Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Oynadığınız bilgisayar oyunları

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    K.O oynuyormusun hocam hangi server 10 senedir oynuyorum, sigarayı bile bıraktım bu oyunu bırakamadım (Gerçi şuan oynamıyorum ama yazdan sonra başlarım yine)
    Beramusla başlayan macera bendede yillar surdu hocam sonrasi wow,gw2 türevleri derken yıllar aldı. Koya bulasacağima kodlamaya ucundan başlasaymışım şimdiye kendi oyunumu yazardim heralde (klasik)
    Artık vakit yok tabi takılmalık onlinelarla idare ediyorum.

Alıntı Zato adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıkı bir open world sandbox survival fan'ısın galiba
    hepsini anladım da Shower with your dad nedir
    Daha çok survival'ın battle royal tarzına sardım bayadır.
    Shower içlerinde en imbası anlatilmaz yaşanır

Bu arada pubg için lifetime hack alıcam diye 2 haftalık araştirma sonucu güvenilir sandığım bi hackera 100eur kaptirdim moralım rezalet milletin memnun kaldığı coder beni düdukledi anasını satayım bırakıcam bu işleri sonunda.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Bir zamanlar pc oyunlarından para kazanıyordum call of duty 2 ve 4 server satıyordum ikinci motorumu almamda azda olsa katkı sağlamıştı :D

Benim efsane listem;
    - Age of empires serisi (8 yaşında tanıştım kendisiyle oynadığım ilk pc oyunu daha öncesinde atari tabiki)
    -Age of mytholgy
    -Dune 200
    -Commad & conquer
    -Red alet
    -Call of duty
    -Battlefileid
    -Fifa 2015
    -Need for speed
    -Assasin creed

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Dün bir gaflet anımda Dark Souls III yükledim ve oyunu oynamak için gamepad edindim ama 2 saat sonunda sildim Böyle bir sinir ve asabiyet kaynağı oyunu ömrü hayatımda görmemiştim. İyi oldu. Kimseye önermiyorum. Sakın bulaşmayın. :D

Zato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 dragstar
    Alıntı Quad87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün bir gaflet anımda Dark Souls III yükledim ve oyunu oynamak için gamepad edindim ama 2 saat sonunda sildim Böyle bir sinir ve asabiyet kaynağı oyunu ömrü hayatımda görmemiştim. İyi oldu. Kimseye önermiyorum. Sakın bulaşmayın. :D
    demon souls oynadım bi müddet, bizden geçmiş deyip silmiştim ben de
    Quad87 bunu beğendi.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Counter Strike GO, 4 Ay oldu başlayalı, lanet olası rus'lar ne kadar sinirlendirse de vakit öldürmek için bire bir.

Metin 2, 2009'dan beri aynı zevkle şehvetle arzu ile oynuyorum

talha_865 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Command Conquer Generals
    Yıllar önce oynardım geçenlerde aklıma geldi tekrar kurdum(kurulum yeni sistem bilgisayarlar için oldukça sancılı geçiyor)
    Eski formumu yakalamaya çalışıyorum. Arada da Red Alert 2

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    türünün tek örneği; korku, gerilim, gizem, araştırma, yardım etme, hayatta kalma çabası, ticaret. bünyesinde bunları ve fazlasını barındıran ve türünün tek örneği muhteşem oyun S.T.A.L.K.E.R serisi. "fps" sananlar oluyor ama oyun aslen "fps" değildir ve hangi türe mensup olduğu belli olmayan harika bir oyundur. (oyunun konusu ukraynadaki Pripyat şehridir. 1986 yılında çernobil patlamasından sonra mevcut bölgede anormal yaşam alanı oluşmuştur falan filan. yani harabe bir dünyaya asker olarak gidiyorsunuz 5 helicopter olarak ve helicopterler düşüyor ve bir hayattayız falan filan.

