Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

BİR KADIN GECE 11DE NEDEN SOKAĞA ÇIKAR?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bunu ben sormuyorum gece otobüse aldığı bir bayana tecavüz eden halk otobüsü şoförünün sorusu veyahut savunması..

http://www.cnnturk.com/turkiye/tecav...ga-neden-cikar

Aslın da haber 2-3 günlük ama sosyal medya da bununla ilgili videolar ve paylaşımlar yayınlanmaya başladı haklı olarak..

https://www.youtube.com/watch?v=-oF5s-hgb5E
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu sözün tartışılacak bir yanı yok. Asıl tartışılması gereken olayda adı geçen şahsın üç ayrı cinsel istismar suçundan yargılanıyor olmasına ve 48(Kırksekiz) ayrı suç dosyası bulunmasına rağmen nasıl hala şoförlük yapabildiği. Bırak soförlüğü çöpçülük dahi yaptırmamaları lazım böyle insanlara. Dağ başında taş mı kırar ağaç mı diker bir iş bulup insanlardan olabildiğince uzaklaştırılmalı.

Hapishane modern ülkelerde bir rehabilitasyon merkezidir. Rehabilite edilemeyenler toplumdan tecrit edilmeli.
    Metehan07-70, ilkeronat ve ahmetyildiz bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Millet yabancilara ahlaksiz diyor; ama en igrenc sey olan cocuk istismarcilari elini kolunu sallaya sallaya geziyor ulkemde...

Ozgurlukler ulkesi Amerika'da cinsel istismar suclularinin isimleri ve adresleri halka aciktir. Asagidaki devlet websitesine girdiginizde mahallenizde boyle bir suclu var mi, herhangi birinin boyle bir sucu var mi gorebilirsiniz:

http://www.nsopw.gov/

Hele hele cocuk istismarcilari, cocuklarin bulundugu herhangi bir kamu mekaninin (okul vs.) birkac km cevresine yaklasamazlar.

Biz ise hukumete elestiren tweet atanlara yer acmak icin sapiklari saliyoruz bu aralar... Sonra "ortam cok bozuk." Iyi de niye korumuyorsun vatandasini? Elin ecnebisi nasil koruyor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:37 ----------

Bakin İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Haller Müdürlüğü'nde gece amirliği yapan Ömer Akbayrak ne demis:

"17 Nisan günü savaşı kazanınca, bunların karıları ve kızları GANİMET olarak EVET çilere HELALDİR”

Zaten kotu niyetli biri bunu nasil okur? Basi acik kadin, guzel de, "muhtemelen CHP'lidir" deyip saldir gitsin, nasil olsa helal...

Millete ve dine bunlardan daha fazla zarar veren var mi Allah askina?

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    "Kadın dediğin edepli olacak, kahkaha atmayacak"

"Hamile kadınlar sokakta dolaşmamalı"

"Gece yarısı bir kadının sokakta işi ne, otursun evinde" ve benzeri düşüncenin sahiplerinden güç alıyor bu sapıklar.

Ne kadar acıdır ki bu ülkede bir kadın yaz günü şort giydiyse yolcu otobüsünde tekmelenebilir, bir kadın tek başına parkta koşu yapıyorsa evire çevire dövülebilir, bir kadın tek başına gece sokağa çıktıysa tecavüz edilebilir!

Bu sapkın düşünceye sahip kişilere verilen ceza da baklava çalan çocuklara verilen cezadan kat ve kat az olur. Hatta cezaevlerinde yer olmadığından kısmi aflarla 6 ay içerisinde yeniden sokaklara salınırlar.

Daha yazacak çok şey var da neyse...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    hiçbir şey olamayan gidip şöför oluyor, aralarında sabıkalılar da var, bunların ayıklanması lazım, psikolojik testlerden geçmeleri lazım, direksiyon başında her gün büyük şehirlerde bizleri yollarda deli ediyorlar, sabıkalılarda illa ki çalışıp hayatlarını idame ettirmeleri gerekiyor, ancak bu olaydaki gibi 48 tane suçu olan, hele hele cinsel istismar, tecavüz vs olan kişi nasıl oluyor da direksiyon başına geçip halka hizmet veriyor, adamın kafası bozulunca direk saldıracağı kesin, cinsel açlık içindeyse tecavüz edeceği kesin, yaptıkları yapacaklarının teminatı...PES...burası Türkiye değil mi

geçen amcam (yaşı 80e yakın) otobüse Şişli'de binmek istemiş, şöför kapıyı açmamış, amcam ısrar etmiş, adam araçtan inip amcama tekme atmış, binip gitmiş, şimdi o şöför sizce nasıl biridir?

