Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2017'DE POLİS OLMAK.

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba abilerim, arkadaşlarım.
    Şuan ki işimden memnunum fakat hayatımı bilgisayar başında muhasebecilikle devam ettirmek istemiyorum.
    Yaşım 21, Boy 1,80 kilo 91 ve sicilim temiz. Spor hayatım 0, köşeyi benden önce dönen bir göbeğim var.
    Okul hayatım muhasebe dersi harici berbat. Matematik 2 türkçe tarih biyoloji 1'di
    Fakat hep içimde polis olmayı isteyen bir tutku vardı. Şu sıralar Gaziantep'de spacy 110 ile polislik yapanları görüyorum ve gerçekten özeniyorum.
    Öğrendiğim kadarıyla 18-26 yaş arası katılabiliyormuş. 75 TL bir katılım ücreti varmış.

Sizce gidip bu işe başvurmalı mıyım ? Yoksa "işin iyi devam et bro" mu dersiniz ? Yada git diyenler varsa ne gibi tavsiyeleriniz olur? Nisan 14'ü son gün.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Şansını dene

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba;

Öncelikle Umarım hayellerinde olan şeyi başarabilirsin.

Ama Teşkilata girmek istiyorsan biraz sıkıntılar yaşayacaksın.Öncelikle Boy kitle indeksin Tutmuyor lisans mezunu olup 60 puan almış olman gerekir bunları tamamladın vücudunda üniforma giydiğinde belirgin bir iz olmaması gerektiği gibi spor parkurunda başarılı olman gerekir.Pomemden girmek istiyorsan bu söylediklerim ki Meslek yüksek okulları kalktı.
    Tabi diyorsan ki benim çok sağlam abilerim vardır Ankaralarda Orası ayrı çok kişinin hakkkının yendiği olur mülakatlarda ve boyunu bile 2 3 cm eksik ölçebiliyorlar.
    Bunun için 1 kilo fazla ile elenen adaylar var.
    Umarım Hakkında hayırlı olur torpille bir yerlere gelenlerden değilde hakkında güzel görev yapan memurlardan olursun

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Spacy110'la polislik mi?

Adana'da ybr ile gördüm de.

İstanbul'da alışmış gözler Gs, Crossrunnur, Crosstourer.

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba;

Ama Teşkilata girmek istiyorsan biraz sıkıntılar yaşayacaksın.Öncelikle Boy kitle indeksin Tutmuyor lisans mezunu olup 60 puan almış olman gerekir bunları tamamladın vücudunda üniforma giydiğinde belirgin bir iz olmaması gerektiği gibi spor parkurunda başarılı olman gerekir.Pomemden girmek istiyorsan bu söylediklerim ki Meslek yüksek okulları kalktı.
    Tabi diyorsan ki benim çok sağlam abilerim vardır Ankaralarda Orası ayrı çok kişinin hakkkının yendiği olur mülakatlarda ve boyunu bile 2 3 cm eksik ölçebiliyorlar.
    Umarım Hakkında hayırlı olur torpille bir yerlere gelenlerden değilde hakkında güzel görev yapan memurlardan olursun
    Özel harekat alımlarında kolumdaki dövmeden elendim, ve şimdiki kpss li alımdada üninin bitmesine yarım dönem var. Kpss den 72 aldım. P94 puan türü diyor. Başvurabilirmiyim ?

Edit: lisanslı sporcuyum

Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba;

Ankarada ki nüfuslu dostlarımı anlatan videodur: https://www.youtube.com/watch?v=-eWSgJkkPkc
    Şaka maka da bende kpss 64 puan var birde sol kolda 2 çizik var anladınız siz. Sanırım hayallerim yine hayal olarak kalıcak

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:27 ----------

Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Spacy110'la polislik mi?

Adana'da ybr ile gördüm de.

İstanbul'da alışmış gözler Gs, Crossrunnur, Crosstourer.
    Aynen abi ben de baktım önce polis kurye motorunda ne işi var dedim de sonra baktım karakolun önünde 6-7 tane vardı spacy.
    Onlar ayrı bir ekip sanırım yoksa bizim de trafik polislerinde bmw yunuslarda honda var kötüsü yoktur

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kpss lisanstan aldıysan puanın iyi fakat yine dövmeden elinirsin muhtemelen.Sporcu olman fiziki yeterlilikte işine yarar mülakatlardada kesinlikle geçici mezuniyet belgesi yada diploma olması şart müsame göstermezler .Eğer gerçekten istiyorsan dövme sildirme işlemi uygulat gelecek dönem dene derim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

Mr.Yldrmdmr sen yine bir şansını dene.
    Komisyondakilerin insiyatifinde.
    Ama boy kilo indeksine çok dikkat edin hakkınızda hayırlısı olsun
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı Mr.Yldrmdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba abilerim, arkadaşlarım.
    Şuan ki işimden memnunum fakat hayatımı bilgisayar başında muhasebecilikle devam ettirmek istemiyorum.
    Yaşım 21, Boy 1,80 kilo 91 ve sicilim temiz. Spor hayatım 0, köşeyi benden önce dönen bir göbeğim var.
    Okul hayatım muhasebe dersi harici berbat. Matematik 2 türkçe tarih biyoloji 1'di
    Fakat hep içimde polis olmayı isteyen bir tutku vardı. Şu sıralar Gaziantep'de spacy 110 ile polislik yapanları görüyorum ve gerçekten özeniyorum.
    Öğrendiğim kadarıyla 18-26 yaş arası katılabiliyormuş. 75 TL bir katılım ücreti varmış.

Sizce gidip bu işe başvurmalı mıyım ? Yoksa "işin iyi devam et bro" mu dersiniz ? Yada git diyenler varsa ne gibi tavsiyeleriniz olur? Nisan 14'ü son gün.
    dışarıdan göründüğü gibi olmayabilir. bunun dışında vazgeçip çıkmasının çok sıkıntılı olduğunu söylemişti konuştuğum bir çevik. neticede devlet sana belirli bir masraf yapıyor ve karşılığını bekliyor.
    ben, işin iyi devam et bro diyorum.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Bilen var mı acaba PMYO için taban puanları açıklandı mı? Resmi bir açıklamaya denk gelmedim bende bir yerdede 270 yazıyordu merak ettim bende başvurmayı düşünüyorumda şuan puan yetmiyor eğer 270 ise

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler