Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    LİFAN LİON 125
    Bana gelir belgesiz 1.000 tl verecek banka varmı varsa hangi bankalar verir.?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Denizbank

1000 liraya kadar birçok banka verir eğer kredi kartı kullanıyorsan gününde ödemiş olmak şartıyla sanıyorum.

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    İng veriyordu sanırım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    LİFAN LİON 125
    Alıntı seglopsi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 liraya kadar birçok banka verir eğer kredi kartı kullanıyorsan gününde ödemiş olmak şartıyla sanıyorum.
    kredi kartı kullanmıyom

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    LİFAN LİON 125
    Malesef Denizbank İng Bank 100 tl bile vermiyolar gelir belgesi istiyorlar 1.000 tl verseler ödicekmi diye deneseler güzel olurda neyse başka yol bulucam

selo001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400
    nkolaykredi 2000 tl tanışma kredisi veriyor gelir belgesiz.3000 tl geri ödemesi var

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    odea banka git kredi karti alana 1000tl faizsiz kredi veriyolar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    LİFAN LİON 125
    Alıntı ramazan_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    odea banka git kredi karti alana 1000tl faizsiz kredi veriyolar
    Odeabank bana kredi kartı vermedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:37 ----------

Alıntı selo001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nkolaykredi 2000 tl tanışma kredisi veriyor gelir belgesiz.3000 tl geri ödemesi var
    başvurdum olumsuz sonuçlandı.

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Hiç bir bankanın maaş müşteri değilsen , herhangi bir alışverişin olmadıysa banka kartyla üstelik bir kredi kartı alabilip düzenli ödemeler yapıp kbb puanını yükseltmemişsen en önemlisi en az 6 ay düzenli ödenmiş bir sigorta geçmişin yoksa banka neye güvenip kredi versin ? geri ödeyebilceğini neyle temin edebilceksin ? şuan sokakta hiç tanımadığın biri gelip senden 1000tl istese , adamı araştırsan hiç bir geçmişi yok ona mı verirsin yoksa senden diğer 1000tl isteyen adama bakıyosun adam 1 gün bile geciktirmeden ödemelerini takır takır yapmış son 6 ay görünürde hangisine verirsin ?

Gecmis olsun abim simdiden butun subeleri gezmen gerek bende gecen pazartesi 1.000tl icin denedim ama gelir belgesiz vermediler bana(+ögrenciyim diye ) (500 tl lik gelir. Elgeside götürdüm ama ögrencilik sorun oldu ) ama garantide böyle bi uygulama var ilk kredisini alıcaklar kişilere garanti daha kolay veriyorlar (Hic kredi ve kredi kartı kullanmamış olmak lazım) sırasıyla ..
    GARANTİ
    DENİZBANK
    FİNANSBANK
    AKTİFBANK(NKOLAYKREDİ)
    en kolay vericekler bunlardır abim ama vaktın varsa sabah 9 -10 gibi cik butun bankalara git illaki biri bilgi verir senin icin (ek gelirbelgesiz diyen banka biraz farki soyle yani
    Gelir belgesiz gidiyorsun (onlar senin gelirini goruyor ise gelir belgesi istenmiyor)
    onun yerine kredi karti kullanmis veya kredi cekmis yada maas aliyor olman lazim
    Bu sekilde gelir belgesiz veriyor yani gelir belgesini internet uzerinden goruyorsa istemiyor asli bu
    ama krediden once kredi karti icin basvur abim 5 tl olsun ama kabul et cunku kredi notunu yukseltmen kolay olur ilerde bankada hesabin olucagi icin gelir belgesiz acil krediler kullanma hakkin olur yararli olduysam ne mutlu

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Ssk sı yatmayan, gelir bodrosu olmayan ve daha önce kredi kartı kullanmayan hiç bir vatandaş krediden yararlanamaz.

İnt gördüğünüz herşeye atlamayın.

Eşim garanti bankası yöneticisi, kesin ağızdan bilgi veriyorum.

Motosikleti
    Benelli tnt25
    cok uzun yazdim,sonra sildim.
    -Duzgun giyinin, karsi cinsten bir temsilci ile gorusun, onu etkileyin.
    olmadi mi?
    -internetten basvuru yapin, olumlu sonuc cikarsa hesap acin, internet bankaciligindan parayi hesaba aktarin.ozellikle Denizbank onaylarsa sakin bankaya ugramayin. Ve unutmayin,kirsal subelerde daha kolay para cekebilirsiniz.
    iyi harcamalar;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)