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    geceleri her insan bir nevi sarhoş olur, ben erkek olduğum halde hava kararmaya başladığı zaman evimin yolunu tutarım. daha önce gece vakti yolumu kesenler oldu.

bir keresinden tek başımaydım bıçak çekti öküzün biri. bir keresinde de arkadaş ile dolaşıyorduk ve 5 kişi sataştı bize ama oralı olmayıp kaçma yoluna koyulduk ve bıçakları vardı.

geceleri it kopuk sarhoş oluyor ve başıboş insanlar sürtük gibi dolaşıyor o saatlerde. yani yanlış anlamayın o saatlerde düzgün insanlarda dışarda olabiliyor ama başıboşlara denk gelme ihtimaliniz yüksek.
    gecenin bir yarısı dışarıya tek başınıza çıkmayın.

yani ben serserilerden çekindiğim için değil akşamları dışarıda gezmeyi sevmem soğuk olur zaten. boşuna temel güç ve dövüş antrenmanı yapmıyoruz, çok sinirliyimdir ve biri sataşacak olursa hiç affetmem ve acımam.

bayanlar için ne diyeyim, gece dışarı çıkmak isterler ama tek başına hakkaten dışarıda o saatte ne ararsın? videodaki çeşitli bahaneler hiçte geçerli değil. yanında biri olmalı.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    48 suç dosyası he? Otobüs şöförü?
    Son çocuğu..

Baklava çalan çocuklara hapis,
    Tabi ya ''rabiya''
    Benim eller west coast yapar sadece abi ya!!

stunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda -titan -twister
    İngiliz yargıç, gece yarısı parktan geçen kızı korkutan adama, 7 yıl, 7 gün hapis cezası verince şaşıran gazeteciler sormuş: "Adam kıza elini bile süremedi. Kaçan kızın çığlıklarına yetişenler de adamı yakaladı. Bu ceza çok değil mi?" Yargıcın yanıtı hukuk tarihine geçecek düzeydeydi: "Kızı korkutmanın karşılığı 7 gündür. 7 yıl, İngiliz kızlarının gece yarısı parkta dolaşma özgürlüklerine saldırmanın cezasıdır." der.
    bu olay hikaye mi, gerçek mi bilmiyorum. Fakat benim özgürlüğüm, başka birinin özgürlüğünü bitirmemeli veya engellememeli.
    Sam@, polo34 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı stunc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İngiliz yargıç, gece yarısı parktan geçen kızı korkutan adama, 7 yıl, 7 gün hapis cezası verince şaşıran gazeteciler sormuş: "Adam kıza elini bile süremedi. Kaçan kızın çığlıklarına yetişenler de adamı yakaladı. Bu ceza çok değil mi?" Yargıcın yanıtı hukuk tarihine geçecek düzeydeydi: "Kızı korkutmanın karşılığı 7 gündür. 7 yıl, İngiliz kızlarının gece yarısı parkta dolaşma özgürlüklerine saldırmanın cezasıdır." der.
    bu olay hikaye mi, gerçek mi bilmiyorum. Fakat benim özgürlüğüm, başka birinin özgürlüğünü bitirmemeli veya engellememeli.
    ingiltere, amerika, almanya, fransa ve daha saymadığım benzer ülkeler. lanet olsun bunlara. hepsi aynı.

amerikan askeri ırakta

medeni diye düşünenler olabilir ama dünyada öyle güzel bir ülke var mı? araştırmam lazım çünkü şu anda BİLMİYORUM.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ingiltere, amerika, almanya, fransa ve daha saymadığım benzer ülkeler. lanet olsun bunlara. hepsi aynı.

amerikan askeri ırakta

medeni diye düşünenler olabilir ama dünyada öyle güzel bir ülke var mı? araştırmam lazım çünkü şu anda BİLMİYORUM.
    Fatihcim ben o ülkelerde bulundum, sınırların içi adeta cennet, insanlar birbirlerinden tırsıyorlar, çünkü şikayet olursa ve kabahatin varsa cezası ağır, böylece içlerindeki trafik canavarı minimize edilmiş, şimdilerde malum kendi aralarında savaşmayı bırakmış, sınırlarını ticaret için birbirlerine açmış durumdalar, şu dönem popüler olan şey dünyanın geri kalan yerlerinin istilası, ortadoğu, orta asya, orta afrika, ortalığı karıştırıyorlar işte...

