Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Oynadığınız bilgisayar oyunları

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Delta force
    Favorim be hiç bir oyun şu zevki vermiyor garip bir büyüsü var. Oscar Mike go go

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    CsGo ömrümü yiyor ömrümü

-GTA V
    -CS:GO
    -Crysis Serisi
    -Euro Truck Simulator 2
    -World Of Tanks
    -Darkorbit
    -Clash Of Clans

Motosikleti
    aprilia atlantic 500 maxi scooter
    Clash of clans oyununda 4 adet hesap en yükseği 143 lewel

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    bir sure assetto corsa oynadım efsanevi bir oyun ama iş güç var vakit olmuyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Güzel oyun tavsiye ederim.
    Top sektirme, önüne gelene ateş etme tarzı oyun severlere göre değil.

[IMG][/IMG]

TURAN.RTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Playstation 4
    Favori oyunlarım
    * BATTLEFIELD 1
    * RAINBOW 6
    * GTA 5
    * Fifa /Pes ...

Aspava38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki Z250SL
    Diablo 3
    Hearthstone
    Ve strateji oyunlari

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    Yaş 35, bu yaşta gittim konsol aldım, öncesinde PC2de de efsane oyunları çok oynamıştım, şu anda işten eve gelince stres atmalık

UFC 2 oynuyorum, arkadaşlarla PES/Fifa 2017, Motogp 15, konsola alışık olmadığımdan COD gibi oyunlar öncesi demolarla kendimi geliştiriyorum. WarFrame de fena oyun değil

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    20 senedir oyun oynarım 36 yaşındayım,en son zevk aldığı ve türevlerini oynadığım tek oyun Elder scrolls ,gerisi hikaye çoluk cocuk işi geldi ,arada csgo atıyorum.Konu ilerleme zanaat vs açısından tek geçeceğim oyun elder scrolls oblivion .O kılıçlar büyüler dragonlar yok abi başka boyut

Warface...

abap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250
    Bu aralar csgo ya sarmış durumdayım.İşten geldiğim vakitler oynuyorum.Aranızda oynayan varsa eklesin beraber oynayalım.Ruski veletlerle oynamaktan iyidir

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Gelmiş geçmiş en iyi Lucas Arts ve adventure türündeki oyun olarak Grim Fandango bende en çok etki bırakan ve her anından büyük keyif aldığım bir oyundu. Şimdi yeni sistemler için optimize edilmiş remake'i Steam'de var. Hiç oynamamış olanlara şiddetle tavsiye ederim. Özellikle de bu türü seviyorsanız.

Bunun dışında yine geçmişteki oyunlardan Turn based strategy temelli fantastik temalı Heroes of Might and Magic III bana kalırsa serinin en iyi oyunuydu. Aynı bilgisayarda 8 kişiye kadar oynayabiliyor olmak da müthiş bir eğlenceydi.

Futbol hastası olduğum dönemlerde herkes Fifa, PES, WE oynarken de ben daha gerçekçi yönetime dayalı Championship Manager Season 2001-02 'yi oynardım. Sonraki serileri hiç aynı tadı veremedi. Hala güncel update'leri fanmade olarak yayınlanıyor.

Daha yakın zamandaki ve eski oyunlardan da Elder Scrolls'un her serisi, Fallout serisi, Baldur's Gate serisi, Dungeon Siege serisi, Witcher serisi, Grand Theft Auto serisi, Half Life 1-2 ve ek paketleri, Age of Empires serisi, Trine serisi, Resident Evil serisi, Splinter Cell serisi, Assassin's Creed serisi, Quake serisi, Deus Ex serisi, Dead Space serisi ve Mortal Kombat'ın her serisi, bilgisayar oyunlarının benim nazarımda en üst düzey keyif veren örnekleri.

Tabii post-apocalypse temalı I am Alive, Afterfall: Insanity ve Dead Island gibi underrated oyunlar da bu temadan hazzedenler için bire bir.

Çoğu zaman bilgisayar oyunlarının senaryolarının filmlerden daha iyi olduğunu düşünmüşümdür. Zaten eskiden filmlerin oyunları yapılırken artık oyunların filmleri yapıldığından bu hipotezimin destek gördüğünü düşünüyorum. İyi bir oyun senaryosu ve oynanabilirlik, oyunu yeterince sürükleyici yapıyor zaten.
    sey_47 bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Zato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 dragstar
    Commodore'da Cabal, Emily Hughes Soccer ve ismini hatırlamadığım bir karate oyunu favorilerimdi.
    Asıl oyun oynamanın keyfine vardığımız alet olan amiga 500'de Desert Srtike, Sensible Soccer, Lotus Esprit Turbo, Zool, Traps & Treasures, PP Hammer, Agony, Eye of the Beholder ve tabi ki Street Fighter hatırlayabildiğim güzel oyunlardandı.
    PC'de önce Diablo 1, Carmageddon, Fifa serisi ve Warcraft la başlayıp daha sonra yaklaşık 4 senemi heba ettiğim World of Warcraft'a doğru gittik. Ondan sonra pek oyundan keyif almadım. 40 Kişilik Vanilla zamanlarındaki raidler falan oyun aleminin zirveleriydi benim için. Konsolda ise dikkatimi çekenler Witcher serisi, Uncharted, Borderlands, Battlefield ve Fifa serileri oldu.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bu aralar eskide olsa bunu oynuyorum..

https://www.google.com.tr/search?q=s...=serious+sam+2

100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Güncel olanlar bunlar.

http://prntscr.com/f5rxdj

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güncel olanlar bunlar.

K.O oynuyormusun hocam hangi server 10 senedir oynuyorum, sigarayı bile bıraktım bu oyunu bırakamadım (Gerçi şuan oynamıyorum ama yazdan sonra başlarım yine)

Zato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 dragstar
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güncel olanlar bunlar.

Sıkı bir open world sandbox survival fan'ısın galiba
    hepsini anladım da Shower with your dad nedir

Wolverine, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Discover 150F>Cbr 600RR
    Oyun değilde öteki sinema türü filmler öneririm :D

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Yaşım 46.
    Eskiden Starcraft oynardım. SOnradan çıkan 2 değil, orjinal olanı ve onun ek paketli hali olan BroodWar oynardık.

Sonradan windows kullanmayı bırakınca oyun oynamaz oldum. Hatta starcraft 2 çıktı şimdi onun için windows kurmaya üşenirim deyip oynamadım.

Bir ara web oyunu olan ogame oynamıştım. 10 yıl öncesiydi sanırım. Ne günlerdi o günler.

Şimdi cep telefonumda Star Wars commander adlı Clash of Clans'dan modifiye bir oyun oynuyorum ara sıra.

Aslında evde elimde her türlü oyunu çok rahat oynayabilecek ekran kartlı bilgisayar var ama vakit yok çocuklar büyünsün beraber oynarım artık onlarla.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)