Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

MERHABA YALNIZLIK..

Motovento
    REKLAM ALANI

kimsesizler mezarlığına git, örneğin orada bir mezar taşının üzerinde "Gölde boğulmuş bir şekilde ölü olarak çıkarılan bayan" yazar. İsmi bile olmaz. O yalnızlığın tarifi yoktur, kendi yalnızlığından utanırsın dostum.
    Kübra006 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bi dükkanı bırakıp tatile gidip barmenleri işinden ediyorsun,
    Bi en yakın arkadaşınla kavga ediyorsun, kız arkadaşına ulaşamıyorsun falan.
    Hele bir de yeni iş yeri açacaksın.
    Ne iş yapıyorsun sen?
    Yeni işyeri açmıyorum 10 senedir zaten işyerim var Bilgisayar teknik servis.. Bayram günleri dahi yalnızlıktan açacakmıyım dedim.. Eskiden öyle yapardım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:42 ----------

Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi abi alıyon motoru giyiyon kıyafetini yapıyosun şeklini gidiyosun MotoCafe'ye 3 kişiye selam veriyosun tekiyle takılıyon dostluk sağlam olmaz ama makara muhabbet yapılır.Yanlız kalmaktan iyidir
    Orası neresi üç günde çeviririm orayı ben :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:43 ----------

Alıntı TlntS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senim Bipolar bozulmus acil bi ruh doktoruna gorun derim ben.
    Yalan yook doktor lazım..Tatil bayağı iyi geldi pek sağa sola bağırmıyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:44 ----------

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke birazcık yalnız kalabilsem, bunun için hep fırsat kolluyorum.
    Yalan yook çok istedim bazen yalnızlık iyi oluyor özellikle şöyle bir deniz kenarında meltem esintisinde on numara oluyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:45 ----------

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşveeeeeeer. rahatla ve arkana yaslan
    kız arkadaşım yok, tek can dostum motosikletim, işimi seviyorum hiç derdim yok kafaya takmamak lazım herşey zamanla yerine oturur
    Bu dediğin şeylere senelerce sahip oldum da yaş ilerleyince kimse kalmıyor çevrende herkes evleniyor yalnız olmyor en son 1 ay önce son kalan tek tük elemandan birisini evlendrdik..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:47 ----------

Alıntı motorcu344 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar çalkantılı bir hayatın var gerçekten.
    Sorma daha bugün geberiyordum arka tekerin mil somunu düşmüş 150 km hızla giderken motor birden sağa sola saptı arkası toparlayana kadar canım çıktı.

Tc kimlik no 31 ile başlıyor o memuru bir yakalar isem.. :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:48 ----------

Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnızken mutlu neden olamıyorsunuz ki?

Benimde hiç arkadaşım yoktur yalnız gezerim, vakit geçiririm bu depresyona giricek,duvarlarla konuşmaya sebep olucak bir durum değil ki.

Zaten kendiyle mutlu olamayan,kendi ile iyi anlaşamayan bir insan sizin yaşadığınız gibi bağımlı hale gelir,etrafındakiler kayboluncada derin bir boşluğa düşer.

Benim tavsiyem mutlu olmak için gereksiz arkadaş ortamlarına,samimiyetsiz bireylere adapte olmayın.
    100 arkadaşınız olsun,birgün kana ihtiyacınız olsun çıkıp biri vermez.Bu sebeple o 100 kişi emek,vakit,kafa kaybınızdır.
    Her insanın yapısı bir değil ama şu çok arkadaşlılık konusunda size katılıyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:49 ----------

Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumdaki performansına bakarak şunu söyleyebilirim.
    Sen uzun zamandır yalnızsın.
    Sadece yeni farkettin o kadar.
    Abi benim bilgisayar teknik servisim var genelde pc kullanırım bu yüzden foruma vakit ayurabiliyorum Ama bazen oturup yemek bile yiyemiyorum bazen pek gelen olmuyor akşam zaten pek durmam genelde ya bizim 89 taka şahinle ya da motorların biri ile gezerim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:51 ----------

Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=2HPv1Ik8GYw

bin motoruna vur kendini yollara. boşver gerisini.
    Arkadaşla yolculuk daha güzel olur diye düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:53 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her yanlız yaşadığını zanneden ve yanlızlığı sadece kısa bir dönem yaşayanların şımardıklarını düşünüyorum. (lafım size değil bu arada) hayat böyle böyle izaya sokacaktır. yani her olaya iyi tarafından bakabilmek mesele
    Bir zamanlar çok yaşadım öyle böyle değil insanın tek sosyal aktivitesi cumartesi geceleri işyerinde iki tek atıp o kafayla motorla şehri gezmek olur mu ya :D
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    senin acilen sevişmen lazım.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    haaahh o benim işte...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Öncelikle üst satıra +1

Ek olarak;
    Enduro'cu olsan bu konunun başlığı "Allahım sana şükürler olsun Yalnızım" felan olurdu.

Bu gün beni aramasalarda ormanda kendi kendime , kendi kendimi dinlesem diye dua ediyorum.

Misyonerliğe devam;
    Enduro sevin.
    Enduro can'dır.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Senin ilacın benim hafız ;)

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir zamanlar çok yaşadım öyle böyle değil insanın tek sosyal aktivitesi cumartesi geceleri işyerinde iki tek atıp o kafayla motorla şehri gezmek olur mu ya :D
    jimi_hendrix bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    bana kendim bile kalabalık geliyor bazen.
    asosyallikle karıştırılmazsa yalnızlık lüks.
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Arkadaşlar kız arkadaşıma ulaştım ama şu ulaşamadığım süre zarfında şunu öğrendim benim en çok sinirimi bozan zat buymuş iki gündür gene olan sinirimi tepeme zıplatıyor.Ne olduysa artık gitmiş başka birisi gelmiş yerine yapacak birşey yok zorla güzellik olmaz..

