Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arabanız

Motovento
    REKLAM ALANI
    Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    2007 model dizel citroen c3 kullaniyorum ve cok memnunum. sinifina gore donanimi ile, yakiti ile, performansi ile guzel bir araba. az yakar ve cok kacar cinsten

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O bir w126, o bir efsane, o , o bir amiral gemisi, diye uzayıp gider bu liste....

bizim 2. emektarda w123 230.4

Ne varsa eskilerde var.. Konforlarının üstüne konfor yoktur. Yaylı koltuğun tadı bir başka oluyor...
    gerçekten öyle o bir efsane .Ona araba demek bile hakaret Günümüzde bile o konfora yaklaşan araç cok az
    GT250rAlanya bunu beğendi.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    en son otomobilim 2014 model F20 BMW 1.16i M.
    Henüz iki hafta oldu alalı kısmet olur inşallah keyifle binmek.

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lastik yakmayı seven biri olarak arkadan itişli araba kullanıyorum.

Bu da lastik yakarken.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Malum ülkemizde araç fiyatları kazık olduğu için,yaşamaya çalıştığım şehrin insanı mal düşmanı olduğu için,mahallemiz araçlara zarar vermeyi seven p.çlere dolu olduğu için,bir de fazla kullanmadığım için,dört tekerlekli götürgeç olarak şöyle bir şey kullanıyorum.;

Ama düzgün bir yerde yaşasam ve devlet beni bu kadar çok soymasa şöyle bir şey kullanmak isterim;
    Kübra006 bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    AP2. Ueharasan sagolsun. Bazi motosikletlerden bile daha zevkli.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Alıntı gitaristgkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten öyle o bir efsane .Ona araba demek bile hakaret Günümüzde bile o konfora yaklaşan araç cok az
    Mercedes'in bu ağır abi konusu uzar da uzar gider hocam... günümüzde 126 nın konforuna yaklaşan araç yok bence... uzun yolda hele off ki ne off.... Yeni model E S klasslar aynı tadı, kaliteyi vermiyor. İç dizayndaki o kalite yeni nesilde yok. nikelajlar gerçek, ahşap gerçek..
    Bir BMW'ci olmama rağmen
    Mercedes'in bir lafı çok hoşuma gider

MERCEDES ve DİĞERLERİ..
    gitaristgkn bunu beğendi.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

2014 model Hyundai i20 kullanıyorum. Hatta bugün satılık ilani verdim sahibindene. 5 bin km'de.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben basarım o gitmez trim sesinden hiç çekilmez modelini söylemeyim artık kötü reklam olmasın. ayrıca bugün yolda gördüğüm bi kız motosikletlileri fark edin diye etiket yapıştırmıştı arka camına, çok etkilendim.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    araba severim ama araba beni sevmez...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    17' 320d kullanıyorum 200.000 e gelince yeni g30 5 serisi alırım.

Edit: Bir önceki arabam 13' W212 E250 CDI 4 MATIC

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    2004-2016 Dacia solenza 1.4 75 hp
    2016 Dacia logan mcv 1.5 dci

Hayalimde ki araba eski amerikan arabaları gerçi o arabayı alsam yakıtına yetişemem

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    Arka camı tugrasiz Doblo, Peugeot 106 gti

Motosikleti
    SD 1290R
    Eskilerin Sony trinitron ve balina kasa Mercedes fetişi bitmez...

OLED televizyonlar çıktı... Geçenlerde bi Rolls Royce Phantom'a binmek nasip oldu. Herhangi bir balina kasa Mercedes arka koltuğunun köşesine sığar muhtemelen konforsa konfor, lüksse lüks. Her yer ağaç, deri ya da metal. Tüm arabada tek ağaç kullanmışlar, zamanla birlikte eskisin diye. Arka kapının içinde şemsiye var... Ooff off.

Velhasıl eski bilmemne model Mercedes'e değil yaklaşan, yiyip yutup çıkaran arabalar halen üretiliyor, Japonlar bile yapıyor. Sessizlik nedir anlamak için bi Lexus LS'e binmek lazım mesela...
    Thracian bunu beğendi.

