Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Oynadığınız bilgisayar oyunları

Motovento
    REKLAM ALANI
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Forumda 50 yaşındada 15 yaşındada yediden yetmişe birçok üyemiz bulunuyor.Peki oynadığınız oyunlar var mı?Varsa neler?Bugüne kadar oynadığınız ve efsaneydi dediğiniz oyunlar neler?
    Yarışı kazanmak istiyorsan, yarışın içinde olmalısın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    F1 2013...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fps olarak Far Cry 4 oyun motoru ve oynanış olarak favorim. Konusu biraz garip gerçi. Battlefield serisinden de keyif alıyorum.
    GTA V zaten başlı başına bir başyapıt.
    Motosiklet oyunu olarak RIDE 2 çok keyifli.
    MOBA olarak League of Legends oynuyorum.
    MMORPG olarak da World of Warcraft ı denedikten sonra ben yıllarca kumda oynamışım demiştim. Paralı olduğu için düzenli oynamıyorum. 2 ay oynuyorum 2-3 ay oynamıyorum mesela.
    Aralarda vakit geçirmek için de Yu-Gi-Oh! oyunları oynuyorum.

Bende iyi işsizmişim bu arada. Sonra o dersler niye zayıf geliyor

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    online rush teamm savaş oyunu oynuyodum dünden beri unity hatası vermeye başladı. bi onu oynuyorum

Moba League of Legends oynuyordum bitek şampiyonluk Ligi'nde oynuyordum ama üniversitesi kazanmam gerektiği için bıraktım :D

Zato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 dragstar
    Oyun icin daha cok xbox 1 kullaniyorum, son donemde witcher 3, borderlands serisi ve fifa 16 en favori oyunlarim oldu. 89 yilinda bilgisayar oyunlarina bulastim ve hala da sıkı bir oyuncu oldugumu düşünürüm. Zamanında commodore 64 ve amiga günlerindeki oyunların ve pc'de oynadigim diablo, warcraft, need for speed, carmageddon, gta, wolfenstein, world of warcraft ve heroes of might and magic gibi efsane oyunların tadını bulamıyorum. Heroes 3 hala her bilgisayarımda kuruludur.
    TIGERSHARK bunu beğendi.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Ets 2
    Tanki online

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zato adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oyun icin daha cok xbox 1 kullaniyorum, son donemde witcher 3, borderlands serisi ve fifa 16 en favori oyunlarim oldu. 89 yilinda bilgisayar oyunlarina bulastim ve hala da sıkı bir oyuncu oldugumu düşünürüm. Zamanında commodore 64 ve amiga günlerindeki oyunların ve pc'de oynadigim diablo, warcraft, need for speed, carmageddon, gta, wolfenstein, world of warcraft ve heroes of might and magic gibi efsane oyunların tadını bulamıyorum. Heroes 3 hala her bilgisayarımda kuruludur.
    89 da atariyi geçtim tetris bile yoktu. yanılıyomuyum ?

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Ets 2 oynuyorum türkiye haritası modlar falan var.
    Crackli gta 5 var o da artık sarmıyo daha doğrusu vize haftası oynayamıyorum.
    Call of duty serisinin bazılarını oynuyorum.
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    R25
    Point blank online savaş oyunu

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Delta force
    atreyu ve manofsteel bunu beğendiler.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    3310 da snake oynuyorum,

El atarisinde : mario, tank 1990, f-1 race, final fight- meşhur adı ile haggar ve metal slug tabi ki..
    Bilgisayar oyunlarından tek zevk aldığım call of duty

Bulursam yine bir Commodore 64 almayı düşünüyorum, eski tip kasetlere oyun yükletip tv de oynardık..

Motosikleti
    HONDA-CBR125R-KAWASAKİ NİNJA250R
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda 50 yaşındada 15 yaşındada yediden yetmişe birçok üyemiz bulunuyor.Peki oynadığınız oyunlar var mı?Varsa neler?Bugüne kadar oynadığınız ve efsaneydi dediğiniz oyunlar neler?
    kardeş oyunu bırakta film izle.. ölmeden Aamir khan ın bütün filmlerini izle ki evrende etki bırakmadan gitmeyelim..
    GT250rAlanya bunu beğendi.

