Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

24 yaşındayım hiç sevgilim olmadı (benim gibi olan var mı ?)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-25
    22 yaşına kadar sevgilim olmadi da noldu... merak etme .. 23 de oldu , oldu da noldu :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Olur öyle normaldir. Askere gidip gelene kadar ciddi sevgili yapmayacaksın. Hatta işe başla. İşsize de bakmazlar çünkü.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ilişki mefhumu mutsuz ruhu arındırabileceğiniz bir kutsal tapınak değildir.
    zihinde yalnızlıkla kurulan "trajik" ilişki karşı cinsle kurulacak müstakbel ilişkiyi de "trajik" kılar.
    herkes sırtındaki "yük"ü boşaltacağı bir "cins" arıyor ama bu büyük bir yanlış anlamadan başka iş değil.

Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    22 yaşına kadar sevgilim olmadi da noldu... merak etme .. 23 de oldu , oldu da noldu :D
    işi çözmüşün hafız.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Sorun sizde değil arkadaşlar. Kızlarda da değil. Milli yapımızda çok önem verilen yasak olan bir konu.

Bu nedenle durmayın TR de atın kendinizi ülke dışına bütün sorunlarınızın tek tek kaybolduğunu göreceksiniz. )))

Tercihinizi batı ve kuzeydeki komşularımızdan yana kullanmanızı tavsiye ederim.

Not: İkili ilişkiye direk 1 sıfır önde başlıyorsunuz. Kısacası göz göze gelmeniz yeterli. Türk olduğunuzu zaten anlıyorlar )

Türk erkeklerinin kadınları kıymetlidir. Kadınına değer verir. Kadına değer verilmeyen bir toplumda haliyle 1. seçenek Türkler oluyor.

Konuyu farklı yere çekecek arkadaşlar. Mokunu çıkarmayın. Paranın gücü her yerde her kapıyı açar. Tr den çıkmadan istediğinizi orda da yapabilirsiniz.

Notun Notu: Bahsetiğim bölgedeki kızların ilgisini Cüzdanınızla, mesleğinizle, sosyal statünüzle çekemezsiniz. Adam gibi Adam olun yeterli.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Askere gidip gelmen bekleniyor taliblilerin hazır ve nazır
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    Piaggio Beverly 300
    eveet hayırlı olsun geldiler yurtdışı seviciler, hoşgeldiler.

sizi tutan yok efenim, gidin yurtdışına milyonlarca taş hatun mevcut zaten akıllı, bilgili, zarif.

bizimkiler de sizleri bekliyolardı zaten kollarını açıp.

komiksiniz ya. daha neler diyeceğim de tutuyorum kendimi. anlatsam da anlamayacaksınız ki. (sinan er adlı kişiye yanıt olarak)

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Çok kız geçti hayatımdan ve 27 yaşındayım. Dönüp baktığım zaman fayda yok hep zarar. Zarar derken duygusal olarak üzülmeyi demiyorum. Üzülen bi insan değilim zaten. Bi kaybın yok aslında. Ama bizim toplumumuzda sevgilisi olmayan erkek hor görülür. Milli olmayanla dalga geçilmesi. Kızlardada durum tersidir eline erkek eli değmemiş kız aranır. Çokda şeyapmanak lazım.

Sendeki sorun bence özgüven eksikliği. Ua beğenmezse ya terslerse diye kızlara yaklaşamıyorsun. Kızlar tipe bakmaz. Karakter önceliklidir. Kimisi paraya bakarda onlar zaten bi işe yaramaz. Yakışıklı biri değilim. Ama çok fazla özgüvenim var. Red yesem ne olacak dünyanın sonu değil ya diyip yürürüm. Bide gurur yapmamak lazım. Whatsappdan engellemiş eski sevgilim vardı olaylı ayrılmıştık. Az önce istanbuldayım diye normal mesaj attım birazdan buluşacağız. Gurur yapsam kalırdım sap gibi. :D
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Piaggio Beverly 300
    Ayrıca bu forumu sadece erkeklere özgü bir paylaşım yeri olarak nitelendirip paylaşımlarınızı bu şekilde yapıyorsunuz. Bu forumda azınlıkta da olsa benim gibi kadınlar da mevcut. Bu hususu dikkate alırsanız sevinirim; çünkü oldukça mide bulandırıcı, kalp kırıcı sözler de sarfediliyor.
    Alper_tim bunu beğendi.

