Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

yaşadığınızı düşünüyor musunuz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Hayat , Sana susamış bir sevgili yola susamış bir motorsiklet..
    arican bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Yok hocam benim cenaze kaldırılalı çok oldu. Rahmetli ben yaşarken çok iyi insandım. Şaka şaka itin kopuğun tekiydim.
    Sevdiğim insanlarla vedalaşırken, "toprağın bol olsun" "tanrı rahmet eylesin" "mekanın cennet olsun" "nur içinde yat" gibi kavramları çok kullanırım. Telefon görüşmeleri sonrasında da.
    İnsanlar yadırgayıp nedenini sorduğunda da açıklamam "öldükten sonra söylemenin ne anlamı var ki şöyle yüzüne karşı doya doya mekanın cennet olsun diyemedikten sonra" oluyor. Tarz tabi ki.
    Sevdiğim insanlardan bahsederken de "rahmetli" sıfatını çok kullanırım.

özet:yaşamıyoruz.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyla alakasiz olabilir ama aslinda cok alakali.. konusmak istedigim cok sey var ama konusmak istedigim tek kişi..
    Gel hadi gel konuşalım. Çaylar kimden onu söyle ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:43 ----------

Yaşamak (Temsili değildir.)

Legends may sLeep.. But they never diE..!

Ben geldim

Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer içsen de tükenir içmesen de, bu yüzden hayattan tat almaya bak: Çünkü yaşasan da bitecek yaşamasan da.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne? Yoksa sana bir zararı içerim. İkimizde gelsek kıldan köprüye, ben dürüstsem sarhoşken de geçerim

Hayat üç buçukla dört arasındadır; ya üç buçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın.

Ve gidiyorum iyi günler

Yıldız Tilbe'nin de dediği gibi "Hepinizden nefret ediyorum ama tek başımayken canım sıkılıyo"

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Kotu anlamda elestirmek icin soylemiyorum ancak bahsettiklerinize bakilirsa hayati maddiyat , luks ve harcama olatak goruyorsunuz. Milka cikolata yokken yemek gibi bazi seyleri pozitif anlamda buyuttugunuz gibi nrgatifleri dr vardir. Hayati cok fazla maddesellestirmeyin. Mutluluk para ve harcamayla bir yere kadar oluyor ancak kendinizi egitemdiyseniz is isten geciyor...
    Alıntı korkmazunal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    28 yıldır hayattayım şükür. 18 yıldır da yaşadığımı düşünüyorum. 10 yaşından beri evdeki işleri falan yapıyorum. 18 yıldır da yaşıyorum. Yeri geldi içtim. Yeri geldi gezdim. Deli gibi para harcadım. Şimdiye kadar rahat şu anın sıfır orta sınıf araba parası yemişimdir diye tahmin ediyorum. En kral otellere de gittim. En kral arabalara da bindim. Öyle orta sınıf falan da değil. En kral mekanlarda yemekte yedim içtim de.

Yaptığım hiç bişeyden de pişman değilim. Eskiden pişman olurdum ama pişman olduğum şeyleri düşündüm pişman olacak bişey yapmadığımı farkettim. Keşkelerimi azalttım. Keşke demiyorum iyi ki demeye başladım.

İyi ki tanıdım iyi ki yedim iyi ki gezdim. Çünkü bu hayattan bi tane , bu benim hayatım ve onu dolu dolu yaşamak lazım. Parasız da kaldım cebimde binlerle de gezdim.

Zamanında Türkiye'de Milka çikolataları yokken ben yerdim. Aileminde desteği sayesinde yapmadığım şey kalmadı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

Keşke deme kardeşim. Keşkeler pişmanlıkları doğurur. Pişmanlıklarda daha çok hata yaptırır diye düşünürüm hep.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı gncy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıldız Tilbe'nin de dediği gibi "Hepinizden nefret ediyorum ama tek başımayken canım sıkılıyo"
    Yıldız tilbenin dedigi gibi ,
    " ben cok güzelim.. bitaneyim. Superim. Taş gibiyim tas "

Keşke, demicem. Keşke dediğim her andan pişman olurum.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jimiye katılıyorum
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Grumpy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hıssetmıyorum. Ruh gıbısın tabırı vardır ya, aynı oyleyımde ruhumda yokmus gıbı. Sanırsın bedenımın topraga gırmesını beklıyorum durdugum yerde. Oyle durgun gecıyor hayat. Ne canımı acıtacak bır sey var ne de ıyı hıssettırecek bır sey. Karanlıga sızan mınnacık ısık huzmesı gıbıyım, bır yerlerdeyım ama hıc bır sey goremedıgımden oldugum yerde sayıyorum. Isın tuhafı boylesıne yasamak mutsuzda hıssettırmıyor, mutluda degılım. Hıssedememek garıp. Erkekler bılır, hanı bır oyunu bıtırırsın de yapacak bır seyın kalmaz ya bos bos takılırsın. Aha benım hayatım o bos bos takılan eleman gıbı. Oyun bıttı deyıp bıraksam onca zaman oynayıp emek vermısım kıyamıyorum, gırıp vakıt gecıreyım desem harcayacagım vakıt ısrafmıs gıbıme gelıyor. Muallakta takılı kalmısım ben.