Evet yanılıyorsunuz Neredeyse herkesin bildiği street fighter oyununun bile yapım yılı 91 e dayanıyor ondan öncesinde de yüzlerce oyunun yapıldığını da tahmin etmek pek zor değil gibi

Zato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 dragstar
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    89 da disk drive li commodore 64 vardi ;)

Efsanem ; IL2 Sturmovik 1946 , ikinci dönya savaşı uçak sim/oyunu joystick şart tam tad alabilmek için , bf109 , fw190 dora , spitfire , p40 , p63 ile fena ayıklardım , oyun denemezdi kendisi ww2 pırpır uçakların dünyası ve Simülasyon ve yarı sim kısmında takılırdım online harika bir vakit katili idi , artık ileride daha pro ekipman ve pc edinirsem tekrar dalarım.

Worldoftanks ; Beta tester olarak başlayıp salata edilene kadar oynadığım , ilk sıralarda keyifli sonradan mok edilip , güncel dönya siyasetine göre tankların top delme isabet zırh oranlarını salata ettikleri güzel bir oyun idi , idi diyorum 2 sene evvel midem bulanıp sildim , oyunda takımda siema siemka zdar yazildimiydi yuzdeyuz o maçı kayb ettiğimi bilirdim yahu bukadarmi taktiksiz görüsüz olur bir oyuncu kitleesi ilginc, bidaha oynamam.

Warthunder ; Wot'a rakip olarak çıktı diye sevinip dadandım , hem uçak hem tank aynı oyunda oynanabiliniyordu , sonradan cacık oldu , pc olsada yüklemem artık.

Eveet en keyifli oyuna gelelim.

En keyifli ; Trackmania forever , formula arabaları ve olağan üstü tasarlanmış pistler , harika müzikler ve pistler , şuana kadar en keyf aldığım oyun.

Knight filan gecelim sırf gitar introsunu dinlemek için koca köy dısına çıkıp karusta su kenarına gidip dinlerdim hileler başlayınca erkenden bıraktım bidahada yüklemem.

Özet , takım oyunlarına karşıyım , egoistim/hedonistim ben atın beni denizlere yalan dönya sizin olsun .

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Yaşım 30 ve hala deli gibi severim oyunları.Okuldan gelince 2 saat pc oyunu oynarım.Şu anki yıldızım:

"Overwatch" 'tır.2016'nın en iyi oyunu seçildi zaten.Online oyunları seviyorum.Bundan önce oynadığım en baba oyunlar:
    -World of Warcraft
    -Diablo 1-2-3
    -Counter strike
    -Playstationda ise tabiki PES
    -Heroes of storm

Çok daha uzun bir liste yapabilirim ama buraya sayfalar sığmaz.

MoKo777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Counter Strike Global Offensive. 28 yaşındayım ama hala işten geldiğimde 1-2 oyun atarım

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Pek oyun kategorisine girmesede.Falcon BMS4.33U3 simulasyonu ile ilgileniyorum.7.Sanal Hava Kuvvetinde (Gümüş Kaplanlar)harbe hazır pilot olarak görev alıyorum.Kuvvet içinde 3 Filo bulunuyor.731 filo F16 tanıma ve uçuş dinamiklerinin öğretildiği filo.721 F16 ile kullanılan hava-hava /hava-kara mühimmatların atış prosedürleri.Aletli inişlerin öğretildiği filo.711 ise eğitimlerini tamamlamış harbe hazır pilotların bulunduğu filo.

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı Zato adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    89 da disk drive li commodore 64 vardi ;)
    Commodore 64 kasetliydi efenim. 3,5 lik disketle çalışan modeli Commodore Amiga 500

Beyoğlu Pera Palasın yakınında Tepebaşı'ndaki şimdi TRT binası olan yer Tüyap Fuar merkeziydi. Yıl 1990 da orada bilgisayar fuarından babam bana Amstrad 464 almıştı. Commodorcular ve Amstradçılar vardı. Commodorcular daha yaygın olduğu için oyunları piyasada daha çok bulunsa da , Amstrad oyun kalitesinde biraz daha iyi idi

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)