Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Millet gider aya biz gideriz yaya

Motovento
    REKLAM ALANI
    yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    http://www.sozcu.com.tr/2017/dunya/h...r-1879426/amp/

Biz artık yaya bile gidemiyoz.Adamlar kendilerini aştılar.Bunun sebebi ne olabilir ? Sağlam ekomi,düşük nüfus,bilinçli bireyler.
    4 Teker Güven 2 Teker Heycan Verir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Gazetecileri,askeri okul öğrencilerini,askerleri,polisleri,akademisyenleri hapse atmazlarsa tabi boş kalır. Bizde hırsız uğursuz dışarda cezasız, suçsuzlar içerde...
    hasmet bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Aydoxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gazetecileri,askeri okul öğrencilerini,askerleri,polisleri,akademisyenleri hapse atmazlarsa tabi boş kalır. Bizde hırsız uğursuz dışarda cezasız, suçsuzlar içerde...
    Ama onlarin hepsi teroristmis... "O kadar kolay mi terorist olunur?" demeyin. Ben cozdum olayi. Nasil asik yapan ok tasiyan periler var, oku atinca asik oluyo insanlar. Iste aynen o periler gibi, ama terorist yapan ok tasiyan yaratiklar var bence. Mesela adam mal mal sokakta geziyoken tepeden bi firlatiyo oku, bitiyo olay, aninda terorist oluyo adam.

Dikkat etmek lazim, yukariyi falan da kontrol etmek lazim yururken, nolur nolmaz. Motosiklet kullanirken de kask ve korumali ceket sart. Ok isabet etmesin diye.

Motosikleti
    .
    Yaşam kaliteleri mevcut.Sevgi+eğitim olursa tabiki suçlu sayısı azalır.
    Bu maddiyat ile ilgili değil.

Şu önemli.Ülkemizde kendi özel yaşam standardını oluşturamadan her genç reşit oldu mu türlü imkansızlıklarla kredi çekip tonla borca girip evleniyor.

Ardından borçlu yaşam geçim sıkıntısı derken 1-2 çocuk bile zor bakıcak durumda iken tavşan gibi üremeye başlıyor.Beslenme kısıtlı,eğitim düzensiz olunca o çocuklar okulları bırakıp hayata atılıyor,geçim savaşına düşüyor.Bu süreçte şanssız olanlar,psikopat,bağımlı,alkoliklerle takıla takıla potansiyel suçlu oluyor.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bize kiralasınlar.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)