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    http://www.skydiveefes.com/index.php/tr/

Buraya gidin, sizi orda tekrar yaşama döndürürler

korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    Alıntı erenedip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kotu anlamda elestirmek icin soylemiyorum ancak bahsettiklerinize bakilirsa hayati maddiyat , luks ve harcama olatak goruyorsunuz. Milka cikolata yokken yemek gibi bazi seyleri pozitif anlamda buyuttugunuz gibi nrgatifleri dr vardir. Hayati cok fazla maddesellestirmeyin. Mutluluk para ve harcamayla bir yere kadar oluyor ancak kendinizi egitemdiyseniz is isten geciyor...
    Yanlış anlamışsın kardeşim. Maddiyat veya lüks içinde demedim. Bunların hepsini yaşadım. Herşeyin en iyisini yaptım diyorum. Maddiyatla alınamayacak şeylerinde en iyisini yaptım. Büyük şeyler değil küçük mutlulukları da yaşadım. Sevdim aşık oldum terkedildim aldatıldım. Bunları belirtmedim sadece.

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Zaten dünyaya gelmek isteyip istemediğimiz sorulmadan, bencilce alınmış kararlar sonucu dünyaya gelmiş birey olarak; Her sabah işe gelirken, tanımadığım bir patronu ve tanımadığım bir ev sahibini zengin ettiğimi düşünüp, aforizmalarımı sıralıyorum.
    En iyi koruduğum iki evrakım istifa dilekçem ve intihar mektubum. Her an paylaşmaya hazır.
    Bir de toplumumuzda genel olarak yaygın olan; Ev geçindireceksin vs. muhabbetlerin omuzlara yüklenmesiyle daha da bir "bad" olunuyor.
    Bu durumda zaten keyfi şeylere ne kadar zaman kalır, ne kadar imkan kalır ki?
    Bu nedenle eşten dosttan rica edelim bir kaç kürek toprak da onlar atsınlar üzerimize.
    Tengri bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jimiye katılıyorum
    hayırdır abi sizin neden en karanlık saatlerinizi gece...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Yaptığım hiçbirşeyden pişman olmuyorum. Kötü birşey yapmışsam bile iyi yapmışım der geçerim.

Hayatımıda yaşadığımı düşünüyorum. Çevreden gelen birikim yap yatırım yap vb bir sürü nasihate rağmen canım ne isterse onu yapıyorum. Ta çocukken yapamadığım şeyleri yapıyorum. İçimde ukte kalmasın.

Allah'a şükür istediğim şeylere sahibim. Elde edemeyeceğim şeyleride zaten istemem hayalini kurmam.

Başıma kötü birşey gelsede vardır bunda da bir hayır der geçerim. Hiç birşeye takılmam üzülmem. Hayatta herşeye hayırlısı der geçerim. Birkaç vefat haricinde bunu yaptım. Ama vefat eden tanıdığa da haliyle üzülüyor insan.

Konuda benimde yazım olsun.
    Tengri bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    şu anda yaşıyorum ama 4 silindir naked yada ss aldığım zaman hızlı yaşamaya başlayacağım.

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır abi sizin neden en karanlık saatlerinizi gece...
    Gündüz yaşayamadığımdan vampir oldum iyice
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Sanırım sadece yaşadığımızı düşünüyoruz..

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu anda yaşıyorum ama 4 silindir naked yada ss aldığım zaman hızlı yaşamaya başlayacağım.
    seneler öncesinden hedefi koyduğum gibi, bir insan ne istediğini bilecek, kendini bilecek... şu aralar 4 silindir naked alıyorum, motorun sahibi muayene yaptırdığı gün satış yapılacak...

milletten akıl almaya pek gerek yok, sahiplerinin tecrübelerini okumak yeterli oluyor ve birde azda olsa ne istediğini bildikten sonra iş çok kolay oluyor...

ama gel gelelim şu var ki ben halen hayatın anlamını çözebilmiş değilim, bizi kim var etti? neden varız? neyse, bakalım, daha bitmedi, sürüyor o kavga, ve sürecek, fatihmet 4 silindir makine sahibi oluncaya dek... yani belki motorun sahibi muayene yaptırana kadar üzerimize füzeler yağarsa o zaman işler değişebilir.
    espresso bunu beğendi.

Atilla ilhan an gelir şarkısını dinleyin Ahmet Kaya şarkısı beni tarihle yargıla olmasaydı sonumuz böyle yi yaşamadın sen ve benzerleri yaş 38 gerçekte 200

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)