orta parlaklıkda 2 film bittirdim wifi den izleyerek.Uçuş modunda 3 film bittirdim %27 gibo birşey kalmışdı.Fiyat performans kesinlikle budur hem dağa ucuza gelir artık telefonların ömrü en kralı 3 sene.I phone gereksiz kısıtlamalar var gibi geliyor. Al bir J7 arkana bakmasın.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    valla xperia x aldım memnunum. Kasası sağlam, rahatlıkla fırlatabilirsiniz.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Gietti17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zenfone 2 laseri öneririm adında zenfone 2 geçtiğine bakmayın zenfone 2 gibi sorunlu değildir. Telefon çıktığından beri kullanıyorum şükür bir sorun yaşamadım. Belkide bana denk gelmedi. Nasıl olsa tasarım, boyut, arayüz vb. aynı yabancılık çekmezsiniz.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Bir suru andorid kullandim hepsi cop aldim iphone 6 yi 3 defa garantiden degisim cihazi geldi 2 sene oldu pran kiymetliyse iphone alcan bir daha bu sorunu yasamican

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı AhmetCan1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorunsuzluk ve general mobil kesinlikle alma 3-4yildir elite modelini kullaniyorum zamaninda nexus5-lg g2-elite arasinda kalmistim keske bunu almasaydim.donanim olarak cok ustun telefonlar yapiyor fakat yazilimlari googleda olsa cok kotu. Tek iyi yani general mobilin parcalari cok ucuz(servis haric) ekran kirildi 80 lira, batarya 35 lira soket 5 lira hint-cin mali oldugu icin parcalar ucuz
    Edit: benim 80 liraya aldigim(montajsiz) orjinal ekran, serviste 395lira(montaj dahil)
    Size nasıl şans geldi bilmiyorum ama ben ve ailem 10'a yakın modelini kullandık, hiç sorunla karşılaşmadık, olanları da hızlı bir şekilde garantiden çözdüler. Beklentiler farklı olabilir belki? Ama kızlarımın LG telefonları bize illahlah dedirtti, belki şanssızlık?

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    LG G2 kullanıyorum, asfalt 8 den tut diğer oyunlara kadar kasma yaptığını görmedim. adreno 330 grafik işlemci ve snapdragon 800 4 çekirdek merkezi işlem birimiyle dehşet saçan bir telefon ve 3000 mah batarya ile uzun pil ömrü sunuyor.

32 gb versiyonu al kullan. herşeyden öte öyle zarif bir tasarımı varki hani telefon sadece ekrandan ibaret gibi bir şey.

incecik bir çerçeve ve 5,2 inç ekrana sahip. ekranın büyük olması yanıltmasın el yetişiyor çünkü çerçeve kalınlığı yarım santimdende az.

bir abinin telefonuyla karşılaştırdık ve o kendi ekranı büyük zannediyordu ve yanyana getirdiğimizde LG g2 ekranın daha büyük olduğunu fakat o abinin telefonunun daha büyük olduğunu gördük.

LG G2 parasını sonuna kadar hakeden çok güzel bir telefon, üst modellerine nazaran kendisi daha iyidir. NFC falan filan envayi çeşit özelliği varda kullanan yok lazım değil bana ama 60 fps video kayıt özelliği çok iyi olmuş.

Motosikleti
    Tracer 900
    Samsung C7
    500-600tl cebinde kalır hatta, özelliklerine bak fiyatina göre çok iyi.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İphone falan alma,
    aldım. çok para verdim be.

iphone yerine huawei p9 düşünüyordum. Çok ta iyi, arkadaşım kullanıyor.
    Nokia 6'lar geliyor 1400 tl civarına bilgin olsun az daha zamanın varsa.
    Pek sevmeyebilirsin ama zenfone 3 alınabilir. laser maser değil, dolu modeli. 1800 civarındaydı galiba.
    Sony z5 premium alınabilir. az daha zorlayıp xz olabilir.
    Bunlardan birini alacaktım ben