Alıntı motorcu344 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizi tutan yok efenim, gidin yurtdışına milyonlarca taş hatun mevcut zaten akıllı, bilgili, zarif.
    Örnek bir karar paylaşayım
    Sanık şunu diyor: "Sizi çok güzel buluyorum, acaba beraber bir cafede kahve içebilir miyiz ?"
    Ve cinsel tacizden suçlu bulunuyor.
    Sizce Almanya'da böyle birşey yaşanır mıydı ?
    ee_ee, motorcu344 ve sheriff87 bunu beğendiler.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgiliyi napacan.. bin motosiklete, gez dörtbir yanı.. zamanını boşa harcama..
    valla abi araba sahibi de motor sahibi de oldum komple marmarayı ve samsuna kadar batı karadenizi il il gezdim. Ve şunu anladım, paylaşacak kimsen olmayınca bunların hiçbirinin tadı çıkmıyormuş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

Fotoğraf çekmek için bile birilerine ihtiyaç duyuyor insan.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Kardeşim, espri şamata bir yana kalsın, bu işler cidden belli bir kavrama sokulamıyor.
    Hayatın çalışma düzeni sizin planlarınızı takmıyor.

4 yıl önce kafamın en dolu olduğu dönemlerde, o zamanlar aklıma en son gelecek şeydi bir ilişki.

Hiç aklımda yokken pat diye tutuldum, dedim tanışmam lazım, çünkü o kişiyi bulduğunda konu kapanıyor, algı kapaniyor.
    Neden olduğunu bilmiyorsun, ama O olduğunu biliyorsun.
    Hiç bir kıza ikinci kez sormadım, olmuyorsa can sağlığı hadi güle güle dedim.

Ama o gün üsküdarın göbeğinde muhteşem bir esnaf dayağını bile goze alıp ilk reddedilişten sonra kapıda bekledim yine sordum, ya dedim 5 dakika mesajlaşmak bana yeter, istemezsen basarsın engeli, bir daha arayan şerefsiz dedim.
    4 yıl oldu, iyi ki oldu.

Fazla takma kafana, boşuna triplere girmenede gerek yok.
    O gün geldiğinde diyeceksin "Ulan bu O"
    Iste o an, şansını denemez hatta şansını zorlamazsan bir omur kaybetmeye mahkumsun.

Oluruna bırak, özgüven sahibi ol, kimse senden üstün değil, sağlıcakla kal.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı motorcu344 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bizimkiler de sizleri bekliyolardı zaten kollarını açıp.

komiksiniz ya. daha neler diyeceğim de tutuyorum kendimi. anlatsam da anlamayacaksınız ki. (sinan er adlı kişiye yanıt olarak)
    Avatarımda nerede yaşadığım yazıyor. Yorum yapmadan önce keşke okusaydın ))
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Piaggio Beverly 300
    Alıntı Malebranche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Örnek bir karar paylaşayım
    Sanık şunu diyor: "Sizi çok güzel buluyorum, acaba beraber bir cafede kahve içebilir miyiz ?"
    Ve cinsel tacizden suçlu bulunuyor.
    Sizce Almanya'da böyle birşey yaşanır mıydı ?
    Sözlü ve fiziksel saldırı haricinde olan durumları bende normal görmüyorum. Lakin sizi de bildiğiniz gibi ülkemizde çokça skandal mevcut. ''Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer'' misali.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:12 ----------

Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avatarımda nerede yaşadığım yazıyor. Yorum yapmadan önce keşke okusaydın ))
    Özellikle dikkat ettim. Ne mutlu size.

