Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Günlük kullanım için bot tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Merhaba arkadaşlar 300 tl kadar bütçem var bu fiyata bildiğiniz günlük kullanım için iyi bir bot varmı araştırmalarım sonucu cat bulabildim fakat türk üretime geçmiş tavsiye etmiyorlar pek
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Dockers ve scooter tavsiye ederim. 300e bunların ikisini birden alabilirsin. Hafif dayanıklı ve rahattırlar. Cat gibi hantal değildir ya da harleyler gibi kütük değil.

Motosikleti
    teşekkürler bir araştırıcam onlarıda

Motosikleti
    Mondial Drift
    Scooter var bende 2 yillik hic banamisin demedi 300 liraya felanda almamistim 150 felandi krampon gibi civileri var masallah karda felan fena tutuyo tek problemleri scooterin(bundan onceki scooterda oldu bunda yok) ipleri tutan demir yerleri cikabiliyo o kotu

Motosikleti
    iki kişide scooter dediğine göre araştırayım teşekkürler

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Scooter bot 5 yıl kullandım en sonunda eskitemeyince bir yerlere yollamistim bileklerde koruma vardı

Motosikleti
    scooter alasım geldi 3 kişide memnun olunca teşekkürler

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Scooter ben de kullanıyorum, 3. Yılı kar dahil tüm zorlu mevsim koşullarını gördü, çamaşır makinasında yıkandı ve hala hayatta, bir ara aynısından alayım diye düşünüp, bu daha gider diyerek almamıştım

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015

http://www.k2outdoor.com.tr/Reston-G...u,PR-4697.html
    bütçeni arttırabilirsen tavsiye ederim 7 yıl kullanan tanıdığım var hala kullanıyor.

http://www.sporjinal.com/lumberjack-erkek-kahverengi-keten-bot-a3323070.html

flo dan 180 e almıştım. şimdilik memnunum.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Şuan bende 2 adet bot var biri Harley - Gibson modeli , 4 sene oldu sanırım alalı. Son senemde biraz şantiyelerde giydim , Çakıl taş çamur içinde , tabanında çatlamalar başladı. Görüntüsü çok güzel , Çok sıcak tutmaz , yoğun yağmurda su alabilir , ve en önemlisi çok rahat bir bot değil. Tabanı sert uzun yürüyüşler işkence olabiliyor. 1 ay kadar öncede Cat - Alaska modelini aldım , buda görüntü olarak tatmin ediyor. Harleye göre daha sıcak tutuyor , yoğun yağmurda denemedim , 1 haftadır giyemiyorum topuk kısmı vurdu, Harleye göre rahat olsada yinede çok rahat diyemem

Cat-Alaska yı kampanya vs. bulursan 250 ye kadar alabiliyorsun , Harleylerde 300 civarı.
    Ben bütçemi birazdaha artırıp cat yerine ASOLO , dolomite , mammut, jack wolfskin , vs. almadığım için pişmanım açıkçası , 450 + lira bütçeyle bunlar alınabilir . Şu saatten sonra , cat harley timberland vs. gibi botları sildim.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Biraz daha çıkarsan timberland var. Yıllarca giyersin başın ağrımaz.

Cavalry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LandCruiser
    Kullandığım çok bot var fakat yaklaşık 2 yıldır hem günlük hem de motorda en çok kullandığım bir bot var ve aşırı derecede rahat ;

http://www.levi.com/TR/tr_TR/accessories/p/771230275

Giydiğim botların çoğunda bilek kısmı boşta kalıp bana rahatsızlık veriyodu ama bunda gördüğün gibi ne kadar istersen sıkabiliyosun, ayrıca hafif ve oldukça dayanıklı bi bot.. Almasan bile en azından denemeni isterim
    Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler göreceğiz... Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar, ışıklı maviliklere süreceğiz... Açtık mıydı hele bir son vitesi, adedi devir. Motorun sesi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Eğer motosiklete biniyorsan bence yds al kısa olandan içi grotex vibran taban yaz kış gidebilirsin
    Korumalı olduğundan dolayı da motosiklet içinde uygun

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.k2outdoor.com.tr/modules/...rev=1443699543
    http://www.k2outdoor.com.tr/Reston-G...u,PR-4697.html
    bütçeni arttırabilirsen tavsiye ederim 7 yıl kullanan tanıdığım var hala kullanıyor.
    hocam iyi güzel de o deri veya altındaki kauçuk yada her ne ise belirli bi süre sonra özelliğini yitirmiyor mu?
    bende Camel ın çok güzel bi botu var, bende yaklaşık 7-8 yıldır kullanıyorum, ancak alt kısmı döküldü, yanları yarılmaya başladı.
    ayrıca ayak sağlığı açısından da 2-3 tane ayakkabı alıp, her hafta değiştirmek diye biliyorum.

Motosikleti
    Arkadaşlar merhaba cat in botunu aldım 310 liraya verdiler herkese teşekkür ederim

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    İzmir'de buldozer ürünleri satan bir mağaza bileniniz var mı? Bu marka botu 5 yıldır sorunsuz kullanıyorum, bulsam aynı modelden bir çift daha alacağım.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Bende de cat var tekrar alırmıyım bilmiyorum.Ciddi bir yağmurda su alıyor tabiki bendeki nubuk tarzı olandan alacak arkadaşlara siyah deri almasını tavsiye ederim...Hatta ydsnin motosiklet botu daha rahattı

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam iyi güzel de o deri veya altındaki kauçuk yada her ne ise belirli bi süre sonra özelliğini yitirmiyor mu?
    bende Camel ın çok güzel bi botu var, bende yaklaşık 7-8 yıldır kullanıyorum, ancak alt kısmı döküldü, yanları yarılmaya başladı.
    ayrıca ayak sağlığı açısından da 2-3 tane ayakkabı alıp, her hafta değiştirmek diye biliyorum.
    materyalını çok iyi bilmiyorum arkadaşımın kullandığı bir marka bu 7 senedir kullanıyor. işi baya zor inşaat teknikeri sürekli şantiyeye gidip geliyordu bu botla tahmin edersinizki inşaat şantiyesi oldukça kötü zeminlerde olabiliyor..
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Alıntı ertano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sporjinal.com/lumberjack-erkek-kahverengi-keten-bot-a3323070.html

flo dan 180 e almıştım. şimdilik memnunum.
    Lumberjack'ın farklı bir modelini de ben kullanıyorum iki yıldır. Eğer uzun süre ayakta durduğunuz bir işiniz varsa özellikle tavsiye ederim. Bu sıralar alacak olanlar için Flo'da herhangi bir markada ek 20 lira indirim alınabiliyormuş http://promocodius.com/tr/magazalar/flo-indirim-kodu sayfasına göre ama 180 de olsa çok değil açıkçası kaliteli, en az 2 sene giyilecek bir bot arıyorsanız. Yoksa 60 liraya da mevsimlik bot alabilirsiniz zaten.
    JafJaf bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)