Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

geleceğin meslekleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    sizce nelerdir.ben daha yolun başındayım.sizlerden yardım bekliyorum.benim gözlemlediğim kadarı ile yemek sektörü hiçbir zaman tükenmeyecek.birde insanlara hizmet sektörü sürekli büyüyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Ticaret ile ugrastigim icin su sekilde anlatayim

Ben lisede iken muhasebecilik ve bilgisayar gelecegin meslegi idi.

Simdi ortalik issiz muhasebeci ve bilgisayarci dolu

10 15 sene sonra buyuk ihtimalle bilisim hizmetleri 1 numarali sektor olur .

_ bilisim dediysek iphone 7 incelemesi yapan arkadaslar degil ,program tasarlayip robot yapan arkadaslar )

Hic bitmeyecek sektor ise hizmet sektorudur. Insan oglu doymaz surekli yeni biseler ister o yuzden en iyi hizmet veren her zaman kazanir . en basiti kurye arkadaslarimiz olmasa kimse eve paket servis soyleyemez.
    snappy x bunu beğendi.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Hortumculuk, Gaspçılık, Dolandırıcılık...
    Bir de millet vekilliği.
    Osm@n, ufukt, Crenox ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ticaret ile ugrastigim icin su sekilde anlatayim

Ben lisede iken muhasebecilik ve bilgisayar gelecegin meslegi idi.

Simdi ortalik issiz muhasebeci ve bilgisayarci dolu

10 15 sene sonra buyuk ihtimalle bilisim hizmetleri 1 numarali sektor olur .

_ bilisim dediysek iphone 7 incelemesi yapan arkadaslar degil ,program tasarlayip robot yapan arkadaslar )

Hic bitmeyecek sektor ise hizmet sektorudur. Insan oglu doymaz surekli yeni biseler ister o yuzden en iyi hizmet veren her zaman kazanir . en basiti kurye arkadaslarimiz olmasa kimse eve paket servis soyleyemez.
    hocam banada öyle geldi.
    otantik isimli bir lokanta açsak.
    200 gram et'e 150 lira para istesek
    köşeyi döneriz,nasılsa keriz çok.
    antilop_skul ve kara_kule bunu beğendiler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam banada öyle geldi.
    otantik isimli bir lokanta açsak.
    200 gram et'e 150 lira para istesek
    köşeyi döneriz,nasılsa keriz çok.
    Aylık 10-15 bin dolar kazanan adamlar mahalledeki kebapçıda yemek yiyemez. Aynen milletin hizmetkârıyız diyenlerin Renault Clio yerine Mercedes S500'e binmesi gibi İkisinin de tekerleği dönüyo aslında.
    antilop_skul bunu beğendi.

S3cond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Milletvekiligidir net 4 sene görev süresi(devamsızlık sınırsız),limitsiz ücretsiz saglık hizmetleri,(4 sene sonrası emekli olup ayda 25 bin tl yattığın yerden para) makam aracı,koruma,lojman,büro,itibar,yasalara tabi olmama ceza Vs. yememe,askerlik yapmama,spor tören vb faaliyetlere beleş ve loca ön sıradan hazır yer,ek iş olarak ticaretle uğraşıp tüm ihaleleri alma ve aklıma gelmeyen bir dünya + sı var.

Gelelim nasıl olunura malum 2 partiye (akp-hdp) üye kaydı (MHP yi yazmadım akp ile birleşti zaten)gençlik kollarında aktif görev almak yalakalık yapmak,para yatırmak,namaz kılmak yada kılıyormuş gibi yapmak,sosyal medyada popüler olup büyük kitlelere ulaşmak akabinde algı operasyonları kapsamında aktif beyin yıkama işlemlerinde görev almak,teröristlere reislere hocalara itaat etmek diz cökmek,3 çocuk ve herşeyden önemlisi düşünmemek ve yargılamamak çoban uçurumdan bile atla dese gözü kapalı atlamak.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    korsan taksi

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Elektrik Elektronik Mühendisliği
    Gida mühendisliği
    Tıp
    Isletme mühendisliği
    Genetik ve moleküler biyoloji
    Yazılım Mühendisliği

Bunların yanında dolu dolu bir cv

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    "YALAKALIK"
    Geçmişin ve geleceğin en kazançlı mesleğidir. Her yerde ihtiyaç duyulur.
    Osm@n, ufukt ve cenkito bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı S3cond adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Milletvekiligidir net 4 sene görev süresi(devamsızlık sınırsız),limitsiz ücretsiz saglık hizmetleri,(4 sene sonrası emekli olup ayda 25 bin tl yattığın yerden para) makam aracı,koruma,lojman,büro,itibar,yasalara tabi olmama ceza Vs. yememe,askerlik yapmama,spor tören vb faaliyetlere beleş ve loca ön sıradan hazır yer,ek iş olarak ticaretle uğraşıp tüm ihaleleri alma ve aklıma gelmeyen bir dünya + sı var.

