Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asus Servis Rezilliği

Motovento
    REKLAM ALANI
    bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Asus k555ln x0364h modele sahip bir notebook aldık. Touchpadin sağ üst köşesi aşağıya düştüğü için servise yolladık. Ürün yapıldı diye mesaj geldi. Ürünü almaya gittim. Üst köşesini yapmışlar ama alt tarafı lakır lakır oynuyor. Tekrar servise verdim. Üzerinden 2 hafta geçti internetten servis kaydı yok. Asusu aradım ürün bizde görünmüyor dediler. Media marketi aradım. Güç bela kargo takip numarasını aldım. Adamlar kargoyu başka yere yollamışlar. Orayı ara burayı ara sonunda yolladıkları yeri buldum. Adamlar ile konuşup servise yollattık.İnternetten 1 günde yapılıp media markete yollamışlar. Geçenlerde laptopa dikkatli bakayım dedim. Allahın belası servis elemanı laptopun içine etmiş ne mi yapmışlar;

-Laptop kapağını sert bir cisimle bastırıp bir noktasını yamultmuşlar
    -Yan tarafındaki usb giriş yerinde ki plastiği yamultmuşlar
    -Kasa vidalarında beyazlık var büyük ihtimal eski takmislar
    -Takılan vidanın biri eksik
    -Ram kapağı tırnağını kırmışlar

Laptop 1-1.5 sene önce alındığında 2.100 TLydi. Tamamen servisi bitik. Asus telefon vardı serviste kapağı kırmıslar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Asus dan 3 adet cep telefonu almis biri olarak bir daha tovbe derim.
    bursagsli bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hangi servis doğru ki. bi gelir vidaları eksik takılmış, takılanlar sıkılmamış.. eğer bişey arıza yaparsa servisine yollamam. özel biyere parasıyla verir orda gözümün önünde yaptırırım.

Motosikleti
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi servis doğru ki. bi gelir vidaları eksik takılmış, takılanlar sıkılmamış.. eğer bişey arıza yaparsa servisine yollamam. özel biyere parasıyla verir orda gözümün önünde yaptırırım.
    şimdi ki aklım olsa kesinlikle servise vermezdim. Paramızla rezil olduk resmen
    Sen arabaya gezmek için binersin, bizler ise motosiklete binmek için gezeriz

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Size başka bir laptop vermiş olmasınlar?
    Sanki sizin harddiski aynı model ikinci el bir laptopa takmışlar gibi geldi bana.

Öyle farklı farklı yerlerde hasar olması ilginç çünkü?...

Motosikleti
    Alıntı MeliksahMELO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size başka bir laptop vermiş olmasınlar?
    Sanki sizin harddiski aynı model ikinci el bir laptopa takmışlar gibi geldi bana.

Öyle farklı farklı yerlerde hasar olması ilginç çünkü?...
    Bu konuda daha önce nokia telefondan başım yandığı için laptopta touchpadın sağ tarafın bulunan etikette laptop özellikleri yazıyordu benim etikette tb yazısı silikti yani değiştirme falan yok
    Sen arabaya gezmek için binersin, bizler ise motosiklete binmek için gezeriz

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    asus bilgisayar ve telefon kullanan(hor) biri olarak markadan şikayetçiyim diyemeyeceğim. arızalanan telefonumu adamlar 3 günde yapıp göndermişlerdi.. ayrıca teknoloji mağazasından aldığınız ürünler arızalandığında yine onların aracılığı ile gönderirseniz işlem süreleri uzar. bu yüzden kullandığınız markanın internetten distribütör bilgilerini bulup garantili ürünlerinizin tamiri için iletişime geçin ve buralara gönderin.

ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Tüketici hakem heyetine başvur.

Arkadaşlar olurda bilgisayar ve iPhone servis ihtiyacınız olursa lütfen çekinmeden benimle irtibata geçin elimden geldiğince size yardımcı olurum apple yetkili servisiyiz ve bilgisayar konusunda iyi bir firmayız. Reklam olsun diye yazmıyorum sadece size yardımcı olamak istediğimden yazıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)