Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Mesaide sıkılanlar buraya

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Alıntı murat 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tuzla damısın nerde yeriniz acenteci arkadaş tersanelere yakınsın galiba
    Yok biz gemlik bursadayız =) Serbest bölge borusan limanındayız

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:33 ----------

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladığım kadarıyla Gemlik'te çalışıyorsun. Çaça balık Düzgün'le tanışıklık var mı? Tavsiye ederim.
    Maalesef kendisini tanımıyorum dışarda yemek yiyen biri değilim zaten pek. Bu aralar belli başlı sorunlarım olduğu için işten kafamı kaldıramıyorum çift mesai ve çitf işte çalışıyorum. Yaş genç Bünyede kaldırıyorken çalışalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:35 ----------

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arda kardeşim merhaba,tabiki bu merhaba aynı zamanda bütün MT li arkadaşlarıma. 2000 yılında 45 yaşımda emekli olduktan sonra
    Ülkemin şartları gereği 15 sene daha çalışmaya devam ettim . Mayıs 2016 da çalıştığım işyerimden ayrıldım ve o firma aynı yılın
    sonunda kapandı. Bir senedir gerçek emekliyim. 7 ay önce bir kalp krizi mi yoksa kalp kerizi mi olduğunu anlayamadığım hadise.
    Olay çocuklarımı ziyaret için İst'de olunca apar topar Siyami Ersek hastanesi. Açık bypass operasyonu. Doktorlar dediler üç ay hem iki teker hemde çok teker yasak. Ayrıca üşütüp hasta olmak da yasak. Mecburen peki dedik. 2 aydan beri kullanabiliyorum
    motorumu. Şükür Rabbime iyiyim. Operasyonun vücudumda yaptığı hasarın % 98 i geçti gitti. Serde biraz ihtiyarlık da olunca
    insanın çenesi düşüyo. Kusurumuza bakılmaya. En güzel yıllara ve yollara. SELAMLARIMIZLA.
    estağfurullah ne çene düşmesi bu başlığı zaten sohbet için açmıştım. Tekrardan çok çok geçmiş olsun umarım bir daha böyle birşey yaşamamanız dileği ile
    bursalıali bunu beğendi.
    Motor ruhunu ele geçirdiyse, Asla bu duyguyu değiştiremezsin!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    siz nası işlerde çalışıyosunuz ki mesai saatlerinde sıkılacak kadar vakit bulup foruma girebiliyosunuz ?

Üzerine para ödüyolar mı bide ?

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı RulingMoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gemi acenteliği =) kendi işimiz değil el işinde çalışıyoruz ama hayırlısı diyelim
    tuzla damısın nerde yeriniz acenteci arkadaş tersanelere yakınsın galiba
    Ben Tuzladayım. Deniz yapıları (liman, mendirek, rıhtım, köprü, su altı boru hatları vs) yapan ve kendi deniz ekipmanı filosu olan bir şirkette Proje Kontrol Şefiyim. Bu bölgede olanlar varsa (Deniz Harp Okulu tarafları) buyursun çaylar, kahveler şelale : )

Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz nası işlerde çalışıyosunuz ki mesai saatlerinde sıkılacak kadar vakit bulup foruma girebiliyosunuz ?

Bazen açık denizde şantiyede, bazen merkez ofiste bilgisayar başında olunca birkaç dakikalık molalarda vakit oluyor elbet.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesai bitse de eve gitsek modu. bugünlerde tık yok telefon çalmıyor o derece.
    bizdede öyle valla bizim sektör iş güvenliği
    sizin ki nedir?

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

benim işim zaten masa başı matrax33 beyanneme düzenliyorum. Gemiye yüklenecek konteyner veya araçların belgesi diyebiliriz. Her gün her saat her dakika gemi olmuyor şirketimin asıl çalışma yeri yurt dışı. Ecnebiye giden bir gemi min 4 gün içinde orda oluyor geliş süreside öyle tabi tahliyesi işlerimleride 1 gün sürüyor ortalama 1500 haraketli bir gemide. haftanın 2 günü hiç iş olmuyor diyebiliriz olsa bile 12 kişiyiz sabahtan 2 saat kadar bir sürede işleri bitiriyoruz.
    bursalıali bunu beğendi.