Gelelim nasıl olunura malum 2 partiye (akp-hdp) üye kaydı (MHP yi yazmadım akp ile birleşti zaten)gençlik kollarında aktif görev almak yalakalık yapmak,para yatırmak,namaz kılmak yada kılıyormuş gibi yapmak,sosyal medyada popüler olup büyük kitlelere ulaşmak akabinde algı operasyonları kapsamında aktif beyin yıkama işlemlerinde görev almak,teröristlere reislere hocalara itaat etmek diz cökmek,3 çocuk ve herşeyden önemlisi düşünmemek ve yargılamamak çoban uçurumdan bile atla dese gözü kapalı atlamak.
    hocam siyaseti katmasak iyi olur.konu kapanmasın

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Hasta ve Yaşlı Bakımı

Motosikleti
    Mondial Drift
    Ciddi söylüyorum çevre mühendisliği. Fakat bu devlet yönetimiyle pek ise yaramayabilir.İlerde yapılacak tesislerde(enerji,sanayi...) ab standartları için efsane şekilde lazım olcak yada işsiz kalicaksiniz

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hasta yaşlı bakımda iş yok kuzenim mezun oldu ve açıkta kaldı dgs ile hemşireliğe geçti
    elektrik ve bilişim konusu zirve yapacak ama kendini geliştirmek gerek hem de çok misal önlisans mezunu internet kafe işiyle uğraşmış zamanında ama kendini geliştirmiş ve şuan güvenlik yazılım işlerini yapan yerde çalışan tanıdığım var yanlış hatırlamıyorsam koç grubundaydı dolu bir maaşla çalışıyor

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı S3cond adlı üyeden alıntı Mesajı göster

becerebilsem harbiden yapacağımda benim elimden gelmiyor işte :D

bu devirde memur yada herhangi bir devlet işi lazım, on kilo bostan yan gel osman oh kebap

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    yakın gelecek için tahminim
    1-gıda sektörü
    2-ilaç sektörü
    3-silah sektörü

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Hiç sermaye koymadan en güzel para kazanacağın sektör Din Sektörüdür. İster islam, ister hristiyan ister budist, ister yahudi olsun en karlı ve en kazançlı sektör budur...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç sermaye koymadan en güzel para kazanacağın sektör Din Sektörüdür. İster islam, ister hristiyan ister budist, ister yahudi olsun en karlı ve en kazançlı sektör budur...
    Malesef. Serbest piyasa olunca o da zor. İlk motosikletimi preacher'lığı bırakıp kamyon şoförü olmuş bi adamın karısından aldıydım. Kilise açacaksın, cemaat bulacaksın, haftasonu çoluk çocuğuna program yapacaksın, hizmet götüreceksin, bağışta bulunmaya ikna edeceksin, kolay değil. Adam bırakıp gece gündüz şoförlüğe geri dönmüş.

İyi ki de öyle olmuş. Bana verdiği kaskın üzerinde ne stickerlar vardı. Karısı nasıl kızardı bozardı veriyorken... İçinde yokmuş demek ki

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Yurtdışına çıkacaksanız başta bilişim olmak üzere iyisi olduğunuz sürece eli yüzü düzgün her meslek size para kazandırır. Türkiye'ye gelince ben de milletvekilliği derim.

ufukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakın gelecek için tahminim
    1-gıda sektörü
    2-ilaç sektörü
    3-silah sektörü
    Yıllardır revaşta olan sektörler . Savaş başlat , silah sat , insanlar aç kalsın ekmek sat , hastalıklar sakatlıklar olsun ilaç sat.
    Lojistisyen.net/forum ¯\_(ツ)_/¯

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı Gassal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasta ve Yaşlı Bakımı
    nick-entry-topic uyumu

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)