Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Alt kasanın dolusu mu yoksa üst kasanın boşu mu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abimde megane 3 var tam dolu paket. abim sıcaklığı 20 derece yapıyor ve yanında oturan da 27 derece yapıyor ve iki tarafa da farklı ısıda sıcaklık geliyor :D elektrik destekli direksiyon var, bmw 1.16 ya binince sanki direksiyon şahin direksiyonu gibi geldi :D abimin megane 3 direksiyona üflesen dönüyor çok hafif.

hız sabitleyici uzun yolda yakıt tüketimini minimuma indiriyor. hava yastıklarıyla dolu her yeri. 6 vites ve kendinden daha güçlü olan bmw 1.16 modelinden daha seri bir gidişi var.

bence tam dolu paket daha iyi olur. arabaya biniyorsan konforu düşünmek daha mantıklı olur.

ben araba alsam bunu alırım;

subaru impreza 1.6 TS

alıp satma politikası yok bende, ben alırım binerim. satarkende öyle üçün beşin hesabını kesinlikle yapmam.
    adamsın fatih
    jimi_hendrix bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamsın fatih
    kendini galeri sanan arabacılar var kanser ediyorlar. aldığı fiyatın altında satınca bunu utanç olarak görüp söylemeye çekiniyorlar çevremde :D allah davul etsin ben bunlara kahkaha atıyorum.

isteyen istediği fiyata satar, aldığı fiyatın altında bir fiyata sattı diye adama salak gözüyle bakılır mı? böyle dengesizlik yapanı bozarım kırarım artık cahil mi derler yoksa başka bir şey mi derler umursamam çünkü zaten onlar köteği hakettiler.

eğer bir arabaya 15 bin liradan fazla verdiyseniz lüks'e kaçmışsınız derim. 19 bin liralık doblo'da aynı işi görüyor 35 binlik fiat fiorino'da aynı işi görüyor. fazladan 16 bin lira veren adama ne diyebilirim ki?

bende tvs apache var piyasası 3 bin küsür. 1500 liraya motor var ona niye binmiyorum? demek ki paranın hesabını yapmıyorum. 3250 liraya aldım tvs apache'yi ve 1000 lira civarı masraf yaptım peki kaça satarım? 3400 liraya satarım. enayi miyim?

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    focus 3 bu sene son diye biliyorum bende focus 2.5 var
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    dolu kasa al yani millet şahin almayacaksa donanıma bakar

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Her iki düşüncende haklısın.

İki seçimde doğru.

Burada kararını belirleyecek olan para dışındaki kriterlerin.

En önemlisi ne kadar zaman bu aracın içinde bulunacağın.

Nasıl bir yolda kullanacağın. Araçtan beklentilerin neler.

Ülke şartlarımız artık araç konusunda iğrenç boyutlara ulaştı. Bir yıl hiç binmesen kapının önünde dursa sigorta+vergi+amortisman+bakım kafadan 5.000 TL

O araca bineyim desen yakıt + tamir bakım masrafı 10.000 TL toplamda 10.000 - 15.000 TL ye yakın bir fatura önüne çıkacak.

Araç dolumu boş mu olsun düşüncesinden ziyade cevap aranması gereken sorular çok daha farklı.

Alacağın araç şimdiden hayırlı olsun.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dolusunu boşunu bilmem, 27 yaşında 205 aldık hemide otomatik.
    Mesela geçen kurcalarken farkettim ki, gösterge panelinin ışık seviyesini ayarlamak için direksiyonun altına dimmer koymuşlar.
    Yolda giderken biraz sekerek gidiyor, direksiyon pompası yağ kaçırıyor, 3 günde bir tamamlıyoruz. Litresi 12 lira 2 hafta gidiyor ortalama.
    Amaç arabaya binip a noktasından b noktasına gitmekse dolusu olunca yolculuk dolu dolu mu geçiyor ki?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dolusunu boşunu bilmem, 27 yaşında 205 aldık hemide otomatik.
    Mesela geçen kurcalarken farkettim ki, gösterge panelinin ışık seviyesini ayarlamak için direksiyonun altına dimmer koymuşlar.
    Yolda giderken biraz sekerek gidiyor, direksiyon pompası yağ kaçırıyor, 3 günde bir tamamlıyoruz. Litresi 12 lira 2 hafta gidiyor ortalama.
    Amaç arabaya binip a noktasından b noktasına gitmekse dolusu olunca yolculuk dolu dolu mu geçiyor ki?
    Senin gibi 25 + yaşlarda araç alacaksak bende düzgün çalışıp yürür e bakarım
    iş modelli bi araç alacaksak insan çok düşünüyor
    Bende 92 flaş vardi bi çevre yoluna çıktım bi baktım tik yok yag kaçağı yok
    Yeni piston sekman atılmış aldım 5000 tl idi 2011 de evde bebek vardı hani hastalık olur vs için elbet benim işimi fazlasıyla gördü
    Ama 2015 te iş 25000 tl lik araba almayi düşünün ce farklı oldu

korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    25'e de düzgün bulmak nerdeyse imkansız. Hurda olmaya yaklaşmış olanları itelemeye çalışıyolar genelde. Gerçek sahibinden olursa bulunur ama eli yüzü düzgün araç için 30 bini gözden çıkartmak lazım.

Motosikleti
    Bajaj dominar
    Ben o hatayı yaptım. Kesinlikle üst sınıf boş.
    Donanım olarak bana göre hız sabitleyici, yağmur sensörü, park sensörü, usb medya oynatıcı olsa yetiyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)