Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Hostel

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Kadıköy'de bir sürü otel var. Gel buraya bir kaç tanesine tek tek bak fiyat sor pazarlık et. Hostel mostel boşver bunlar turiste geçirmece yapan yerler. 50-60TL ya oda kahvaltı bulursun burada. Telefonla falan rezerve yapmana gerek yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadıköy'de bir sürü otel var. Gel buraya bir kaç tanesine tek tek bak fiyat sor pazarlık et. Hostel mostel boşver bunlar turiste geçirmece yapan yerler. 50-60TL ya oda kahvaltı bulursun burada. Telefonla falan rezerve yapmana gerek yok.
    Eyvallah sağol

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı fafarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah sağol
    Ben senin yerinde olsam 1 ay daha bekler Şubat sonu gelirdim. Hem fuarı da gezersin ekipman vs fuar kampanyası denk getirirsin. Bu karda kışta motor yatsın nolacak yani.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben senin yerinde olsam 1 ay daha bekler Şubat sonu gelirdim. Hem fuarı da gezersin ekipman vs fuar kampanyası denk getirirsin. Bu karda kışta motor yatsın nolacak yani.
    Kardeş güzel diyorsun benim de aklım çıkıyor fuara ama maalesef öğretmenim ancak yarıyıl tatilinin vaktim var. Motor zaten yatıyor Sivas'ta bir metre kar var bugün okul tatil edildi. Yaz gelmeden tek müsait zaman yarıyıl.

derdalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yazılanları okudum da millet ne fanteziler kurmuş kafalarında yahu hosteller için ahahah canına kast ederler ne yahu siz hosteli ne zannediyorsunuz?
    3 yıldır hostelde çalışıyorum buyrun gelin hostelimizi görün tertemiz güvenilir? ya da gelmeyin belki de hırsızsınızdır? belki de katilsinizdir?
    her gün polise kimlik bildirimi yapılır herkesin kilitli dolabı vardır ayrıca güvenlik kameraları vardır.
    Beşiktaşta Puffin Hostel gel dostum gönül rahatlığı ile kalabilirsin. Kadıköy senin için daha mantıklı Hush Hostel var. Bizden iyi değiller ama idare edeceksen sorun yapmaz. Kafana takılan değerli bir şeyin varsa rica et recepsiyona alsınlar çıkarken verirler bu kadar bitti gitti.
    Tabi kurşun yeleğini yanına almayı unutma ahahaha

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:08 ----------

ayrıca hostel demek sadece yatakhane demek değildir. Neredeyse her hostelin özel odası vardır. Yani kimseyle paylaşmak zorunda olmadığınız size ait bir oda. Ayrıca yine neredeyse her hostelde ortak mutfak vardır. Yumurtanı kırıp makarnanı yapıp tabağını yıkar ekonomik olarak karnını doyurursun. Sana ait bir odayı da yine hostellerden tutabilirsin. booking nokta komda yorumlara bak ona göre tutarsın bi tane

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Alıntı derdalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazılanları okudum da millet ne fanteziler kurmuş kafalarında yahu hosteller için ahahah canına kast ederler ne yahu siz hosteli ne zannediyorsunuz?
    3 yıldır hostelde çalışıyorum buyrun gelin hostelimizi görün tertemiz güvenilir? ya da gelmeyin belki de hırsızsınızdır? belki de katilsinizdir?
    her gün polise kimlik bildirimi yapılır herkesin kilitli dolabı vardır ayrıca güvenlik kameraları vardır.
    Beşiktaşta Puffin Hostel gel dostum gönül rahatlığı ile kalabilirsin. Kadıköy senin için daha mantıklı Hush Hostel var. Bizden iyi değiller ama idare edeceksen sorun yapmaz. Kafana takılan değerli bir şeyin varsa rica et recepsiyona alsınlar çıkarken verirler bu kadar bitti gitti.
    Tabi kurşun yeleğini yanına almayı unutma ahahaha

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:08 ----------

ayrıca hostel demek sadece yatakhane demek değildir. Neredeyse her hostelin özel odası vardır. Yani kimseyle paylaşmak zorunda olmadığınız size ait bir oda. Ayrıca yine neredeyse her hostelde ortak mutfak vardır. Yumurtanı kırıp makarnanı yapıp tabağını yıkar ekonomik olarak karnını doyurursun. Sana ait bir odayı da yine hostellerden tutabilirsin. booking nokta komda yorumlara bak ona göre tutarsın bi tane
    Eyvallah kardeşim yorumları okud ben de hush hostel hoşuma gitmişti numaranı özelden yazarsan konuşmak isterim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hostelde kal abi ne olacak. Memleketin ruh hastalığı hosteller hakkında olan düşüncelere de yansımış. 8 üzeri puanı olan yerler genelde güzel, yorumlara da bak tabii bir de kaç kişi puan vermiş, az kişiyse çok itibar etme gördüğün puana.

Kadıköy'den vapurla Sirkeci'ye geçip Sultanahmet'e doğru onlarca hostel bulabilirsin. Ben en son Ayasofya'nın karşısında Blue'da kaldım, kahvaltı dahil 17 liraydı.

Kadıköy'de de Hush var, fiyatı biraz yüksek gibi ama güzeldir. Anadolu yakası için güzel fiyatı var.

Yalnız ay sonu hostel fiyatları 20 lira civarındayken kişisel odalar da 40 lira gibi düşük hep. Milletin horlama sesini duymayayım rahatça uyuyayım dersen de aradaki fark umursanmayacak kadar küçük.

