Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

MT.net Yabancı Dizi Arşivi

Motovento
    REKLAM ALANI
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    The North Water

İngiliz kraliyet ordusundan atılmış bir askeri doktor olan Patrick Sumner’ın hikayesi. Kutup sularında balina avlayan bir gemide doktor olarak çalışmaya başlayan Patrick "insan insanın kurdudur" sözünü yaşayacak, geçmişin kabuslarından uzaklaşmaya çalışırken yaşamak için zorlu bir mücadelenin içine sürüklenecektir.
    F54 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Triumph Trident 660
    İki mini dizi; The Serpent ve Manhunt Unabomber. Tavsiye ederim.

El İnocente

Bir insanın ölümüne neden olursanız ne olur? İlk akla gelen hapse atılmaktır. Fakat, en kötüsü bu değildir. İzleyiciyi gerilimin içine çeken sürükleyici bir mini dizi. Son söz; İspanyollar bu işte iyi.
    (Uyarı: 18+ sahneler vardır)
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Friends https://dizimax.net/dizi/friends/1-sezon-friends
    Eski bir dizi, izleyecek şey kalmayınca bir bakayım dedim. İnce esprileri ve söz cambazlığıyla bezeli tipik eğlencelik, sıkılmadan, kafa boşaltmak için bire bir. İzlemeyen varsa, eski olduğuna bakmayın, konuları eskimiyor.

Motosikleti
    250r
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Friends
    Eski bir dizi, izleyecek şey kalmayınca bir bakayım dedim. İnce esprileri ve söz cambazlığıyla bezeli tipik eğlencelik, sıkılmadan, kafa boşaltmak için bire bir. İzlemeyen varsa, eski olduğuna bakmayın, konuları eskimiyor.
    Son bir haftadır bunu izliyorum ben de. Çerez niyetine. Big bang theory ilişkilede bundan esinlenmiş gibi.
    drtayfun bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    How I Met Your Mother izliyordum, yayından kaldırılınca onun yerine buna takılıyorum şimdi.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    evvelden yazıp yazmadığımı hatırlamıyorum.

the wire - baltimore şehrindeki uyuşturucu satıcıları ve polis arasındaki maceraları anlatıyor. her ne kadar idris elba ile dikkat çekiyor olsa da, diğer karakterler konusunda da aşmış bir dizidir. dizi sıralamamda the sopranos ile ilk sırayı paylaşmaktadır. özellikle liman işçilerinin anlatıldığı sezon mükemmeldir. sobotka reis huzur içinde ol.

true detective - 3 sezon. her sezon farklı karakterler ve öyküler var. 1. sezonun yeri ayrı olsa da diğer sezonlar da ortalamanın üzerindedir.

bosch - los angeles polis departmanından harry boch karakterinin maceralarını anlatıyor.

yerli olarak

şahsiyet - şimdiye kadar duymadıysanız sizin eksiğinizdir.

masum - yıldızlar geçidi ve karakterler mükemmel.

dizilerin hepsi dramadır.

bu aralar izlediğim ise;

strangers from hell
    5. bölümünde olmama rağmen ve kore sinemasına biraz aşina olmama rağmen henüz tam anlamı ile aynı frekansa giremedim. sinematografi olarak gayet güzel sahneleri var. psikolojik korku olarak nitelenebilir. gerilim konusunda gayet iyi.

Dexter New Blood telif hakları başvuruları nedeniyle sitelerden kaldırıldı. Yayınlandığı bir site bilen var mı?(Türkçe altyazılı)

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben bu aralar "Narcos: Mexico" izliyorum. Adamlar zamanında çölün ortasında Kadıköy kadar tarla kurmuşlar, biz pandemi başlangıcında balkona domates ekelim dedik, kargalar balkonun ırzına geçti. Bir bizim mi kafamız tarıma basmıyor, anlamadım ki.
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu aralar "Narcos: Mexico" izliyorum. Adamlar zamanında çölün ortasında Kadıköy kadar tarla kurmuşlar, biz pandemi başlangıcında balkona domates ekelim dedik, kargalar balkonun ırzına geçti. Bir bizim mi kafamız tarıma basmıyor, anlamadım ki.
    Balkonunda domates biber yetiştiren bir arkadaşım balkonu balık ağı ile kapatmıştı. Bu niye dediğimd ekargalar eşelemesin saksıları diye demişti. Balkonda tarıma başlarsan aklında olsun. Ama ağ nereden alınır falan orasını bilmem.
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balkonunda domates biber yetiştiren bir arkadaşım balkonu balık ağı ile kapatmıştı. Bu niye dediğimd ekargalar eşelemesin saksıları diye demişti. Balkonda tarıma başlarsan aklında olsun. Ama ağ nereden alınır falan orasını bilmem.
    Abi ağ bulmasına bulurum da benim balkon kabak gibi ortada, dandik balık lokantası gibi görünürüm, mahalle baskısı yerim. Komşular galeyana gelip motorumu devirir.
    espresso bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Kargalara laf yok en sevdiğim hayvandır kendisi.Evcil olsa alıp beslerdim yerim olsa alıştırırdım.
    espresso bunu beğendi.

