Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Dolandırıldım mı Acaba? Sahibinden.com telefon alımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam ben güvenli alışveriş sistemi olan sitelerde bile en az 1000 işlemi olmayan ve başarı oranı %95 in altında olan kimseden alışveriş yapmam. Hani yanlış anlamayın da resmen gelin beni dolandırın demek gibi bir şey bu. İnşallah bir şekilde çözülür ve mağdur olmazsınız. Çok geçmiş olsun
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SEDAT HAKAN ERCE BANDIRMAMOBİLE sahibinden.com'da 1 yıllık üye görünüyordu, 20-30 neyse epey telefonu satıştaydı, samsung s7 edge almak için kendisine bugün öğlen 2250 tl havale ettim, şu an akşam ve mağazası sıfırlanmış durumda, hiçbir ilan yok ...

aşağıdaki sitede ismi dolandırıcılıkla anılıyor, muhtemelen telefonu bana yollamaz, whats'up dan artık online olup olmadığını göremiyorum, nöbetçi savcıya gidip hemen şikayetçi oldum ...http://www.fordkulubu.c...B1%C4%9F%C4%B1na-dikkat/

nasıl oluyor da o kadar çok ilanı cebinden onaylı olmadan verebiliyor, 1 senelik satıcı olarak görmüştüm, banner'dan aldatmacamıydı bilemiyorum ...
    merhabalar, google'da konunuzu gördüm geldim. geçen ay kendisinin bir hesabını sahibinden.com'a ben kapattırmıştım. arkadaşın tc'si, annesinin numarası, adresi bende mevcut. istanbul'da iseniz benim yerime de bi ziyaret edin kendisini pm atıyorum.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Öncelikle geçmiş olsun. Bende o site üzerinden satış yapıyorum. Ama tabi ki sizinki kadar pahalı değil. maksimum 500 TL. öncelikle Sahibinden. Get'i teklif ediyorum alıcıya. Ancak komisyon farkı olacağını, onu fiyata yansıtacağımı dile getiriyorum. Havale işlemi ile ürünün fiyatını söylüyorum. Genelde havale yapıyorlar. Her satıcının orda da yıldızı mevcut. satış miktarı. geri olumlu yorumları.
    Siz 1 yıllık bi mağaza demişsiniz veya satıcı. Dolandırıcılık da iyi ARGE çalışması isteyen bi alan. 1 yıllık bi üyelik olması gayet normal.
    Cebinden onaylı ilan yapmak da çok basit. 50 tl'lik bi hatta bakar.
    Umarım bir an önce sorununuz çözülür. Hiç telefonda görüştünüz mü kendisi ile satın almadan önce?
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motosikleti
    R25
    Bir Türk dünyaya bedel diye kim söylemiş arkadaş; sen o türklerden değilsin abi, büyük cesaret malı almadan para yatırmak.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    geçmiş olsunda hala inanamıyorum bu devirde para birilerine nasıl bu kadar kolay kaptırılır atılır. Gets açılmış olsa anlayacağım da neyse...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    geçmiş olsun hemşo.

peşini bırakma tabi de ucuz sıyırtmışın desek yeridir.
    dolandırıcılığın büyüğü araba alışverişinde dönüyor.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ''GET'' bunun için var işte, ''GET'' açmayan hiç kimseden bişey alınmaz.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Bir şeye sahip olmayı çok isteyince bazen işte böyle insanın basireti bağlanabiliyor, avanaklık yaptık ama adamların mesleği dolandırıcılık, bu işten para kazanıyorlar

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Dün gece yarısı falan bankamatikten para çektim, tam arabaya binecem, temiz giyimli bir kadın yanaştı, kibarca bir şey söyleyebilirmiyim dedi, buyur dedim, devletten yardım alıyordum ama para yatmamış bankaya, çocuklara bir şeyler almam lazım, biraz yardım edebilir misiniz? dedi. Düşündüm , % 50 doğru ya da beni ütüyor, ne yapayım bilemedim, sonra baktım konuşması,eli yüzü düzgün, onun hatırına 20 tl verdim. Pişman mıyım ? Yok valla değilim.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Adamın adı belli banka hesabı belli dolandırıcılık yapıyor. Nasıl iştir bu. Mahmut Esat Bozkurt'un şu meşhur sözleri aklıma geldi. "Cumhuriyet savcıları; Meriç kıyılarında çalışan Türk köylüsünün kaybolan sabanlarından tutunuz da, bu yurtta yaşayanların uğrayacakları en ufak bir haksızlıktan, hatta Bingöl dağlarının ıssız kuytularında nafakalarını bekleyen öksüzlerin gözyaşlarından siz sorumlusunuz."

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Yeri nerede belli mi şöyle toplanıp ziyaret edek iti..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Get e de çok güven olmaz.Adam telefon yerine salatalık yollasa parayı geri almak çok zor ama en azından parayı alıp kaçamaz.Para havuzda durur.Satış adeti çok geri dönüşleri olumlu satıcıları tercih etmek gerek.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün gece yarısı falan bankamatikten para çektim, tam arabaya binecem, temiz giyimli bir kadın yanaştı, kibarca bir şey söyleyebilirmiyim dedi, buyur dedim, devletten yardım alıyordum ama para yatmamış bankaya, çocuklara bir şeyler almam lazım, biraz yardım edebilir misiniz? dedi. Düşündüm , % 50 doğru ya da beni ütüyor, ne yapayım bilemedim, sonra baktım konuşması,eli yüzü düzgün, onun hatırına 20 tl verdim. Pişman mıyım ? Yok valla değilim.
    Böyle diyenlere soruyorum; -ne lazım? Sonra mümkünse gidip yakınımdaki veya tanıdık bir yerden söylediği şeyleri alıp veriyorum, ve kasiyere de tembihliyorum, iade alma diye, hatta mümkünse paketleri azıcık bişey tahrip ediyorum.
    mchi bunu beğendi.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Benim başıma tam tersi geldi, benim 3-4 sene önceye kadar satışlarım vardı, tabi bir sürü de puanım. Benim sahibinden hesabıma giriyorlar, kayıtlı mail adresini değiştiriyorlar, şifreyi değiştiriyorlar sonra da xbox ilanı veriyorlar. Telefona birden mesaj yağmaya başladı ama hesaba giremiyorum. sahibindeni aradı şifre iptali vb hesabı kurtardık, mesajlara bir girdim milleten whatsupta bir numara verip cebe havale istemiş şerefsiz..

Herkese hacklendim sakın para göndermeyin diye yazdım, salağın biri de "anladım hocam geçmiş olsun 500 e bırakır mısın" yazdı

şifremi nasıl ele geçirmi,ş olabilirleri araştırdım, genelde forumlarda kullandığım kullanıcı adım ve şifremdi.. Ders oldu tüm şifrelerimi değiştirdim..
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeri nerede belli mi şöyle toplanıp ziyaret edek iti..
    o şerefi önce savcı beye bıraktık, az kaldı...
    mete_han bunu beğendi.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o şerefi önce savcı beye bıraktık, az kaldı...
    Er yada geç sonuç alırsınız. Geçmiş olsun.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    20 yıl önce fabrika şoförü olarak çalışıyorum. Şipariş listesini elime tutuşturup bunları acilen al ve
    hemen getir dediler. Çarşıya 300 metre kala önüme atlayan, benim gibi 40 lı yaşlardaki iki kişi iş aramak
    üzere Bursa'ya geldiklerini, ancak iş bulamadıklarını, aç
    kaldıklarını, varsa birkaç kuruş ekmek parasını kendilerine vermemi istediler. Kendilerine para vermeyeceğimi ancak yemek yerlerse istedikleri yemekleri kendilerine ikram edeceğimi söyledim. Kabul ettiler. Çok yakındaki bir lokantacı arkadaşıma birlikte gittik. Beğendikleri yemekleri masalarına getirtdiler. Lokantacı arkadaşıma ödemeyi yapıp ayrıldım. 2 gün sonra arkadaşın yanına uğradığımda
    (oğlum benim başıma nasıl bir bela sardın sen ) dedi. Meğer ben oradan çıkar çıkmaz masadan kalkmışlar
    lokantacının başına dikilmişler, benim yemek yesinler diye ödediğim parayı aşçının yakasına sarılarak
    geri almışlar. Bundan sonra benden kuruş çalışmaz. Kimse kusura bakmasın. SELAMLAR.
    GT250rAlanya, mete_han ve Crixa bunu beğendiler.

benıde ayın 10 da 2350 tl dolandırdı hemen savcıya sıkayet ettım yazışma ları verdım bakalım beklıyoruzzz

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı ersin2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benıde ayın 10 da 2350 tl dolandırdı hemen savcıya sıkayet ettım yazışma ları verdım bakalım beklıyoruzzz
    size özel mesaj atayım, bildiklerimizi paylaşalım ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:48 ----------

şu an dolandırılan 3 kişi olduk, ford club'den semih terhan da var, ona ulaşamıyorum, site yeni üye kabül etmiyor...

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Selim kardeşim, inşaallah paranı kurtarırsın.
    polo34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)