edit: marka fanatiklerine de aldırma.
    O ne öyle, telefon olacaksa sony falan olsun.
    Gerek yok, çoğu markanın çok modelinde birbirinden üstünlükleri var.
    sony z5 prem alıp 4k görüntüyü işlemci ısınarak göstereceğine, az daha ver zenfone 3 al; mantıklı olsun gibi.
    Fanatiklik zararlıdır.
    Alacaksanda ara modellerden alma, samsungsa s7 s8 git al. sony se z5 falan al. Amiral gemilerinden yürü yani. Hani tutup samsung j7 veya k35 gibi garip garip isimli cihazları alma yani.
    Nispeten uygun fiyata telefon bakıyordum, Xiaomi Mi5 baktım performansı falan iyi de kalite düşük dediler. Bana da öyle geldi, kasa kalitesi vs. Birde o Samsungvari ortadaki tuş beni bitiriyor, 5S' ler az daha şekilli gibi... Hafızası da artırılamıyordu yanılmıyorsam, bu ve bunun gibi sebeplerden P9 ile P9 Lite arasında kaldım. P9 az daha performanslı, çift kamera özelliği falan var bunun dışında kasada pek farklılık yok. Oyun falan oynamam, o konulara girmeyeceğim çok ağır olmayan programlar ve mail vs. işle ilgili dökümanlar için kullanıyorum. Fotoğraf çekimi benim için önemliydi, aradaki birkaç farkı da gözeterek 450TL civarı fazla vererek P9 aldım. İki ay oldu neredeyse, gayet başarılı buldum.

Bundan önce GM5 Discovery kullanıyordum, üç sene tık demedi iki kere camını kırdım en son arabadan düşürdüm tavanda unutmuşum 40-50km/h ile düştü bir şey olmadı camının çatlaması dışında dokunmatik falan çalışıyordu telefon bildiğin yamuktu öyle kullandım iki üç ay sonra Huaweii aldım. Samsung' tan nefret ederim tek tip zibilyon tane telefon çıkarmış, o ortadaki tuş çok itici ara yüz falan dandik ve kullanışlı değil ayrıca önceleri kullandığım Samsung' lar hep sorunlu ve narindi. Herkeste de var o da hoşuma gitmiyor. Iphone' a tavım @sey_47 dostum bilir Iphone ve IOS' dan dolayı bir sürü zırvayla uğraşıyorsun.

Sözün özü P9 Lite - P9 tavsiye ederim, ayrıca çift sim benim için öncelikti asgari iki hat kullanıyorum sıkıntı oluyor. Bazı modeller sırf bu sebepten eleniyor zaten. HB' dan aldım telefonu, rengi altın arkası biraz pembemsi oluyor koyu-kırmızı, kahverengi ortamda kılıf aldım siyah ön tarafı sütlü kahve renginde güzel beğeniyorum rengini ama Titanium gri rengi çok hoş acayip kaliteli gösteriyor. Bulamamıştım alırken. Linki burada...

http://www.hepsiburada.com/huawei-p9...LCEPHUAP9DU-GD

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    LG G2 tavsiye etmemin sebebi şu anda bedava gibi bir fiyatına karşılık şurada saydığınız telefonların neredeyse hepsinden güçlü işlemciye sahip olması.

güçlü işlemci olduğundan telefon şimdiye kadar gördüğüm en akıcı android telefon. yılların telefonu ama adamlar 12 den vurmuş.

çok ucuza iyi telefon arayanlara lg g2 öneriyorum, süs olsun diyemi yazıyoruz hiç takan yok.

4 yıl önceki inceleme videosu :-)

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Ciktigi gunden beri note 2 kullaniyorum.kac yil oldu hatirlamiyorum.bataryasi bile orijinal degismedim.64 gb harici kart ekledim sadece.memnunmuyum evet memnunum.sistemci oldugum icin remote desktop islerini dahi rahatca gorebiliyorum.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Huawei p9 veya p9 lite tavsiye ederim.

P9 lite 6_7 aydır kullanıyorum çok memnunum.