Bugün aksiyon olarak menüde bu kız arkadaşım mahallede birileriyle kavga etti akşam üstü mahalle cennet mahallesine döndü bir anda karıştı ayırana kadar canım çıktı bunları.. Sonra gitti bana afra tafra yaptı..Bende ulan seni ayıranda kabahat dedim sıçtım sıvadım bıraktım..Sonra çıktım tuzla marinaya oradan gebzeye oradan çağdaşkende şehri turladım bayağı rahatladım..Kendime birşeyler aldım.. Yolda üç patenli eleman otostop çekiyordu durdum birisini arkaya bindirdim diğer ikisi motora tutundu yol boyu patenleri ile kaydılar.. Sinirlerim yatıştı dükkana geldim bu kız gene olan sinirlerimi zıplattı ...En iyisi ben bundan uzak durayım diğer arkadaşımla zaten daha imkanı yok konuşmayız.. Ya aslında benle gezebilecek derdimi neşemi paylaşacak bir dostum olsa yeter...

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Arkadaşlar kız arkadaşıma ulaştım ama şu ulaşamadığım süre zarfında şunu öğrendim benim en çok sinirimi bozan zat buymuş iki gündür gene olan sinirimi tepeme zıplatıyor.Ne olduysa artık gitmiş başka birisi gelmiş yerine yapacak birşey yok zorla güzellik olmaz..

Bugün aksiyon olarak menüde bu kız arkadaşım mahallede birileriyle kavga etti akşam üstü mahalle cennet mahallesine döndü bir anda karıştı ayırana kadar canım çıktı bunları.. Sonra gitti bana afra tafra yaptı..Bende ulan seni ayıranda kabahat dedim sıçtım sıvadım bıraktım..Sonra çıktım tuzla marinaya oradan gebzeye oradan çağdaşkende şehri turladım bayağı rahatladım..Kendime birşeyler aldım.. Yolda üç patenli eleman otostop çekiyordu durdum birisini arkaya bindirdim diğer ikisi motora tutundu yol boyu patenleri ile kaydılar.. Sinirlerim yatıştı dükkana geldim bu kız gene olan sinirlerimi zıplattı ...En iyisi ben bundan uzak durayım diğer arkadaşımla zaten daha imkanı yok konuşmayız.. Ya aslında benle gezebilecek derdimi neşemi paylaşacak bir dostum olsa yeter...
    Haydar dümene yazmak lazım ilacın onda
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    Yalnızlığını gidermek için alkole bulaşmada ne yaparsan yap Ben yapım gereği her zaman yalnız olmak isterim vede öyleyim.Kıbrısta öğrenci iken yalnızlığın dibine vurmuştum,alkolde ucuz olunca olanlar oldu tabi

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Kendine sadece cay icicek dost edin yeterli,ben cikar kiz arkadasimla gezerim,bi iki tane samimi dostum vardir kalani cay ismarlicanmi dediginde cagirildigim kisilerdir,zamanimin kalanini evde flim izleyerek uyuyarak veya hafta sonu plani yaparak geciriyorum,tavsiye ederim sizi uzucek dusundurcek herseyden vazgecin yani demek istedigim birsey planlarken acaba fikri olmasin aklinizda bagli durmayin ancak oyle mutlu olursunuz.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh

crxforever bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    bitti diye üzülme
    yaşandı diye sevin...

fero. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    En iyi arkadaşım kendim!
    Tavla atar kahve içeriz arada karşılıklı
    Yalnızlık mı?
    jimi_hendrix bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Giyime kuşama daha fazla önem verip arkadaş çevreni genişlet, yaşama karşı olan sevincini arttır kız döner hakiko. Bi de ciddiysen bahsetmeye başla yoksa tünelin ucu bi yere çikmicak deyip başka yoldan gitmeye karar verebilir

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Dün kızarkadaşım dükkanın önünde bekliyordu gittim yanıma biraz konuştum arabayı onun üzerine yapmıştık onun hakkında konuştum yine ulaşamadım..Gidecekmiş memleketine yapacak birşey yok.. 9 oldu sinirlerim yatıştı artık pek kimseye bağırmıyorum her gece çıkıyorum dolanıyorum motorla.. Tek tabanca geziyorum.. Ama yine de işte alışkanlıktanmıdır nedir özlüyorum..Unutacağım elbet ..

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    İnsan duygularını kontrol edebilmeli. Ben mesela. Duygum yok diyebilirim. En son 2013de babaannem vefat ettiğinde üzüldüm. Kızlar arkadaşlar vs hiç bişeyi takmam. İnsan kendini yıpratıyor öyle durumlarda. Taktik verebilirim :D
    Kübra006 bunu beğendi.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bir haftadır 10 gündür çok iyiydim ama nedense bu akşam hep boğazım düğüm gezdim .. Az önce dükkana girdim arka tarafta kur'an okunuyordu.. Kira verdiğim işyeri sahibim vefat etmiş dünya iyisi bir insandı çok severdim 10 senedir en ufak tartışmamız olmamıştır.. :'(

Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle üst satıra +1

Ek olarak;
    Enduro'cu olsan bu konunun başlığı "Allahım sana şükürler olsun Yalnızım" felan olurdu.

Bu gün beni aramasalarda ormanda kendi kendime , kendi kendimi dinlesem diye dua ediyorum.

Misyonerliğe devam;
    Enduro sevin.
    Enduro can'dır.
    Hacı beni benden alıyorsun bu aralar. Bu kadar detaya girme bi sigorta daha ödetme bana gözün sevem

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)