Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bİ TAKSİ REZALETİ..(DARP , TEHDİT , ADAM KAÇIRMA)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Geçen gün arkadaşlarla konuşuyorduk yemeksepeti, bir taksi bir de birşey daha vardı arkadaş dediki bir taksi çok iyi uygulama ama "taksiciler " yüzünden heba olacak, oluyor.
    Aha işte kanıtı.. pazar günü konuştuk, pazartesiye haber..
    Neyse geçmiş olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sdirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen gün arkadaşlarla konuşuyorduk yemeksepeti, bir taksi bir de birşey daha vardı arkadaş dediki bir taksi çok iyi uygulama ama "taksiciler " yüzünden heba olacak, oluyor.
    Aha işte kanıtı.. pazar günü konuştuk, pazartesiye haber..
    Neyse geçmiş olsun.
    istanbulda her 10 saniye de bir boş taksi geçiyo zaten uygulamaya ne gerek var ki

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Google play bitaksi uygulamasında güzel yorumlar var.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memleket zaten garipti, daha da garip bir hal adı. Mad max filmindeki dünyaya çok fazla benzemeye başladık sanki?

Olayın en can alıcı ve kötü noktası güvenlik güçleri ve yargının etkisiz eleman konumunda olmaları. Adaleti kendimiz sağlayacaksak eğer, toplum vicdanını yaralayan olaylarda dahi suçlular yeteri kadar cezalandırılmıyorsa, insan düşünmeye başlıyor: "polise ne gerek var? mahkemelere ne gerek var? devlete ne gerek var?" diye...

Adaleti kendimiz mi sağlayalım illa? Her yan bakana "witness me!!!" diye bağırıp dalalım mı yani?
    Devlet "bizim icin isini yapan polis makbul degil, isini yapan hakim makbul degil, isini yapan savci makbul degil" dedi. Biz de oylarimizla "bizim icin cok sorun degil" dedik. Bence cok iyi dusunmedik. Demek ulke kendi kendine yurumuyormus. Gercekten de isini yapan insanlara ve adalete, paradan daha cok muhtacmisiz...

Kim bilebilirdi ki? Isin kotusu para da kalmadi... stabilite de. guven de. duzen de. Saddam'in Iraki, Kaddafi'nin Libyasi ve Esad'in Suriyesi olma yolunda hizla ilerliyoruz. Petrol olsa belki islerdi de, petrol yok iste... Bakalim n'olacak?
    Salurbey, SuleymanE, doghouse ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    bajaj boxer
    Durak hangi semtte bilen varmı taksici felan denk gelirse ugrasirim

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Çöküyoruz arkadaşlar.
    Çok çabuk yozlastik.
    Adalet yok hukuk yok saygı yok.
    2 yılda bir secimle kutuplastirilan toplum yığını haline geldik. Millet olma duygusunu kaybettik.
    Sonumuz hiç iyi değil...
    doghouse bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Benim gözümde Bitaksi dünyanın en gereksiz uygulamasıdır. Ne olacak yani çok acil bir durum yoksa inin aşağı 50 m yürüyün mutlaka taksi bulunur. Kaldı ki ben bu tip şerefsizliklerinden ötürü ailecek mecbur kalmadıkça taksiyi asla kullanmıyorum. Ekmek yedirmiyorum o pisliklere. Bu olaydaki taksici bana denk gelse ve o şekilde konuşsa mutlaka döverim o ayrı da en hafifinden kemeri takıp direksiyonu bir duvara doğru kırar çarptıktan sonra kemeri açar selamımı verir, inip arkama bakmadan yola devam ederim. Zorla adam kaçırıp "Bu araçtan inemezsiniz, sizi öldürücem" şeklinde bir cümle kuran adamın hakettiği ceza en hafifinden budur.

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    beyler bayanlar, sorun uygulamada değil sorun insanlarda. taksicilerin trafiği hallaç pamuğuna çevirdiği istanbul trafiğinde polis sadece izliyor.
    abi adamlar taksiyle uyuşturucu sevikatı filan yapıyor, çevirmeye girmiyolar güvenli diye. gözümle şahidim ya.
    okadar saçmna salak bir memleket olduk ki tam anlamıyla allaha emanetiz artık...
    Pulsar41 bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bayanlar, sorun uygulamada değil sorun insanlarda. taksicilerin trafiği hallaç pamuğuna çevirdiği istanbul trafiğinde polis sadece izliyor.
    abi adamlar taksiyle uyuşturucu sevikatı filan yapıyor, çevirmeye girmiyolar güvenli diye. gözümle şahidim ya.
    okadar saçmna salak bir memleket olduk ki tam anlamıyla allaha emanetiz artık...
    Bence sistem sorun. Türkiye'deki sistemi Amerika'ya getirin, eninde sonunda çöker ülke. Amerika'daki sistemi Türkiye'ye getirin, insanlar adapte olur, ülke de ilerler. Ama yöneticilerimiz memnun olmazlar hiç. Polis bağımsız. Yargı bağımsız. Eğitim bağımsız. Vergi denetimi bağımsız. Medya bağımsız. Düşünsenize, içinde yaşadığı şehrin polis ağı ile Trump arasında bile hiç bir emir komuta zinciri yok.
    redlion999, espresso ve drtayfun bunu beğendiler.

Motosikleti
    Sentor 150
    Google Play yorumlarını merak ettim ve baktım. Olayla ilgili yapılan her yoruma, dalga geçer gibi kopyala/yapıştır aynı cevabı vermişler. Fazla samimiyetsiz ve sinir bozucu. Cevap verme daha iyi.

Olayın mağduru olan yolcularımız ile konuştuk. Olayı gerçekleştiren sürücüyü sistem dışına çıkarttık. Konuyla ilgili olarak sürücüye karşı hukuki süreci başlatan mağdur yolcularımızın yanındayız ve her türlü desteği veriyoruz. Bu ve benzeri olayların bir daha yaşanmaması için gereken her türlü tedbiri alacağız

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Görüntüye göre bunları dövmek için dışarıda bekleyen 15 taksici yok, 3 taksici adamı darp amacıyla yere yatırmıyor, koşup gelen taksiciler ayırıyor, bıçak alma olayı görünmüyor, heyecan dolayısıyla abartma var, taksici elbette cezalandırılmalı ama duraktakiler dendiği gibi linç etmiyorlar.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüntüye göre bunları dövmek için dışarıda bekleyen 15 taksici yok, 3 taksici adamı darp amacıyla yere yatırmıyor, koşup gelen taksiciler ayırıyor, bıçak alma olayı görünmüyor, heyecan dolayısıyla abartma var, taksici elbette cezalandırılmalı ama duraktakiler dendiği gibi linç etmiyorlar.
    Kesilmiş kırpılmıştır hocam kesin yalnız ben kızın kavgasına hasta oldumn :D
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    En azından kurumsal bir firma ve müşterisine arka çıkmışlar. Taksi durağı olsa kendi adamlarına sahip çıkardı."ki öyle olmuş zaten"

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Taksici tarafından bakan var mı hiç? yok.. Neden? Ellerine sağlık taksicinin ben olsam bacaklarına iki tane saplar ikisinin'de bırakır giderdim yol ortasında..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)