TURAN.RTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Yer Kayseri Erciyes dağı etekleri, buraya yakın bir işletmede çalışıyorum 2 haftadır motora binmeye fırsat bulamıyordum. Bugün öğlen molasında kaçamak yaptık

matrax33 ve GT250rAlanya bunu beğendiler.

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Alıntı TURAN.RTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yer Kayseri Erciyes dağı etekleri, buraya yakın bir işletmede çalışıyorum 2 haftadır motora binmeye fırsat bulamıyordum. Bugün öğlen molasında kaçamak yaptık

https://i.hizliresim.com/nRXYnN.jpg
    binebilicek bir motorum olsa keşke diyorum. Yeni sattım maddi sorunlardan dolayı yaz sonu kış başı piyasa ucuzlayınca almayı düşünüyorum min 250cc max600cc o zamanki bütçeye göre tabi.
    bursalıali bunu beğendi.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı Dağcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizdede öyle valla bizim sektör iş güvenliği
    sizin ki nedir?
    Kardeş seninle meslektaşız sanırım.

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Herkeze iyi akşamlar =) mesaiden erken çıkmanın mutluluğu.. herkeze kolay gelsin tekrardan yarın görüşmek üzere =)
    bursalıali bunu beğendi.

Hah iyimis biz yuksekte calisma malzemeleri uretip satiyoruz..

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    [HAZZILHAR]Ben Tuzladayım. Deniz yapıları (liman, mendirek, rıhtım, köprü, su altı boru hatları vs) yapan ve kendi deniz ekipmanı filosu olan bir şirkette Proje Kontrol Şefiyim. Bu bölgede olanlar varsa (Deniz Harp Okulu tarafları) buyursun çaylar, kahveler şelale : )

hidrodinamik tersanesindeyim kalite kontrol formeni olarak çalışıyorum yakın sayılırız tanışırız birgün

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    [HAZZILHAR]Ben Tuzladayım. Deniz yapıları (liman, mendirek, rıhtım, köprü, su altı boru hatları vs) yapan ve kendi deniz ekipmanı filosu olan bir şirkette Proje Kontrol Şefiyim. Bu bölgede olanlar varsa (Deniz Harp Okulu tarafları) buyursun çaylar, kahveler şelale : )

hidrodinamik tersanesindeyim kalite kontrol formeni olarak çalışıyorum yakın sayılırız tanışırız birgün
    Olabilir, Aras Deniz İnşaat çalıştığım şirket. Duymuşsunuzdur belki.
    murat 60 bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Alıntı RulingMoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ofis, gemi, evraklar, sınırlı bir internet, kahve, sigara, akşam ev, kardeşle uğraşmalar, vs. her zamanki rutin diyebiliriz işiniz turuzimse iyi ya birde araplar sağlam olanları denk gelirse iyi para kazanırsınız ben bilirim. İstanbulda oturduğum zamanlarda taksici olarak çalışan babam vardı 1 gün komple kiralamak için 2000$ vermişlerdi ozamanın parasıyla. şimdi nerden baksanız 7000 Tl yapıyor deli paraymış. zaman ne çabuk geçiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:13 ----------

Hayırlı olsun kaç aylık =)
    6 Aylık teyzesi
    Bel ağrılarımdan duramıyorum vallahi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:36 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araplar Alanya'ya da el attılar mı vay arkadaş.
    Sen napıyosun orada? Tur acentası falan mı yoksa emlak mı?
    El atmak ne kelime buranın nerdeyse a........ s.....
    Paso ev satın alıp duruyolar, tabi onlara göre beleş...

Yok ben marabayım otelde. Acıcık maaş ile çalışan ama 3 dil bilen resepsiyonistim... Ha bi de Tarzanca etti 4.

Bu CANI SIKILANLAR Forumda sabitlense iyi olur bence.. Zabaha kadan canım sıkılıyor. Bazen Akşama kadar sıkılıyor.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Benzin yine 5.22 oldu ya la bi indir bi bindir

Bende zenginlerin yatlarına vergisiz şekilde aldığı 1.30 tl mazot gibi motoruma benzin almak istiyorum 1.50 tl den

BAKANLARIMIZ Bİ BAKSIN Neden ben

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olabilir, Aras Deniz İnşaat çalıştığım şirket. Duymuşsunuzdur belki.
    memnun olurum yolunuz düşerse bu taraflara beklerim murat ben bu arada

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)