Aslında onlarınki de insan, kabahati bizimkiler gibi illa ki olur ama işte o sınırlar içinde kimse aç susuz evsiz bırakılmıyor, cezalar ağır, suç işleyecek olan değmez diyip oturuyor diye düşünüyorum. Trafiği görücen çok komik, herkes kibarlık yarışında, kavşağa kim önce geldiyse önce o geçiyor, kavşağa yaklaşırken durup bekliyorlar, kornaya asla basmıyorlar öyle bir trafik yani
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatihcim ben o ülkelerde bulundum, sınırların içi adeta cennet, insanlar birbirlerinden tırsıyorlar, çünkü şikayet olursa ve kabahatin varsa cezası ağır, böylece içlerindeki trafik canavarı minimize edilmiş, şimdilerde malum kendi aralarında savaşmayı bırakmış, sınırlarını ticaret için birbirlerine açmış durumdalar, şu dönem popüler olan şey dünyanın geri kalan yerlerinin istilası, ortadoğu, orta asya, orta afrika, ortalığı karıştırıyorlar işte...

Aslında onlarınki de insan, kabahati bizimkiler gibi illa ki olur ama işte o sınırlar içinde kimse aç susuz evsiz bırakılmıyor, cezalar ağır, suç işleyecek olan değmez diyip oturuyor diye düşünüyorum. Trafiği görücen çok komik, herkes kibarlık yarışında, kavşağa kim önce geldiyse önce o geçiyor, kavşağa yaklaşırken durup bekliyorlar, kornaya asla basmıyorlar öyle bir trafik yani
    Trafik canavari yoktur. Niye olsun? Kotu trafik, bizim cahilligimizin ve bozuk psikolojimizin eseri bence. Hayatinin diger safhalarinda ezilen adam trafige cikti mi "bu yollarda kral benim, korkun benden" moduna giriyor. Bir sekilde kendini ispatlama yolunda herkesi tehlikeye atiyor. Korna rahatsiz edici bir sey. Cok acil bir sey olmadigi muddetce niye basasiniz?

Malatya'da cuma bitmis camiden cikiyorum. Bir amca oyle ilerliyor ki kapiya, sanki onunde insan yok. Bayagi ileri dogru adim atiyor, eziyor milleti. Zannedersiniz evladi kaza gecirmis ona yetisecek. Sonunda cikti disari. Sonra cikinca gordum, avluda oyle bos bos takiliyor. Bu adami trafikte dusunun.

"Dis gucler basimiza corap oruyor" diyenlere: Inanin hic biri bize bizden daha fazla zarar vermiyor, geberseler de veremezler zaten. Biz kendi ayagimiza kursun sikma konusunda acaip maharetliyiz. Ikinci dunya savasinda Avrupa'nin tamamina saldirip ciddi mal ve can kaybina yol acan Almanya'ya cok mu yardimci oldu "dis gucler"? Peki Almanya ne durumda simdi? Biz cumhuriyetten beri ne durumdayiz? "Dis gucler" masallarina inanmaya bu kadar hevesli oldugumuz muddetce rahat yuzu gormeyiz acik soyleyeyim...
    espresso ve Osm@n bunu beğendiler.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Gece 3'te çıkar, hatta çıplak çıkar, mini etekli çıkar, türbanlı çıkar, motoruyla çıkar, kafası güzel çıkar, hangi saatte ve ne sekilde canı isterse o şekilde çıkar.Burası muz cumhuriyeti değil Türkiye cumhuriyeti.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafik canavari yoktur. Niye olsun? Kotu trafik, bizim cahilligimizin ve bozuk psikolojimizin eseri bence. Hayatinin diger safhalarinda ezilen adam trafige cikti mi "bu yollarda kral benim, korkun benden" moduna giriyor. Bir sekilde kendini ispatlama yolunda herkesi tehlikeye atiyor. Korna rahatsiz edici bir sey. Cok acil bir sey olmadigi muddetce niye basasiniz?