fero. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    35 yaşındayım,sayılı bir elin beş parmağını geçmez (hadi 7 olsun) edindiğim kız arkadaş veya sevgili sayısı.Çok kafaya takılacak bir durum değil bence, ilk defa kız arkadaşın olduğu zaman daha iyi anlıyacaksın kadın kız milletinin ne şeytanımsı varlıklar olduğunu.
    Çekicilikleri şüphesiz var Bu da normal birşey klasik dişi ve erkek koşuşturması koş peşinden yakala sonra kaprislere tahammül et neden çünkü o bir memeli.
    Yaş ilerledikçe ben ne saçma işler yapmışım diye düşünmüyor değil insan.Hiç evlenmedim düşünmüyorumda.Hayat kısa yolu da yarılamışım ikinci kişiyi motosikletim olarak görüyorum,çok büyük konuşuyorum gene!! birde benzin ucuz olsa süper olcak.Teşekkür ediyorum sağolun.
    TIGERSHARK bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    papaz olmayı hiç düşündün mü?

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fero. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çekicilikleri şüphesiz var Bu da normal birşey klasik dişi ve erkek koşuşturması koş peşinden yakala sonra kaprislere tahammül et neden çünkü o bir memeli. Yaş ilerledikçe ben ne saçma işler yapmışım diye düşünmüyor değil insan
    ilerleyen yaşla testesteron hormonu düştüğü için öyle deniyor.

Alıntı cem_fb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    papaz olmayı hiç düşündün mü?

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bundan bi 10-12 yıl kadar önce bu şarkıyı dinlemeden tek bir günüm geçmezdi ne çabuk geçmiş seneler..
    insanlar gerçek müzikten anlamıyor abi...

"ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    @hachiko

8 yıl önce yazmış olduklarını okudumda bunları bir kaç yıldır tecrübe etmiş olduğumun farkına vardım, bazen geç olmuş diyorum, keşke daha erken farkına varabilseydim diyorum fakat bunun çözümü yok, bence ya şanslısınızdır yada şanssız, yani ya o uyum yıllarca sürüyor veya benim polyana düşüncemde bir ömür boyu veya bir kaç zaman..

Kısmetse bir kaç ay sonra körfeze taşınıyorum, hatırlat lütfen bir çay içelim.

Edit: konuyu açan arkadaşımıza tavsiyem olur mu diye düşündüm bir an fakat kelin merhemi yok ki

Yaşadıkça hayat değişik tecrübeler katacak zaten, istesende istemesende, hatta keşke yaşamasaydım ile iyiki yaşamışım da dedirtmeyip arafta süründürecek kadar, merak etme, acele de etme.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insanlar gerçek müzikten anlamıyor abi...

https://www.youtube.com/watch?v=WkRjYw6iR-g
    Aha! Lan bunu da son zamanlarda çok sık dinliyorum
    Solosu insanın tüylerini diken diken yapıyor!

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:59 ----------

Bu da benden olsun @jimi

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı 2wsx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu dışına açmayı uygun gördüm bu konuyu.Başlıkta dediğim gibi 24 yaşındayım ve bugüne kadar hiç sevgilim olmadı.Karma lisede okudum ona rağmen.Sevgiliyide geçtim normal bir kız arkadaşım dahi olmadı merhabalaştığım.
    Benim gibi olan var mı? içimi dökesim geldi biraz kusura bakmayın.
    Olabilir önemli değil diyecektim. Ama "merhabalaştığım kız arkadaşım bile olmadı" ifadesi sizde bir hata olduğunu gösteriyor. İlkokula giderken mahalledeki abilerimiz "kızlara bakmak" ayıp diye öğretmişti. Bir gün bisikletle giderken karşıdan bir kaç tane kız geliyordu. Ayıp olmasın başka tarafa bakayım derken az daha bisikletle elektirik direğine giriyordum. O zaman bu öğrettikleri şeyin pek iyi bir şey olmadığını anlamıştım. Sana da böyle mi öğrettiler yoksa?
    Her şey cinsellik değildir. Arkadaşlık da kurabilmeniz gerekir. Bekarken kız arkadaşlar evlerine kahvaltıya davet ederdi. Diğer arkadaşlarım bana bıyık altından gülerdi. Onlara da söylerdim. "Sadece arkadaşız. İlla ki işin içinde kırmızı nokta olması gerekmiyor."
    Bence öncelikle manita değil kız arkadaş edinmek gerekli. Birbirinizi severseniz o zaman kararınızı verirsiniz.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)