+ S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat
    + S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobly

----------------------------------------------------------------------------------------------

RPG oyunları;

+ Mount and Blade Warband (türk yapımı ve yine türünün tek örneği olan ayrıcalıklı bir rpg + strategy oyunudur, haritada ilerleme özelliğini ben bir tek bu oyunda gördüm)
    + The Elder Scrolls V Skyrim (oooovv şit yukarıdaki oyunlar kadar olamsada bu oyunda mükemmel bir oyun)
    + The Elder Scrolls IV oblivion
    + Fallout New Vegas Ultimate (S.T.A.L.K.E.R tadını almak için yüklediğim oyundur ama vermedi stalker tadını)
    + Gothic 3 (cik cik kuş sesleri ve doğayla iç içesiniz, güzel oyundur)
    + Dark Messiah Might and Magic (güzel oyun)
    + dibalo 2 (knight online yokluğunda acımı bastırsın diye oynadım ama pek sevmem)

----------------------------------------------------------------------------------------------

multiplayer online oyunlar:

+ World of Tanks
    + knight online
    + travian
    + conter strike 1.6
    + call of duty 2 multi player
    + Battlefield 1942 multiplayer demo
    + battlefield 2 multiplayer
    + darkorbit
    + knight online

survival games: hayatta kalma oyunları;

+ minecraft
    + The forest

Araba ve motosiklet yarışları;

+ Need for speed III hot pursuit (playstation 1 vardı o zamanlar oynardık bunu)
    + Need for speed Porshe (playstation 1 vardı yine oynardık bunu sadece porche modellerinin olduğu harika versiyon)
    + Need for speed Underground
    + Need for speed Underground 2
    + Need for speed Most wanted
    + Flat out 2
    + MotoGP 2013
    + MotoGP 2014
    + Grand Tourismo (playstation 1 vardı bunu oynardık, her markadan araba var ve sıfır ve ikinci el alıp satabiliyorsunuz ve araba modifiye + yıkama mevcut oyunda)
    + Dirt 3
    + Blur

sItrateji oyunları;

+ Axis and Allies
    + American Conquest
    + Red Alert Retallation (strateji oyunlarının babasıdır, playstation 1 vardı bunu oynardık ve bilgisayar aldık sonra emulatör kurduk yine bunu oynadık)
    + Red Alert 2
    + Generals
    + Company of Heroes

karışık oyunlar;

+ Call of Duty
    + Medal of honor (playstation 1 vardı ilk fps oyunum bu oldu, 81 bölümlük "fps"nin babası olan oyun)
    + Battlefield 1942
    + Battlefield 2
    + BAttlefield 2142
    + Battlefield Bad Company 2
    + Battlefield 3
    + Crysis Warhead
    + Crysis 2
    + FarCry 2
    + FarCry 3
    + Gta Vice City
    + Gta Sanandreas
    + Gta IV
    + Dead Space 3
    + Sleeping Dogs
    + Half Life
    + Half Life 2

dövüş oyunları;

+ tekken 3 ("law" benim favori adamım, yani kendisi bruce lee'dir)
    + street figter
    + mortal combat
    + adını unuttuğum berbat bir oyun ama yinede oynadım.

futbol;

+ winning eleven serisi (playstation 1 vardı bunu oynardık :D ),
    + Pro evulation soccer (winning eleven nerdesin ah winning eleven :( bu yeni yetme oyun senin gibi iyi değil)

eski atari oyunları;

+ Fifa Soccer (bu atari oyunu, uyuz oluyorum bu oyuna yaa)
    + kunio kun no nekketsu soccer league (abi efsanevi futbol maç oyunu, hemen girin bunun videolarını izleyin. ben şu anda bile oynuyorum bilgisayarda.
    + goal 2
    + snow bros
    + tank
    + süper mario
    + alaaddinin sihirli lambası
    + çakmak fred taş
    + formula 1
    + ninja kaplumbağalar
    + penguen oyunu vardı habire tavanı kırıp yukarı çıkıyorduk.
    + gemi yarışı vardı çok güzel.
    + temel reis

daha kim bilir ne oyunlar oynamışımdır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:38 ----------

Alıntı sezgingulmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek efsane yok ama..
    red alert
    diablo 2
    call of duty serisi
    bunların bende yeri ayrıdır. ama Skyrim hala oynuyorum 2011 den beri
    Red alert - at our base (hastasıyım bu müziğin ve hep dinlerim. oyun içerisinde track 13

müzik ilk 2 dakika durgundur ve sonrasında hareketlenir, arka planda düzenli olarak çalan "drum tom" sesine bayılıyorum.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Euro truck & rome total war

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)