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster

OLED televizyonlar çıktı... Geçenlerde bi Rolls Royce Phantom'a binmek nasip oldu. Herhangi bir balina kasa Mercedes arka koltuğunun köşesine sığar muhtemelen konforsa konfor, lüksse lüks. Her yer ağaç, deri ya da metal. Tüm arabada tek ağaç kullanmışlar, zamanla birlikte eskisin diye. Arka kapının içinde şemsiye var... Ooff off.

Velhasıl eski bilmemne model Mercedes'e değil yaklaşan, yiyip yutup çıkaran arabalar halen üretiliyor, Japonlar bile yapıyor. Sessizlik nedir anlamak için bi Lexus LS'e binmek lazım mesela...
    Abi Trde Bmw, Mercedes fetişi var Japonlar daha iyi olsa bile satmaz.😄

Motosikleti

Rolls Royce Phantom Herkesin alabileceği araçlar değil..

Şahsen Japon arabaya bineceğime belediye otobüsünü tercih ederim. Daha itibarlı gözümde. TR' ge gençlerin japon arabalarına yaptıklarını görünce sigara yakıp gülüyorum.

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2013 Alfa Romeo giulietta 1.4 multiair kullanıyorum. İkinci bebek gelince değiştireceğiz inş. Hayaller yeni Tiguan

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rolls Royce Phantom Herkesin alabileceği araçlar değil..

Şahsen Japon arabaya bineceğime belediye otobüsünü tercih ederim. Daha itibarlı gözümde. TR' ge gençlerin japon arabalarına yaptıklarını görünce sigara yakıp gülüyorum.
    Kusura bakmayın ama büyük motorlu bir S Class ta herkesin alabileceği bir araba değil. Amerika'da $230bin'e kadar çıkıyor fiyatları. Vergi hariç! Türkiye'yi düşünemiyorum bile...

Japon araba tiksintisi anomalisi hayatında bi kere bile doğru düzgün bir Japon arabası görmemişlikten kaynaklanıyor... Çözüm basit. Bi Lexus LS'in içine binilir, ve normalleşme gerçekleşir

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:21 ----------

Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Trde Bmw, Mercedes fetişi var Japonlar daha iyi olsa bile satmaz.😄
    Aynen öyle. Mesele araba değil, statü sembolü olması, yani "sidik yarışı objesi" olarak işlevi. Tekerleği olmasa da olur...

Eski Mercedes fetişi de belki ulaşılabilir olmasındandır... "artık yok öyle araba" muhabbeti falan. O kadar iyi olsa herkes eskisine biner. Onu diyenin parası olsa gider yine sıfırını alır
    Stunt bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    2013 Cvt şanzıman 1.6 benzin nissan qashqai.

Herhalde dizel motorlu 4x4 çift kavramalı şanzımana ve iihs den en üst seviye almış bir crossover olurdu. Param olsa da kesinlikle range rover falan alacağımı sanmıyorum.Gereksiz büyük oluyorlar.

Tabi tüm bu isteklerimi tesla için satabilirim.

Motosikleti
    Kusura bakmayın ama büyük motorlu bir S Class ta herkesin alabileceği bir araba değil. Amerika'da $230bin'e kadar çıkıyor fiyatları. Vergi hariç! Türkiye'yi düşünemiyorum bile...

Japon araba tiksintisi anomalisi hayatında bi kere bile doğru düzgün bir Japon arabası görmemişlikten kaynaklanıyor... Çözüm basit. Bi Lexus LS'in içine binilir, ve normalleşme gerçekleşir

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:21 ----------

Aynen öyle. Mesele araba değil, statü sembolü olması, yani "sidik yarışı objesi" olarak işlevi. Tekerleği olmasa da olur...

Eski Mercedes fetişi de belki ulaşılabilir olmasındandır... "artık yok öyle araba" muhabbeti falan. O kadar iyi olsa herkes eskisine biner. Onu diyenin parası olsa gider yine sıfırını alır

Bizimki bi fetiş değil, tıpkı bi motosiklet gibi Yıldız ve Amblem tutkusu... Asla son model bir araba almam... Merak etmeyin S 2000 sahibiydim ben.

Şu an ailemizde 4 araba var

BMW e34 535i benzin
    BMW e39 528İ benzin + lpg
    Mercedes W123 230.4 benzin
    BMW e36 318i benzin ( En küçük motorlu aracımız, sağa sola giderken )

Para ile imanın kimde olacağı belli olmaz ;)

Gücümüz bunlara yetiyor...

resim
    HUN bunu beğendi.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)