Outlander (6. sezon mart ayında başlayacak)

Sene 1945. Eski bir savaş hemşiresi olan Claire Randall, evine dönmüştür. Tekrar bir araya geldiği eşiyle ikinci bir balayına çıkar. Orada bulunan tarihi bir taş çemberini ziyaret ederler. Bu taşlardan birine dokunan Claire birden kendini İskoçya'da tek başına bir yabancı olarak bulur. Sene 1743tür. Bir şok ile başlayan bu hayat, güzellikler, acılar ve ölüm kalım mücadeleleriyle dolu olacaktır.

Çok sevdiğim bir dizi. Genç olsaydım, başrol oyuncusu Caitriona Balfe'ye aşık olurdum. Sadece zerafeti ile değil, oyunculuğuyla da övgüyü hakediyor.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Bizde de başarılı çalışmalar var. Gerçi konu başlığı yabancı dizi ama olsun Türk sinemasına naçizane katkı babında paylaşıyorum.

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizde de başarılı çalışmalar var. Gerçi konu başlığı yabancı dizi ama olsun Türk sinemasına naçizane katkı babında paylaşıyorum.
    Başlık yabancı dizi olunca yabancı dizi paylaşımı yapılıyor.

Kaliteli yerli dizi yok mu?

Senaryosuyla, diyaloglarıyla buram buram kalitesizlik kokan mafya özendirici yerli diziler çok fazla ne yazık ki. Az sayıda olsa da kaliteli yerli dizi var. Destek görse yenileri de yapılır ama...

Aklımda kalanlar şunlar;

- Muhteşem Yüzyıl
    - Elveda Rumeli
    - Avrupa Yakası
    - Bir Demet Tiyatro
    espresso bunu beğendi.

Valley Of Tears (Gözyaşı Vadisi)

İsrail tarafından çekilen bu dizinin konusu 6 Ekim 1973'de başlayan Ramazan Savaşı. İsrailliler kutsal ayları olan Yom Kippur'a rastlaması dolayısıyla, Yom Kippur Savaşı adı veriyor. Seyretmeden önce İsrail propogandası içerebileceğini düşünmüştüm. Yaralı bir askerin savaş alanından kurtarılmasının hiç önemsenmediği, bir askerin savaşta tek başına olduğunu işleyen sahneleri nedeniyle ilginç bir İsrail filmi olarak değerlendirdim. Dünyadaki çifte standartı hatırlamak adına izlemeye değer bir dizi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlık yabancı dizi olunca yabancı dizi paylaşımı yapılıyor.

Kaliteli yerli dizi yok mu?

Senaryosuyla, diyaloglarıyla buram buram kalitesizlik kokan mafya özendirici yerli diziler çok fazla ne yazık ki. Az sayıda olsa da kaliteli yerli dizi var. Destek görse yenileri de yapılır ama...

Aklımda kalanlar şunlar;

- Muhteşem Yüzyıl
    - Elveda Rumeli
    - Avrupa Yakası
    - Bir Demet Tiyatro
    Bir Demet Tiyatro disinda listenizi begenmedim maalesef, ilk anda aklima gelenler;

Sasifelek Cikmazi
    Yeditepe Istanbul
    7 Numara
    Leyla ile Mecnun
    Bes Kardes
    Bende Ozledim
    Behzat C.

Pepel

Soygunla başlayan, bir askerin bir hırsızla kimliğini değiştirmesi ile devam eden 10 bölümlük ilginç bir Rus TV dizisi. En ilginci de 3. bölümü izlemek için tıklayıp "buralar eskiden hep dutluktu" mesajından başka bir şey görememek. Bölümü ok.ru sitesinden çevirisiz izlemek zorunda kaldım. İzlenir derim.

1883
    Daha iyi bir yaşam için Great Plains üzerinden Amerika'nın batısına göç eden ailelerin tehlike ve zorluklarla dolu yolculuğu.

https://www.youtube.com/watch?v=TkjbbRvEFNU

ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Aksiyon ve +18 severler için Banshee diyorum,saglam dizidir

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)