Malatya'da cuma bitmis camiden cikiyorum. Bir amca oyle ilerliyor ki kapiya, sanki onunde insan yok. Bayagi ileri dogru adim atiyor, eziyor milleti. Zannedersiniz evladi kaza gecirmis ona yetisecek. Sonunda cikti disari. Sonra cikinca gordum, avluda oyle bos bos takiliyor. Bu adami trafikte dusunun.

"Dis gucler basimiza corap oruyor" diyenlere: Inanin hic biri bize bizden daha fazla zarar vermiyor, geberseler de veremezler zaten. Biz kendi ayagimiza kursun sikma konusunda acaip maharetliyiz. Ikinci dunya savasinda Avrupa'nin tamamina saldirip ciddi mal ve can kaybina yol acan Almanya'ya cok mu yardimci oldu "dis gucler"? Peki Almanya ne durumda simdi? Biz cumhuriyetten beri ne durumdayiz? "Dis gucler" masallarina inanmaya bu kadar hevesli oldugumuz muddetce rahat yuzu gormeyiz acik soyleyeyim...
    kişiye göre muamele yapan bir ülke tam olarak medeni sayılmaz ben sadece bunu söylüyorum. bizim ülkenin durumu berbat ötesi zaten, hoşgörü hiç yok, insanlık yok.

trafik kazası oluyor ve araç sürücüleri önce yaralanma var mı diye kontrol edeceklerine "vay senin babanın ben" diye başlıyorlar. insanlık ölmüş.

aklımda kaldı yazayım onuda; renault kango tarzı bir araba tünelde giderken bir bisiklete çarpmış ve sonra bisikletli yol kenarına savrulmuş. sonrasında arkadan gelen ww transporter tarzı bir araç adamın ayağını ezmiş ve bir başka taksi son anda yerde yatan adamı ezmekten kurtulmuş. sonradan bisikletliye çarpan ilk adam bulunmuş ve adamın cevabı hiç inandırıcı değildi; "tabelaya çarptığımı sandım ve aynadan iyice baktım ama bir şey göremeyince devam ettim" böyle bir cevabı oldu kansızın.

insanlık ölmüş.

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Hayat kadını dahi olsa hiç kimsenin kimseye zor kullanmaya, korkutmaya, özgürlüğünü bir şekilde kısıtlamaya hakkı olamaz olmamalı, olmamalıydı...

Sadece bu olay için değil, niceleri yaşandı yaşanıyor, kim bilir bilinmeyen daha neler var,

Suçlayacak birini arıyor insan fakat suçlu gün gibi meydanda olmasına rağmen...

Nasıl bir kanıksanmışlık bu aklım almıyor, nasıl aileler insan yetiştiriyor ve nasıl yetişiyorlar pes..

Her şeyden önce söylenenin aksine fazla çocuk yapılmamalı, eğer kişi çocuğunu yetiştirecek beceri, bilgi, ahlak, vs sahip değilse ya eğitilmeli yada engellenmeli..

Ne fantastik düşündüm yine gece gece..

Bazen hangi gezegende yaşadığımı unutuyorum...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı dundanbiri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayat kadını dahi olsa hiç kimsenin kimseye zor kullanmaya, korkutmaya, özgürlüğünü bir şekilde kısıtlamaya hakkı olamaz olmamalı, olmamalıydı...

Sadece bu olay için değil, niceleri yaşandı yaşanıyor, kim bilir bilinmeyen daha neler var,

Suçlayacak birini arıyor insan fakat suçlu gün gibi meydanda olmasına rağmen...

Nasıl bir kanıksanmışlık bu aklım almıyor, nasıl aileler insan yetiştiriyor ve nasıl yetişiyorlar pes..

Her şeyden önce söylenenin aksine fazla çocuk yapılmamalı, eğer kişi çocuğunu yetiştirecek beceri, bilgi, ahlak, vs sahip değilse ya eğitilmeli yada engellenmeli..