Samsung'un çoğu modelindeki çerçeve soyulma sorunuda yok ayrıca.
    Elinde de biraz para kalır ve motosikletinle biraz fazla yol yaparsın 😂

Motosikleti
    R25
    Şu an kampanyada iPhone 6 32 gb al kardeşim 2000 tl fiyatı, Sony Samsung lg geç onları hangisini alırsan al donma yapacaktır ileride ve satarken zararın minimum olur iPhone'da, dokunmatik keyfini iPhone ile yaşa gerisi hikaye

Grumpy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aılem 5 serısınden berı ıphone kullanıyor, hıc bır problemle karsılasmadılar, aldıgım ılk akıllı telefon olan note 3'u yumruklayarak parcaladıktan sonra suan kullandıgım xperıa z3'u aldım, ısınma, sensor bozulması, batarya sorunu ve ses sorunuyla karsılastım, defalarca servıse vermeme ragmen ses sorununu cozemedıler. Kasma donma vs. hıc bır problemı yok, muthıs calısıyor (ha unutmusum, son zamanlarda kulaklık gırısınde problem var, kulaklık taktıgımda calısmıyor hıc gormuyor, cıkarınca da hıc bır sekılde hoparlorlerden ses cıkmıyor resmen sesı solugu kesılıyor telefonun) ama kendınden soguttu. Kardesıme general mobıle androıd one almıstım, her arayısımda ulasamıyordum, son arayısımda da ulasamayınca sınırle gıdıp telefonunu ıkı ucundan tutmak suretıyle ortadan ıkıye ayırıp cope attım halen taksıdı bıtmıs degıl. Bunca seyın arasında farkettım kı aılem hala ıphone kullanıyor ve mutlular. Bense kımseye sony tavsıye etmemekle beraber bır daha androıd telefon kullanmamaya karar verdım. Bundan sonra batarya problemı olmasına karsın ıphone alacagım.

Ara modelı yok, her telefonu amıral gemısı, sorunsuz, telefonunun arkasında duruyor. Bulabılırsenız ıphone se sıddetle tavsıyemdır.

Motosikleti
    Mondial 100 MG Superboy
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s5 kullanıyorum (düşünürsen). gayet sorunsuz sağlam makina.. uygulama falan indirip kullanmıcaksan az daha koy ybr al.. ben öyle yapıcam
    Ssldsfadas

Merto54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125 / Yamaha X-Max 250 ABS
    iPhone 7 kullanıyorum. Çok güzel makina ama Amerika'dan aldım. Türkiye'de kesinlikle almayın dolandırıcılık o paralar.

Huawei p9 çok iyi telefon

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an kampanyada iPhone 6 32 gb al kardeşim 2000 tl fiyatı, Sony Samsung lg geç onları hangisini alırsan al donma yapacaktır ileride ve satarken zararın minimum olur iPhone'da, dokunmatik keyfini iPhone ile yaşa gerisi hikaye
    her telefon aynı değil, lg g2 kullanıyorum ve daha donduğu hiç olmadı. puantajımı google drive excel dosyasına kaydediyorum günlük telefondan ve kullandığım hiç bir uygulamada sorun yaşamadım.

hatta çok fazla olmasa bile 2gb ram ile bir sürü uygulama açıyorum ve aralarında geçiyş yapıyorum ve hiç birisini kapatmamış oluyor yani direk karşıma getiriyor telefon.

1500 liradan falza para verip iphone 5s alacağıma daha büyük ekranlı ve kullanımı kolay arayüzlü lg alırım daha iyi. LG ile diğer androidleri bir tutanları anlamıyorum kaç tane lg kullanmışlar?

telefonda 11 uygulama ve 16 oyun yüklü ve bunların bazılarından kullandıkça habire bildirimde geliyor yani devredışı değil bildirimleride açık ve daha hiç kasma görmedim telefonda.

300 liraya aldığım LG g2 den bahsediyorum, 1000 lira civarı para verip ikinci el iphone 5s alsam ekranı küçük ve ios kullanmak benim için çile. zamanında aldım ve hiç güzel bir kullanımı yok ios sisteminin.

geri tuşu yok telefonda? habire web tarayıcı gibi farklı yerlere geri tuşu ışınlanıyor? onunlamı uğraşacağım.

hem iphone sorunsuz diyorsun al bir örnek, sıkça karşılaşılan bir soruna adam çözüm videosu koyduysa demekki iphone telefonlarda sorun çıkartıyor dimi? kazık markaların fanatikliğini yapmayalım.

https://www.youtube.com/watch?v=sAlssEZx3N0

iphone beni kısıtlıyor, tek bir apple hesabı ve tek bir game center hesabına müsade ediyor. andriod'te ise çok başka gmail hesapları arasında geçiş çok hızlı ve kolay.

iphone çok kısıtlıyor adamı bir çok yönden. telefonu düz şaban kullananların çoğu iphoncu diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)