Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyet Randevu Sistemi

Motovento
    REKLAM ALANI
    MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Merhaba arkadaşlarım,abilerim benim şuanda a2 ehliyetim var.
    Son dönemde b ehliyet sınavına girip geçtim,sürücü kursundan dosyamı aldım şuanda yapmam gereken ehliyet randevusu almak.
    Randevu sistemi ekranında "ilk defa sürücü belgesi müracatı" ve "eski sürücü belgesi yenileme-fark(kayıp-çalıntı)" şeklinde seçenekler var.
    Ben hangisini seçmeliyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nalpergok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 660 Sport
    Merhaba,
    Benim durumum sizin tersinizdi. B sınıfı ehliyetim varken A2 aldım. Randevuyu sizin de "ilk defa sürücü belgesi müracatı" seçeneğini seçerek almanız gerekir diye düşünüyorum. Bana öyle söylemişlerdi ve bir sorun da çıkmadı.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı nalpergok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Benim durumum sizin tersinizdi. B sınıfı ehliyetim varken A2 aldım. Randevuyu sizin de "ilk defa sürücü belgesi müracatı" seçeneğini seçerek almanız gerekir diye düşünüyorum. Bana öyle söylemişlerdi ve bir sorun da çıkmadı.
    Zaman ayırıp cevapladığın için teşekkürler hocam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

Ayrıca birşey daha sormak istiyorum.Şimdi ben manisa merkezdeyim,20 bin nüfuslu saruhanlı ilçesi bana 30 dakika mesafede fakat merkez, randevuyu en erken 4 nisana veriyor, saruhanlı emniyet ise 8 marta veriyor ve emniyetin içi resmen bomboş, soru sormak için bile etrafta memur arıyorum buna rağmen randevuların bu kadar ileri tarihte olmasının açıklaması nedir?Hani istanbul olsa anlayacağım insan çok ama 20 binlik ilçede ilçe bile değil köyün bir üstü aq neden böyle?
    nalpergok bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    https://surucurandevu.egm.gov.tr/

Buradan ranevu kısmına girip eski belge yenileme fark(kayıp çalıntı) kısından randevu alacaksınız.Sınıf ekletecekseniz.Tabi kaç ay sonraya verir orası ayrı.

AdBlue4you - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu ne saçmalıktır ehliyet kursu 1 ay sürer rancevuyu 2-3 ay sonrasına verir nasıl iş herkes ekmek kuyruğu gibi ehliyet sırasınamı girmiş anlam veremedim arkadaş.

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    her gün kontrol edin randevu sistemini.
    evraklarınız hazır olsun.
    iptal randevular oluyor ve 1 gün sonrasına randevu alınabiliyor.
    ben de önce 7.aya randevu bulmuştum. sonra 3 gün sonraya iptal edilen randevu denk geldi. işlemleri hallettim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)