Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Baş belası 97 model golf 3

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Herkese selamlar arkadaşlar. 1997 model golf 3 sahıbıyım. 1.6 tuplu 290.000 km.de.
    yaz boyunca hiç sorun yaşamadıgım araç kışın bana ızdırap oldu. kış başından beri sanayiden çıkamadım araç hala sanayide
    sorunum şu araç sabahları ilk marşa bastığımda çalışmıyor hani sadece marş basıyor aküden yani çalışma gayreti falan yok anlıcanız. tüpe alıyorum tüpte çalışıyor tabı soguk oldugu için hemen stop ediyor sonrasındaysa benzinde zorda olsa çalısıyor. araçta değişmeyen parça kalmadı nerdeyse. filtreler falan (tüp beyni ne alakaysa) marş motoru da dahil aklınıza ne gelirse en son benzin pompası değişti ama hala çok zor çalışıyor. şimdide elektrik aksamında bişey var diyorlar. işi bir türlü çözemedik bilen anlayan varsa yardım etsin lütfen.
    Şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Ateşlemeye baktıracaksın sadece. Distribütör yetersiz akım yada voltaj veriyordur. Yani benim arabada calismama yada geç çalışma olursa tek sebebi o oluyor.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı borana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar arkadaşlar. 1997 model golf 3 sahıbıyım. 1.6 tuplu 290.000 km.de.
    yaz boyunca hiç sorun yaşamadıgım araç kışın bana ızdırap oldu. kış başından beri sanayiden çıkamadım araç hala sanayide
    sorunum şu araç sabahları ilk marşa bastığımda çalışmıyor hani sadece marş basıyor aküden yani çalışma gayreti falan yok anlıcanız. tüpe alıyorum tüpte çalışıyor tabı soguk oldugu için hemen stop ediyor sonrasındaysa benzinde zorda olsa çalısıyor. araçta değişmeyen parça kalmadı nerdeyse. filtreler falan (tüp beyni ne alakaysa) marş motoru da dahil aklınıza ne gelirse en son benzin pompası değişti ama hala çok zor çalışıyor. şimdide elektrik aksamında bişey var diyorlar. işi bir türlü çözemedik bilen anlayan varsa yardım etsin lütfen.
    Şimdiden teşekkürler...
    Sanayicelirin eline düştünmü vay haline adam gibi işini yapan ne usta kaldı ne esnaf
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    helede ığdırda olunca vay ki vayy...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:51 ----------

tesekkurler akü sıfır alındı atesleme bobını falan değişti care yok. bide onu soylıyım baksınlar bakalım. arabadan sogudum artık.

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    benim başıma bir vakit böyle birşey gelmişti. Benzin hortumlarından kaynaklandığı anlaşılıp, hortumlar değiştirilince sorun kalmamıştı.Bu LPG sistemli araçlarda benzin hortumlarında çatlamalar daha kolay oluyormuş. Bazen karmaşık gibi görünen sorunların çözümü çok basit kısımlardan bulunuyor. Bir kontrol etmekte - ettirmekte fayda var.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    LPG li araçlar için özel üretim buji denediniz mi ? 1995 model Ford Scorpio arabam sabah soğukta benzinle rölantide çalışmıyordu (lpg montajından takribi bir yıl sonra başladı arıza) lpg bujilerin den sonra çalışması ve çekişi çok güzel olmuştu..

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    bujıler değişti ama bahsettiğiniz bujimi takıldı bilmiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:24 ----------

benzin hortumunu özellikle söyledim sorun yok dediler.
    muhtemelen dediğiniz gibi basit bişey çünki artık değişmeyen hiçbi parça kalmadı nerdeyse...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)