Ne fantastik düşündüm yine gece gece..

Bazen hangi gezegende yaşadığımı unutuyorum...
    Cok tehlikeli ve radikal yerlere gidebilir o dusunce... sokak kedilerinin hadim edilmesini bile hazmedebilmis degilim tam olarak hala...

Cozum: Egitim ve refah duzeyi artinca ureme orani azalir. Insanlar "ucuz is gucu, ileride bakanimiz olur, belki biri bi baltaya sap olur da rahat ederik" mantigindan cikar, "ben bu cocuga nasil dogru duzgun bakip yetistirecem" moduna girer...
    pea bunu beğendi.

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    Bunlar, öfkeli müslüman gençlerden çok daha tehlikeli, yazık bu güzel ülkeye

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geceleri her insan bir nevi sarhoş olur, ben erkek olduğum halde hava kararmaya başladığı zaman evimin yolunu tutarım. daha önce gece vakti yolumu kesenler oldu.

bir keresinden tek başımaydım bıçak çekti öküzün biri. bir keresinde de arkadaş ile dolaşıyorduk ve 5 kişi sataştı bize ama oralı olmayıp kaçma yoluna koyulduk ve bıçakları vardı.

geceleri it kopuk sarhoş oluyor ve başıboş insanlar sürtük gibi dolaşıyor o saatlerde. yani yanlış anlamayın o saatlerde düzgün insanlarda dışarda olabiliyor ama başıboşlara denk gelme ihtimaliniz yüksek.
    gecenin bir yarısı dışarıya tek başınıza çıkmayın.

yani ben serserilerden çekindiğim için değil akşamları dışarıda gezmeyi sevmem soğuk olur zaten. boşuna temel güç ve dövüş antrenmanı yapmıyoruz, çok sinirliyimdir ve biri sataşacak olursa hiç affetmem ve acımam.

bayanlar için ne diyeyim, gece dışarı çıkmak isterler ama tek başına hakkaten dışarıda o saatte ne ararsın? videodaki çeşitli bahaneler hiçte geçerli değil. yanında biri olmalı.

GRALLL

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu ben sormuyorum gece otobüse aldığı bir bayana tecavüz eden halk otobüsü şoförünün sorusu veyahut savunması..

http://www.cnnturk.com/turkiye/tecav...ga-neden-cikar

Aslın da haber 2-3 günlük ama sosyal medya da bununla ilgili videolar ve paylaşımlar yayınlanmaya başladı haklı olarak..

https://www.youtube.com/watch?v=-oF5s-hgb5E
    Annesine sorsaymış ya.
    Böyle bir geceden 8-9 ay sonra doğurmuştu kendisini.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA

Bu yavşak kendinden zayıfı ezme kısmında belirtilen tanıma girip tam o da o tanımın çocuğu denilebilecek kişilerden. Ki bu kişiler bu ülkede öyle fazlalar ki.
    Metehan07-70 bunu beğendi.

"Bu soruyu her kim soruyorsa direkt iğneyle uyutacan, çünkü demokratik ve medeni toplumda yeri yoktur, hatalı üründür, defolu doğmuştur, geriye iade edilmelidir toprağa, taş devrine ışınlama henüz icat edilmediğine göre uyutmak güzel bir yöntemdir." der bir abim. Gel de katılma.

Kadınlarla ilgili anasından, kız kardeşinden empati yapamayan adam, kendisi bir kız çocuğunun babası olduğunda belki daha iyi anlayacaktır bir kadının böyle toplumlarda nasıl daha doğarken hayata 1- 0 yenik başladığını. Ve bir an, ama bir an dünyaya kadın olarak gelmiş olduğunuzu düşünün ve size bu tip hayvanlıklar ( gerçek hayvanlardan özür dilerim ) yapıldığını bir düşünün. Başka bir şey demeye gerek görmüyorum.

NOT: Bu arada konu başlığı çok provokatif olmuş, sanki konuyu açanın kendi görüşü buymuş gibi, ben okumasam direkt küfür edip çıkacaktım mesela başlığı açana. Bence doğru başlık olmamış konuyu açanın iyi niyetini sorgulatıyor biraz.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)