Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Akaryakıt İstasyonları / Fiyatları / Kampanyaları uygulaması

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar,
    Birçok kez akaryakıt istasyonlarının mağduriyetine uğradım. Yolda kaldığım bile oldu. Sırf puan toplamak için tek istasyondan almaya çalıştım. Ama konumları ya yanlış oldu ya farklı firma oldu. Buna ek olarak 1 km içerisinde bambaşka fiyatlar olan istasyonlar gördüm. Enayi gibi hissettim kendimi. Ve en sonunda patladım. Dedim ki akaryakıt istasyonlarının konumlarını, fiyatlarını, kampanyalarını güncel olarak gösteren bir uygulama olsa. Şimdi sizlerden böyle bir uygulama için öneriler istiyorum. Lütfen dikkate alın. Bu iş olursa hepimizin işine yarayacağını düşünüyorum. Hem ekonomik olarak hem de titiz insanlar ya da puan toplayanlar için yararlı. Uygulama linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fourabrothers.akaryakit
    Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    .
    Yakıt istasyonlarında da o fiyatlar değişiyor,çok hızlı veri aktarımı ve ağı olması lazım güncel olması için.

Araç temizleme bezi,reklamlı araç kokusu,anahtarlık,ücretsiz araç yıkama olsun yeter Ben zaten sabit bir istasyondan alıyorum.

Il dışında olursam yol boyu yakıt istasyonlarına girme sebebim tabiki marketleri.Pahalıda olsalar hobimdir..Hatta yakıt istasyonlarını market ucuzluğuna göre değerlendirebilirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler