Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BABAMIN ELLERİNİN TİTREMESİ..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bugün duvarı alçı sıva yapıyordu farkettim elleri bayağı titriyor..Yaşı 54 bi kötü oldum.. Bazen de hastanede yaşlı hastaları görürüm başlarında çocukları bekler aklıma babam gelir..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Sen ne yapıyorsun hocam baban için, yaşınız kaç ?

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hocam dünya fani insan ömürlük yani herkese olacak sıkmayın canınızı durduk yere.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Ben derdimi şimdi bir döksem, hiçkimse beni toplayamaz.

Bu konudan uzaklaşıyorum neyse.

Allah pedere uzun ömürler versin .

Selametle.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen ne yapıyorsun hocam baban için, yaşınız kaç ?
    Yaşım 34 hani öyle babam öyle düşkün bir insan değil ben çalışırım tabiki eksiği gediği olunca koştururum ama öyle görünce üzüldüm..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:39 ----------

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam dünya fani insan ömürlük yani herkese olacak sıkmayın canınızı durduk yere.
    Tabiki buda var ama ne bilim öyle görünce üzüldüm..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:40 ----------

Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben derdimi şimdi bir döksem, hiçkimse beni toplayamaz.

Bu konudan uzaklaşıyorum neyse.

Allah pedere uzun ömürler versin .

Selametle.
    Sıkılmadan dinlerdim..

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Hocam gecmis olsun öncelikle, sadece el titremesi mi var babanizda ? Ben 31 yaşindayım. Bende de el titremesi var. Cok parmak kutletmekten dolayi ama benimki. Kayinpederimde parkinson var. Hareketleri cok kısitlı. Agir bir ilac tedavisi, motive ve işi sayesinde durumunu sabit tutabiliyor. Babanizi bi doktora götürmenizi tavsiye ederim. Ne olursa olsun erken teshis cok onemli.
    Insan hali ile üzülüyor ailesinden birinin yaslandigini, durumunu görünce.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hachiko , artık kabul etmeliyiz ki aile büyüklerimiz yaşlanıyor . Yaşıt sayılırız ve artık anne babamiz bizim o çocukluk donemimizde ki gibi değiller .

Kardeşim, Allah güç kuvvet versin. Artık emeklilik yaşı 65. Bunları çok görecekler insanlar. Çevremizdeki çocuklar bu yaşta emekli olacak.

Hayat bu bir bakacağız bizde onların yaşına gelmiş olacağız ve bir bakacağız hayat bitmiş sevdiklerinizi kırmayın ve değerini bilin...
    DKN bunu beğendi.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    A) O yaş el titremesi için erken sayılır.
    B) Yorgunluktandır, 24 yaşında insanın bile kolları yorulursa titreyebilir, ama dinlenirken.
    C) Şeker ve tansiyon yakın takip.. Dincilerin kurduğu zincir marketlerden hiç bir gıda maddesi almayın.
    D) Aluminyum kap kacak ve kurşun içeren her şeyden uzak dursun, midye kesinlikle yasak..

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Parkinson olma ihtimali var ancak sadece el titremesi parkinson demek değildir el titremesi,konuşma bozukluğu,hareketlerin yavaşlaması parkinson belitileridir.En kısa sürede beyin ve sinir cerrahisine gidin böyle bir hastalık bile olsa günümüzde ilaç ve beyine takılan aygıtlar ile çok çok iyi sonuçlar alınmakta.Ancak dediğim gibi sadece el titremesi buna yorulamaz günümüz de herkesin problemi olan stres başlıca el titremesi sebebidir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:48 ----------

Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A) O yaş el titremesi için erken sayılır.
    B) Yorgunluktandır, 24 yaşında insanın bile kolları yorulursa titreyebilir, ama dinlenirken.
    C) Şeker ve tansiyon yakın takip.. Dincilerin kurduğu zincir marketlerden hiç bir gıda maddesi almayın.
    D) Aluminyum kap kacak ve kurşun içeren her şeyden uzak dursun, midye kesinlikle yasak..
    Bir yiyecek sağlıksız ise sağlıksızdır bunun dincisimi olur.İnsanları neden kutuplaştırmaya çalışıyorsunuz...
    bursalıali bunu beğendi.
    Cahillerle tartışmaya girmeyin. Ben hiç yenemedim.-İmam Gazali-

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Geçmiş olaun. Evet sağlıklı yaşam başlıyor: şeker, un yok, tuzun kayası, himalayası alınacak az miktarda. Sağlıklı yağlara ağırlık verin: zeytinyağı ve köy tereyağı. Başka hiç bir yağ yok. Alzaymer, parkinson olabilir bir belki iki nörologa görünülecek. Ve ilginç şekilde akla hayale gelmeyecek bir sıkıntı olabilir. Mesela babamda alzeymer ve parkinson var ce prostat var torbayla geziyordu. 2 ay kadar önce prostatı kazıdılar rahat tuvalet yapaın diye ve süpriz şekilde ellerinin titremesi geçti iyi mi?
    Eczaneden balık yağlı omega 3 tabletleri ve B vitamini takviyeleri alın hergün içsin. Biz kışa girerken zeytinyağına katıp d vitamini verdik bu yıl hiç hasta olmadı(k). Gerçi yaz geliyor bol güneşe çıksın

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Pangea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parkinson olma ihtimali var ancak sadece el titremesi parkinson demek değildir el titremesi,konuşma bozukluğu,hareketlerin yavaşlaması parkinson belitileridir.En kısa sürede beyin ve sinir cerrahisine gidin böyle bir hastalık bile olsa günümüzde ilaç ve beyine takılan aygıtlar ile çok çok iyi sonuçlar alınmakta.Ancak dediğim gibi sadece el titremesi buna yorulamaz günümüz de herkesin problemi olan stres başlıca el titremesi sebebidir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:48 ----------

Bir yiyecek sağlıksız ise sağlıksızdır bunun dincisimi olur.İnsanları neden kutuplaştırmaya çalışıyorsunuz...
    Arkadaşın kastettiği bim gibi uyduruk ürün satan, bizim insanımızın sa bu marketin kazandığı ile cami yapılacak zannedip koşup her boku oradan alması.
    Bu arada, evet sattıkları bütün gıda maddeleri kötü.
    mehmettayfur bunu beğendi.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Ben en iyisi valideye bir sorayım olmadı doktora götüreyim..Pederi pek öyle ciddi hastalığı yoktur dinçtir ama galiba yaşını alıyor biraz..Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için..
    GT250rAlanya bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)