Genele: Hostelleri sevin, önyargılarınızdan kurtulun da yayılsınlar artık memleketimizde.
    Aynen kardeşim hush gayet iyi gibi yorumlar da güzel. Muhtemelen orada kalacağım. Bu arada gezilerini ilgiyle takip ediyorum maşallahın var...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Kardeşim bin uçağa gel alışveriş i yap ayni gün dön
    Ha 1günde halledersin
    Veya hostes te kalirsin

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bin uçağa gel alışveriş i yap ayni gün dön
    Ha 1günde halledersin
    Veya hostes te kalirsin
    Kardeş ben o konularda bahtsız bedeviyim bana pilot düşer 😉

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Kadikoy rihtimin tam ortasinda deniz otel var yillardir var ben kendimi bildim bileli kadikoy sahilde hasanpasaya yakin onunden minibus gecio.. fiyatini bilmem ama soleki yillardir olan bir otel kotu olamaz tahminim..
    Turuncu renkte hani bilindik bir otel.. bi fiyat alin tam sahilde..

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Hocam çare ÖĞRETMENEVİ... üstelik öğretmen olduğunuz için fiyat size ucuz da olur.
    Carbondioxid ve something123 bunu beğendiler.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadikoy rihtimin tam ortasinda deniz otel var yillardir var ben kendimi bildim bileli kadikoy sahilde hasanpasaya yakin onunden minibus gecio.. fiyatini bilmem ama soleki yillardir olan bir otel kotu olamaz tahminim..
    Turuncu renkte hani bilindik bir otel.. bi fiyat alin tam sahilde..
    Teşekkür ederim bi bakicam

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:54 ----------

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çare ÖĞRETMENEVİ... üstelik öğretmen olduğunuz için fiyat size ucuz da olur.
    Öğretmenevlerinde öğretmenden başka herkes kalır ve de sanıldığı gibi ucuz değildir. Fiyat/ performans oranı da pek iyi değildir. Ayrıca kadikoy öğretmenevi ne internette sitesi var ne telefonu açan var... teşekkür ederim yine de...

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Vay arkadaş, öğrenmenin yaşı yok. Hostel denilen şey birbirini tanımayan insanların aynı odada konaklaması mı demekmiş?
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

ufukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öğrenciysen öğretmenevlerini önerebilirim. Zamanında çok kral bir oraya gecelik 50 lira vermiştim. Odada mini buzdolabından lig tvye kadar herşey vardı.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Alıntı ufukt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öğrenciysen öğretmenevlerini önerebilirim. Zamanında çok kral bir oraya gecelik 50 lira vermiştim. Odada mini buzdolabından lig tvye kadar herşey vardı.
    Eyvallah yerimi ayarladım sağol

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay arkadaş, öğrenmenin yaşı yok. Hostel denilen şey birbirini tanımayan insanların aynı odada konaklaması mı demekmiş?
    onu bende anlamadım olcay,
    bende saf saf otel onerdim ama, yani nasıl ben tanımadıgım insanlarla aynı odada mı kalacağım..
    yok anam bacım kalamam ben öle..
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

<ÖzgürYanık> - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Chetak 12v Electronic(1991)
    Hosteller kadar güvenli biyer varmı konaklamak için ya www.hostelworld.com www.hostelbookers.com , bunlarda ucuza ve guvenle kalacaın hosteller bulabılırsın kilitli dolap vs oluyor öyle paranı kımse çalamaz ve iyi arkadaslıklar kurarsın tecrübe ile sabit . www.couchsurfing.com da bedavaya senı mısafır edecek arkadaslar bulabıleceın bı sıte (güven konusuna burada söz veremem çünkü istanbul demişsiniz

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu bende anlamadım olcay,
    bende saf saf otel onerdim ama, yani nasıl ben tanımadıgım insanlarla aynı odada mı kalacağım..
    yok anam bacım kalamam ben öle..
    Önyargılı olmamak lazım. Ben de bazı arkadaşların sözleriyle tedirgin olmadım değil ama bazı başka arkadaşların ve araştırmalarım sonucu rezervasyon bile yaptırdım. Uçak biletimi aldım. Bakalım tecrübe edineceğiz. 27 Ocak'tan sonra tecrübemi paylaşırım.Buralarda olmazsam o zaman siz de hiç denemeyin )

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:36 ----------

Alıntı <ÖzgürYanık> adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hosteller kadar güvenli biyer varmı konaklamak için ya www.hostelworld.com www.hostelbookers.com , bunlarda ucuza ve guvenle kalacaın hosteller bulabılırsın kilitli dolap vs oluyor öyle paranı kımse çalamaz ve iyi arkadaslıklar kurarsın tecrübe ile sabit . www.couchsurfing.com da bedavaya senı mısafır edecek arkadaslar bulabıleceın bı sıte (güven konusuna burada söz veremem çünkü istanbul demişsiniz
    Teşekkür ediyorum o sitelere de bakicam
    <ÖzgürYanık> bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı fafarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim bi bakicam

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:54 ----------

Öğretmenevlerinde öğretmenden başka herkes kalır ve de sanıldığı gibi ucuz değildir. Fiyat/ performans oranı da pek iyi değildir. Ayrıca kadikoy öğretmenevi ne internette sitesi var ne telefonu açan var... teşekkür ederim yine de...
    valla ben konyada 25 tl ye kaldım.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    http://www.cankurtaranogretmenevi.com.tr/
    kesinlikle tavsiye ederim,hem tari mekanlara yakın.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    HOSTEL film serisini izledikten sonra bu ismi duyunca saldırganlaşıyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)