Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Vakti Olana ( Çindeki Server Admin'ini Nasıl Hackledim )

Motovento
    REKLAM ALANI
    GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende başlığa bakınca gerçekten bir hack olayı var sandım.Hocam sadece sistemdeki bir açığı fark etmişsiniz.Ama iyi niyetinizi tebrik ederim."Artık tek tek server geziyorum. Nerde ne bulabilirim diye..." ama bu konudada sizi kınıyorum.Neyse en azından adamlar size denk gelirse ucuz yırtacaklar.
    İsteseydim herşeyi yapardım hocam. Bir açık nerelere kadar gider siz de biliyorsunuz. Tek tek geziyorum ki, başkalarının eline düşmesinler

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:51 ----------

Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilginin Değeri Olmazsa Hiçbir Şeyin Değeri Olmazdı Oldukça Başarılı Bir Davranış Şahsen Ben Yapmazdım Acımazdım.https://lh4.googleusercontent.com/pr...Q=w480-h266-nc
    Yok hocam ben yapamam öyle. Benim anlattığım işin özet kısmı, Adamla ortak noktaya vardıktan sonra arada geçen detaylar konuşmalar iki taraf olarak çok sıcakkanlı idi. Adama istediği zaman ücretsiz Türkçe dil seçeneğini bile ekleyebileceğini söyledim eğer bana dataları gönderirse. Ki seve seve de yaparım. Kendi kullandığım server'dan 1 lira almadan 40 küsür sayfayı çevirip gönderdim. Hem benim, hemde onun müşteri potansiyeli arttı. Türkiyeden eğer birisi ondan satın alırsa destek için beni numaramı veriyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsteseydim herşeyi yapardım hocam. Bir açık nerelere kadar gider siz de biliyorsunuz. Tek tek geziyorum ki, başkalarının eline düşmesinler

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:51 ----------

Yok hocam ben yapamam öyle. Benim anlattığım işin özet kısmı, Adamla ortak noktaya vardıktan sonra arada geçen detaylar konuşmalar iki taraf olarak çok sıcakkanlı idi. Adama istediği zaman ücretsiz Türkçe dil seçeneğini bile ekleyebileceğini söyledim eğer bana dataları gönderirse. Ki seve seve de yaparım. Kendi kullandığım server'dan 1 lira almadan 40 küsür sayfayı çevirip gönderdim. Hem benim işim görüldü. hemde onun müşteri potansiyeli arttı.
    Gece gece vay be bizde böyleside varmıymış dedim.Takdir ettim sizi gerçekten.Ne diyim başarılarınızın devamı,hayırlı işler ve iyi geceler dileğiyle.
    GT250rAlanya bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)